Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu Vás ochrání před nepříjemným hmyzem. Výhody tohoto systému oceníte zejména v letních měsících, kdy se hmyz vyskytuje ve velkém množství a je pro každého velmi obtěžující ať přes den nebo v noci. Tento typ ochrany je vysoce efektivní, na okně žádným způsobem neruší se stal velmi vyhledávaným produktem. Dokážeme síťový rám vyrobit v několika barevných odstínech, takže je na okně téměř neviditelný a žádným způsobem neomezuje funkci okna či dveří.

Veškeré komponenty jsou navrženy tak, aby odolali bez problémů povětrnostním vlivům či následné korozi. Rám je extrudovaného hliníku a síťovina ze skelného vlákna potaženého PVC.

V nabídce máme širokou škálu typů sítí, jistě si vyberete tu vhodnou variantu právě pro Vás:

Okenní sítě

Pevné sítě na oknookenní sítě

Jedná se o systém pevného rámu, ve kterém je napnutá síťovina a síť se na okno instaluje pomocí otočných držáků, které se zachytí za okenní lem či těsnění. Držáky nabízíme v několika velikostech. Nedochází tak k žádnému poškození či zásahu do okna a síť je možné kdykoliv bez problémů sundat.

Barva rámu: bílá, hnědá, světle hnědá, stříbrná, antracit, zlatý dub, třešeň amaretto, tmavý ořech, přírodní dub

Maximální šíře: 1500mm

Maximální výška: 1800mm

Maximální plocha: 2,7m2

 

Dále nabízíme:

  • Okenní sítě proti hmyzu rolovací
  • Okenní sítě proti hmyzu posuvné

 

Dveřní sítě

Dveřní sítě otvíravé

Tento typ dveřní sítě se instaluje pomocí PVC pantů na rám dveří.  Dokážeme nabídnout i samozavírací panty, které zvýší komfort užívánía síť se za Vámi po projití automaticky zavře. Tato varianta se hodí na běžné balkonové dveře, kde je dostatek místa na rámu a nevadí uchycení případné zateplení.

Barva rámu: bílá, hnědá, světle hnědá, stříbrná, antracit, zlatý dub, třešeň amaretto, tmavý ořech, přírodní dub

Maximální šíře: 1000mm

Maximální výška: 2500mm

Maximální plocha: 3,5m2

 

Dále nabízíme:

  • Dveřní sítě otvíravé s rámem
  • Dveřní sítě posuvné
  • Dveřní sítě plisované

 

Jak se postupuje při objednávce

Sítě proti hmyzu můžete objednat dvěma způsoby – telefonicky nebo osobně na prodejně v Kladně, Praze, Plzni nebo v Českých Budějovicích nebo v Ústí nad Labem. Podrobné kontakty zde

Univers - ručíme za kvalitu!Doporučujeme zaměření sítí naším pracovníkem, náš obchodní pracovník si na vás vezme kontakt (jméno, adresu, telefon) a přidělí zakázku technikovi. Ten se s Vámi v nejbližších dnech spojí a domluví si termín zaměření.

Na základě zaměření s vámi sepíše objednávku, podle které se sítě do oken či sítě do dveří cca do 14 dnů vyrobí. Záleží na vytíženosti výroby – v době sezóny se termín může prodloužit. Po vyrobení sítí proti hmyzu si s vámi technik dohodne předpokládaný termín montáže nebo si sítě můžete osadit na okna sami (u pevných okenních sítí se jedná o zaaretování pomocí držáčků za okenní rám). U ostatních typů sítí doporučujeme instalaci naším technikem.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově – zálohu ve výši 50% zaplatíte při zaměření, doplatek po montáži a vyzkoušení.

Pokud máte zájem o sítě proti hmyzu, je nelépe přijít do jedné za našich prodejen s požadovanými rozměry sítí ( sítě Kladno, sítě Praha, sítě Plzeň, sítě České Budějovice, sítě Ústí nad Labem, sítě Hradec Králové). Zde si vyberete barvu rámu, síťoviny a velikost držáku a obchodní pracovník s vámi sepíše objednávku a způsob odběru nebo dodání. Předpokládaný termín je v tomto případě jeden týden. Za dodané rozměry si v tomto případě ručí zákazník.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově – zálohu ve výši 50% zaplatíte při objednání, doplatek při převzetí zboží.

sítě Kladno, sítě Praha, sítě Plzeň, sítě České Budějovice, sítě Ústí nad Labem, sítě Hradec Králové