Garážová vrata

NYNÍ AKCE – SLEVA 30% NA GARÁŽOVÁ VRATA

Nabízíme výrazné jarní slevy na garážová vrata ve výši 30%, tak této skvělé nabídky neváhejte využít a pořiďte si nová vrata do garáže právě teď!!

Neváhejte nás kontaktovat!

Pořiďte si výhodně garážová vrata UNIVERSlogo - cesky vyrobek

… my Vám k tomu pomůžeme!

Garážová vrata Praha, Kladno, Slaný, Beroun, Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové a okolí

garážová vrata doorhanNákupy garážových vrat jsou pro většinou z nás příjemnou aktivitou, obzvláště pokud si pořizujeme takovou věc, která není zcela běžná a u které netušíme přesně, jaké vlastnosti jsou nejlepší a na co je nutné pamatovat. Je  však potřeba volit velmi uvážlivě, neboť garážová vrata budou sloužit po dlouhou dobu, ne-li po celý život.

Kvalita a cena

K takovému nákupu je potřeba přistupovat s rozmyslem a hlavní věc, která nás má zajímat, jsou samozřejmě finance a  kvalita.

Díky ním je možné dosáhnout dlouhodobé funkčnosti. A částka, kterou do pořízení vložíme, je sice důležitým faktorem, avšak nejdražší neznamená nejlepší, stejně jako nejlevnější nemusí značit zrovna výhodný nákup, pokud nebude výrobek kvalitní.

My Vám však nabízíme opravdu dobrou nabídku, která spočívá v kvalitě za přijatelnou cenu. Naše garážová vrata jsou českým produktem, který je vyráběn v Kadani, kde jsou vybudovány nové haly, jejíchž součásti jsou například i automatické pásy, kde se vyrábí  sendvičové panely pro sekční vrata. Dále zde stojí automatická výrobní linka na výrobu celých vrat.  Předností naší nabídky je výroba a prodej  vždy na míru, což znamená, že se přizpůsobíme Vašim potřebám. A to za standardní ceny, bez žádného příplatku. Přesvědčte se sami a zašlete nám poptávku na garážová vrata Praha a okolí. Rádi ji pro Vás vypracujeme na míru.

Garážová vrata UNIVERS

garážová vrataSkládají se ze sendvičových panelů, které jsou vyráběny na automatické lince. Panel sekčních vrat se skládá ze dvou vrstev ocelových plechů s výplní z polyuretanové pěny s přerušeným tepelným mostem. Pozinkované ocelové plechy mohou být lakované nebo laminované PVC fólií imitující dřevo. Tato fólie je speciálně vyrobena pro garážová sekční vrata a nepodléhá teplotním vlivům ani UV záření. Design garážových vrat tvoří také jejich povrch. A protože i ten může být v dnešní době různý, tak je také předmětem volby, kdy existují k výběru možnosti v podobě hladkého povrchu, imitace dřeva nebo povrchu stucco. K tomu se ještě vyrábí různé typy panelů, kterých je taktéž velké množství. Volba vzhledu spočívá především v určení barvy, kterou garážová vrata budou mít. V tomto směru nabízíme třeba osm standardních barev ze vzorníku RAL, dále šest základních barev imitujících dřevo a kdyby nastal případ, že se Vám nebude žádná z uvedených líbit, je možné vytvořit garážová vrata v jakékoli barvě ze vzorníku RAL. Jejich kombinace s různými typy sendvičových panelů a jejich designů umožňuje vyrobit více než 250 variant sekčních vrat. Garážová vrata mohou mít nejenom standardní barvu, ale je možné si vybrat libovolnou barvu ze vzorníku RAL. Různorodost volitelného příslušenství a vybavení pro sekční vrata si umožňuje vybrat nejen nejvhodnější variantu, ale i ojedinělý produkt, vyrobený speciálně pro Vás. Neváhejte se u nás informovat na garážová vrata Praha a okolí.

TYPY GARÁŽOVÝCH VRAT

sekční vrata

  • RSD 01 HYBRID
  • RSD 02 HYBRID
  • rolovací vrata

GARÁŽOVÁ VRATA RSD

Typ RSD 01 HYBRID

hybridRSD 01 HYBRID jsou speciálně navržena pro garáže s nízkým nadpražím od 100 mm a minimální vzdáleností od okraje otvoru ke stěně neboli ostěním 85 mm. Pružinový mechanismus je umístěn po stranách vrat.

