Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu Vás ochrání před nepříjemným hmyzem. Výhody tohoto systému oceníte zejména v letních měsících, kdy se hmyz vyskytuje ve velkém množství a je pro každého velmi obtěžující ať přes den nebo v noci. Tento typ ochrany je vysoce efektivní, na okně žádným způsobem neruší se stal velmi vyhledávaným produktem. Dokážeme síťový rám vyrobit v několika barevných odstínech, takže je na okně téměř neviditelný a žádným způsobem neomezuje funkci okna či dveří.

Veškeré komponenty jsou navrženy tak, aby odolali bez problémů povětrnostním vlivům či následné korozi. Rám je extrudovaného hliníku a síťovina ze skelného vlákna potaženého PVC.

V nabídce máme širokou škálu typů sítí, jistě si vyberete tu vhodnou variantu právě pro Vás:

Okenní sítě

Pevné sítě na oknookenní sítě

Jedná se o systém pevného rámu, ve kterém je napnutá síťovina a síť se na okno instaluje pomocí otočných držáků, které se zachytí za okenní lem či těsnění. Držáky nabízíme v několika velikostech. Nedochází tak k žádnému poškození či zásahu do okna a síť je možné kdykoliv bez problémů sundat.

Barva rámu: bílá, hnědá, světle hnědá, stříbrná, antracit, zlatý dub, třešeň amaretto, tmavý ořech, přírodní dub

Maximální šíře: 1500mm

Maximální výška: 1800mm

Maximální plocha: 2,7m2

Dále nabízíme:

  • Okenní sítě proti hmyzu rolovací
  • Okenní sítě proti hmyzu posuvné

Dveřní sítě

Dveřní sítě otvíravé

Tento typ dveřní sítě se instaluje pomocí PVC pantů na rám dveří.  Dokážeme nabídnout též samozavírací panty, které zvýší komfort užívání a síť se za Vámi po průchodu automaticky zavře. Tato varianta se hodí na běžné balkonové dveře, kde je dostatek místa na rámu a nevadí uchycení případné zateplení.

Není pro nás problém dodat v dveřní síti instalovaný i průchod pro Vaše domácí mazlíčky.

Barva rámu: bílá, hnědá, světle hnědá, stříbrná, antracit, zlatý dub, třešeň amaretto, tmavý ořech, přírodní dub

Maximální šíře: 1000mm

Maximální výška: 2500mm

Maximální plocha: 3,5m2

Dále nabízíme:

  • Dveřní sítě otvíravé s rámem
  • Dveřní sítě posuvné
  • Dveřní sítě plisované

Jak se postupuje při objednávce

Sítě proti hmyzu můžete objednat dvěma způsoby – telefonicky nebo osobně na prodejně v Kladně, Praze, Plzni nebo v Českých Budějovicích nebo v Hradci Králové. Podrobné kontakty zde

Univers - ručíme za kvalitu!Doporučujeme zaměření sítí naším pracovníkem, náš obchodní pracovník si na vás vezme kontakt (jméno, adresu, telefon) a přidělí zakázku technikovi. Ten se s Vámi v nejbližších dnech spojí a domluví si termín zaměření.

Na základě zaměření s vámi sepíše objednávku, podle které se sítě do oken či sítě do dveří cca do 14 dnů vyrobí. Záleží na vytíženosti výroby – v době sezóny se termín může prodloužit. Po vyrobení sítí proti hmyzu si s vámi technik dohodne předpokládaný termín montáže nebo si sítě můžete osadit na okna sami (u pevných okenních sítí se jedná o zaaretování pomocí držáčků za okenní rám). U ostatních typů sítí doporučujeme instalaci naším technikem.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově – zálohu ve výši minimálně 70% zaplatíte při zaměření, doplatek po montáži a vyzkoušení.

Pokud máte zájem o sítě proti hmyzu, je nelépe přijít do jedné za našich prodejen s požadovanými rozměry sítí ( sítě Kladno, sítě Praha, sítě Plzeň, sítě České Budějovice, sítě Hradec Králové). Zde si vyberete barvu rámu, síťoviny a velikost držáku a obchodní pracovník s vámi sepíše objednávku a způsob odběru nebo dodání. Předpokládaný termín je v tomto případě jeden týden. Za dodané rozměry si v tomto případě ručí zákazník.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově – zálohu ve výši minimálně 70% zaplatíte při objednání, doplatek při převzetí zboží.

sítě Kladno, sítě Praha, sítě Plzeň, sítě České Budějovice, sítě Hradec Králové