Garážová vrata se vyrábějí v malých rozměrech (šířka max do 3500 mm a výška max do 2820 mm) s nízkým typem zdvihu z odlehčených panelů. Vyrovnávání křídla  se provádí pomocí speciálního mechanismu, který je umístěn svisle podél vodících lišt. Po obvodu vrat je umístěno mrazuvzdorné PVC těsnění. Bezpečnost je zajistěna pomocí speciálních systémů – “pružina v pružině” a dvojitého lana. Ve vratech jsou  použity nejspolehlivější mechanismy a ověřené komponenty.

Hraniční rozměry:

Šířka – od 2000 mm do 3500 mm
Výška – od 2020 mm to 2820 mm

Minimální nadpraží bez pohonu – 100 mm
Minimální nadpraží s pohonem – 135 mm

Minimální ostění – 85 mm

Typ RSD 02 HYBRID

RSD 02 jsou klasická sekční vrata, určena pro nejběžnější rozměry garáží. Vrata RSD 02 HYBRID jsou vhodná pro menší až střední stavební otvory (šíře od 2000 do 6000mm, výška od 1800 do 3100 mm) a pro časté použití během dne. Tato garážová vrata je tak možné montovat do garáží s různým půdorysem. Mohou být instalována v budovách s různými architektonickými prvky, a to hlavně s různou konstrukcí nadpraží a stropu. Nadpraží musí být minimálně 150 mm s ostěním minimálně 100 mm. Bezpečnost provozu vrat je zajištěna pomocí pojistných zařízení před přetržením pružiny. Tato série vrat je nejvíce populární. Tato vrata lze dodat s integrovanými dveřmi.

Hraniční rozměry:

Šířka – od 2000 mm do 6000 mm
Výška – od 1800 mm to 3100 mm

tepelné hodnoty a těsnění pro garážová vrataMinimální nadpraží bez pohonu – 350/230/150 mm
Minimální nadpraží s pohonem – 350/230/180 mm

Minimální ostění – 100 mm

Nesmírnou výhodou našich garážových vrat  je použitý systém propojenosti vnějších a vnitřních ocelových plechů. Díky tomuto systému neexistuje tepelný most a panely nepromrzají na spojích. Mezera je vyplněna polyuretanovou pěnou, která je zakrytá nenasákavým materiálem s dlouhodobou životností.

NOVINKA – PROVĚTRÁVANÁ SEKCE

Nabízíme nově pro garážová vrata i provětrávanou sekci. Je to velmi vhodné řešení pro prostory, kde je potřeba trvalé odvětrání místnosti pro parkování aut- tedy např. pro bytové domy. Otvory jsou konstruovány tak, aby bylo  zabráněno vniku drobných živočichů do interiéru, ale zároveň probíhalo co nejvyšší větrání.

Typy panelů garážových vrat RSD 01 HYBRID a RSD 02 HYBRID

Nabízíme 6  typů provedení panelů – můžete vybírat z hladkého provedení či z drážkového provedení. U drážek sekčních vrat nabízíme několik velikostí. Vedle drážek nabízíme i kazetové provedení panelů garážových vrat. Díky široké nabídce provedení panelů v kombinaci s barevnou škálou panelů garážových vrat si vybere téměř každý. Veškeré provedení naleznete ve vzorkovníku.

panely

2 NOVÉ TYPY designů panelů garážových vrat – D-line a A-line

(v porovnání se stávajícími designy S-line a V-line)

design panelu - D-line a A-line

Typy kování garážových vrat

Na následujících nákresech si můžete prohlédnout parametry pro jednotlivé typy garážových vrat – jaké jsou mezní rozměry pro nadpraží či ostění nebo jaká je světlá výška s pohonu či bez pohonu. V případě dotazů Vám ochotně vše vysvětlí naši technici nebo vše zkonzultují u vás na místě.

dokument kování garážových vrat (formát .pdf)

ROLOVACÍ VRATA UNIVERS

Hlavní výhody rolovacích vrat:

  • + celohliníkové provedeníRolovací garážová vrata
  • + výroba na míru dle zadání zákazníka
  • + minimální nárok na prostor
  • + spolehlivost
  • + při montáži před/za otvor nezasahují vodící lišty do prostoru

Rolovací garážová vrata vynikají zejména minimálním nárokem na prostor navíjecí box je nad otvorem jen 30x30cm nebo u vyšších vrat 35x35cm. A vysoce kvalitním provedením. Jsou vhodná pro garáže, tak i před prosklené výlohy prodejen.

Roletová vrata vyrábíme přesně na míru. Roletová vrata lze dodatečně namontovat do každého otvoru bez dalších stavebních úprav. Své uplatnění najdou tato rolovací vrata tam, kde jiné typy vrat nevyhovují. Vrata se vyrábí z hliníkových lamel P77, které jsou zateplené polyuretanovou pěnou bez FCKW. Tyto lamely tvoří pancíř vrat. Pancíř se pohybuje v hliníkových vodících lištách, které obsahují otěruvzdorné těsnění s kartáčkem. Celý pancíř se navíjí do hliníkového boxu, který je ve velikosti 300mm nebo 350mm.

Největší předností těchto vrat je úspora místa pod stropem garáže. Rolovací vrata se montují za stavební otvor či do stavebního otvoru nebo přímo před něj. Tato vrata nevyžadují žádnou dodatečnou konstrukci pod stropem. Díky jednoduché instalaci je snadný přístup pro případný servis a údržbu nejen lamel, ale i samotného pohonu. Roletová vrata se vyrábí s motorovým pohonem a s nouzovým klikovým ovládáním.

Ovládání roletových vrat můžete zvolit pomocí klíčového spínače nebo dálkovým ovladačem.lamela

Maximální šířka vrat: 5 m

Maximální výška vrat: 4m

Maximální plocha vrat: 16m2

Rolovací vrata nabízíme v několika barevných variacích. Konkrétně pancíř můžete zvolit v barvě bílé, tmavě hnědé, stříbrné nebo ve zlatém dubu. Box a vodítka nabízíme v bílé a tmavě hnědé barvě.

barvy-PA77

Pokud potřebujete znát technické parametry jednotlivých součástí, které se na rolovací vrata používají, prohlédněte si technické nákresy nebo nás neváhejte kontaktovat.

rolovaci-vrata-technicka-data

 REFERENCE

garážová sekční vrata Prohlédněte si stránku s referenčními fotografiemi z našich realizací garážových vrat. Dodáváme stovky vrat ročně a máme mnoho spokojených zákazníků, kteří si již užívají komfort a pohodlí při otvírání své nové garáže. Navíc nabízíme dostupná levná vrata, která se vyrábí na míru bez příplatku za atypický rozměr. Zařaďte se mezi ně také ! Následující fotografie Vám určitě pomohou při rozhodování, zda si objednat garážová vrata právě od nás.

Garážová vrata si můžete prohlédnout a vyzkoušet na jedné z našich prodejen – garážová vrata Plzeň, garážová vrata České Budějovice, garážová vrata Kladno, garážová vrata Praha, garážová vrata Hradec Králové, kde Vám poradí s technickými detaily naši specialisté.

   << reference zde >>

Dálkové ovladače

Nabízíme širokou škálu barevných variací dálkových ovladačů. Vybrat si tak můžete přesně dle svého vkusu. Pokud si dálkové ovladače garážových vratpotřebujete ovladač ke garážovým vratům dokoupit, můžete to udělat přes náš e-shop , kde jsou výhodné ceny a kódování hravě zvládnete sami. Poté si stačí stáhnout příslušný návod k motoru (Sectional 500 nebo Sectional 750-1200), který na svých vratech máte a postupovat přesně podle kroků v návodu – Programování. Programování zvládne každý. V případě, že byste potřebovali kódování ovladačů od nás, není to žádný problém, naši technici Vás navštíví a programování provedou.

Výroba garážových vrat

Výroba garážových vrat probíhá ve výrobním závodě v České republice – konkrétně v Kadani. Byla zde postavena nová výrobní hala, která je zařízena nejmodernějšími stroji, které jsou samozřejmě certifikované. Je zde  umístěna nejnovější výrobní linka na výrobu sendvičových panelů pro sekční vrata. Veškeré součásti a díly, která se na vrata instalují jsou podrobeny testům v souladu se světovými standardy. Garážová vrata jsou vyráběna na míru, dle požadavku a přání  zákazníka. Vlastní proces výroby garážových vrat je plně automatizovaný a výroba vrat je tak flexibilní, rychlá a přesná.  Vrata tak lze vyrobit v různých barvách a rozměrech.

výroba sekčních garážových vratvýroba garážových vrat výroba vrat garážových

Panely jsou vytvářeny na automatizovaných strojích, kam jsou umístěny ocelové plechy, na které je vyražen požadovaný design – drážka, kazeta nebo povrch imitace dřeva.

výroba garážových vrat sekčních garážová vrata výrobagarážová vrata výroba

Takto upravený plech putuje do automatizované linky, kde dochází k jeho plnění polyuretanovou pěnou. Pěna je rovnoměrně rozprostřena do výšky 40 mm. Následuje nalisování druhého plechu a dochází k maximálnímu vytvrzení pěny.

sekční garážová vrata výrobagarážová vrata sekční výrobavýroba garážových vrat

Panely garážových vrat jsou upraveny na požadovaný rozměr klienta. Následně jsou k panelům dodána potřebná kolečka, kování, panty a případně další příslušenství. V případě motorového ovládání je dodán pohon včetně požadovaného příslušenství nebo je přidána klika pro ruční ovládání.

výroba garážových sekčních vratskladování dílů sekčních garážových vratskladování pohonů garážových vrat

Poté jsou garážová vrata převezena do expedičního skladu, odkud kamiony rozváží vrata po celé Evropě.

Montáž garážových vrat

Připravili jsme pro Vás několik fotografií z montáže sekčních garážových vrat. Můžete si na několika obrázcích prohlédnout, jak se instalují. V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici, neváhejte se na cokoliv zeptat.

Výstava ForArch – Mezinárodní stavební veletrh

for_arch_logoNaše společnost se zúčastnila stavebního veletrhu ForArch, který se konal v areálu PVA EXPO Letňany Praha. Náš stánek měl vysokou návštěvnost díky velké rozmanitosti našich vystavovaných vzorků. Představovali jsme nová garážová vrata. Vrata sekční byla plně funkční s motorovým ovládáním, takže bylo možné si vše vyzkoušet. Naši odborníci byli připraveni ochotně zodpovědět každý dotaz. Můžete si prohlédnout pořízené fotografie.

for arch video garážová vrata Video z výstavy ForArch ke shlédnutí zde >>

Jak se postupuje při objednávce

Vrata do garáže si můžete objednat dvěma způsoby – e-mailem nebo osobně na prodejně. Portrait of happy smiling businesswoman with okay gesture

Pokud máte zájem o garážová vrata s montáží, náš obchodní pracovník si na vás vezme kontakt (jméno, adresu, telefon) a domluví se s Vámi na osobní schůzce. Nejvhodnější variantou je, pokud se sejdete přímo na místě případné montáže garážových sekčních vrat. Technik Vám vysvětlí možnosti montáže a zodpoví Vaše dotazy, které máte na produkt garážová vrata. Praha, Středočeský kraj i Plzeňský kraj jsou našimi hlavními destinacemi. Vrata si lze prohlédnout na jedné z našich prodejen – vrata Kladno, garážová vrata Plzeň, garážová vrata České Budějovice, garážová vrata Praha a Hradec Králové.
Na základě zaměření s vámi sepíše objednávku, podle které se garážová vrata nejpozději do 3-4 týdnů vyrobí. Po vyrobení Vás bude kontaktovat vedoucí montáží a domluví si s Vámi termín montáže.

Pokud máte zájem o sekční vrata bez montáže, je nelépe přijít do jedné za našich prodejen s požadovanými rozměry garážových vrat (garážová vrata Kladno, garážová vrata Praha, garážová vrata Plzeň, garážová vrata  České Budějovice, garážová vrata Hradec Králové). Cena je kalkulována na základě dodaných informací. S naším technikem domluvíte  veškeré detaily k výrobě vrat – rozměry, ovládání, barva a obchodní pracovník s vámi sepíše objednávku a způsob odběru nebo dodání. Termín je v tomto případě 14 dní až 3 týdny. Jestliže nemáte možnost navštívit nás v naší prodejně, garážová vrata bez montáže si můžete objednat e-mailem.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově nebo převodním příkazem – záleží na domluvě mezi Vámi a naším obchodním zástupcem. Zálohu ve výši 80% zaplatíte přímo obchodnímu zástupci při sepsání objednávky na nová garážová vrata. Cena je stanovena dle cenové kalkulace na základě Vašeho požadavku. Dále Vám můžeme vystavit zálohovou proforma fakturu. Doplatek uhradíte při montáži a vyzkoušení v hotovosti.