Rolovací mříže – ocelové

Rolovací mříže (roletové mříže)

Rolovací mříže už zná jistě každý z velkých nákupních center či menším obchodů. Sami vlastníte obchod, kadeřnictví, restauraci či snad podobný podnik s výlohou i bez ní a nutně potřebujete zabezpečit Váš cenný majetek před nájezdem zlodějů? Jestliže si právě v duchu říkáte, že bezpečnostní zámky jsou bohužel nedostatečné, protože se přes ně se dostanou všichni lumpové a zlodějíčci, tak čtěte dál! Navíc – jak chcete zabezpečit vstupní prostor či výklad … rolovací mříže na výlohy jsou odpovědí.

Rolovací mříž pro ochodní centra

Jsme největší výrobce rolovacích mříží v ČR

Naše společnost jako jedna z mála na českém trhu vyrábí rolovací mříže, ale vyrábíme i komponenty na mříže následně mříže a to na míru, aby vše bylo tak jak zákazník potřebuje a očekává. Rolovací mříže jsou v zahraničí miláčkem prodejců a majitelů obchůdků všemožných typů a velikostí a naleznete je opravdu téměř všude. Roletové mříže na výlohy si oblíbili jak majitelé kaváren, kteří se potýkali s večerními nájezdy na kasu, tak šéfové kasin, barů a jiných míst plných hazardu a především peněz.

Také patříte k horlivým zastáncům a vlastníkům superkvalitních bezpečnostních zámků? A věříte, že Vás takový kus železa, ochrání před nájezdem ziskuchtivých zlodějů, již jsou vybaveni opravdu skvěle? A právě proto jsou tu roletové mříže, které Vás i Váš majetek ochrání. Ať již potřebujete zabezpečit tak často vykrádané restaurace nebo kadeřnictví, stačí se obrátit na nás – jedničku na trhu s rolovacími mřížemi. Navíc se mříže hodí i na Váš soukromý majetek. Věřili byste, že roletové mříže je možno osadit i na obyčejnou garáž, ve které je zaparkován Váš luxusní automobil či desetiletími ošlehaný traktor. Řídíme se heslem, že zákazník je naším pánem. Vyzkoušejte si proto roli pána i Vy a pořiďte sobě i svým budovám tu nejvyšší možnou ochranu – rolovací mříže od společnosti Univers. Výroba mříží probíhá přesně na míru dle Vašeho požadavku. Kdo ještě nikdy nebyl vykraden, neuvěří v takřka zázračnou vlastnost a sílu našich rolovacích mříží, které jsou schopny ochránit jakýkoli prostor, jaký jen budete chtít.

Výroba rolovacích mříží – sami si vše vyrábíme na míru v nové moderní hale

Mříže jsou primárně určeny pro účinnou mechanickou ochranu výloh a vstupů do prodejen, nákupních center, komerčních či skladových prostor apod. Naši zákazníci však rolovací mříže používají i do garáží či na rodinné domy. Rolovací mříže jsou vyrobeny z oceli a v základním provedení jsou rolovací mříže ovládány motorem. Naše rolovací mříže vyrábíme na míru. Proto je vhodné s námi projednat technické detaily kovové mříže již v etapě projektové přípravy. Bezpečnostní rolovací mříže jsou bezúdržbové a díky kvalitním komponentům je zajištěna velmi vysoká životnost celé mříže včetně pohyblivých částí.

Výroba mříže rolovací je  práce našich odborných specialistů. Díky tomu že mříže vyrábíme již dlouhá léta, máme svoje vlastní know-how. Například stroje na automatické navíjení pružin a pod. Tím dokážeme snížit čas potřebný k výrobě mříže a dokážeme nabídnout naše rolovací mříže za bezkonkurenční ceny. Levné rolovací mříže naleznete jedině u nás! Díky preciznímu zpracování všech součástí mříže je zajištěna maximální stabilita a pevnost celé ocelové mříže. Veškeré díly a součásti mříže jsou pečlivě kontrolovány, aby byl garantován bezproblémový a bezpečný chod mříže. Proto i samotný výběr dodavatelů jednotlivých součástí našich mříží je velmi přísný a důkladný, aby byla zajištěna vysoká kvalita mříže a její dlouhá životnost.

Jistě Vás zajímá cena roletové mříže? Ta však závisí na několika parametrech – na typu mříže, ovládacích prvcích atd. Proto je nejlepší kontaktovat naše odborníky, kteří Vám rádi poradí nejvhodnější typ roletové mříže. Nabízíme opravdu levné roletové mříže a poměr kvalita a cena je u nás bezkonkurenční. Navíc Vám nabízíme individuální přístup, protože ne každá firma je schopná přizpůsobit svou činnost požadavku zákazníka a to je nesporná výhoda – vlastní výroba mříží. Cena není nijak přemrštěná. Pokud Vás tedy zajímá konkrétní cena, navštivte podstránku – << mříže rolovací ceník >> neboli << mříže roletové ceník >> nebo se obraťte na naše specialisty.

Výroba mříží probíhá přesně dle individuálního přání zákazníka, samozřejmě pod odborným dohledem našich specialistů. Základem jsou kvalitní komponenty, ze kterých se rolovací mříž kompletuje. Z toho důvodu, abychom nebyli závislí na dodávkách jednotlivých součástek jsme zakoupili výrobní stroj na výrobu jednotlivých mřížových komponentů. Personál, který ho obsluhuje byl speciálně vyškolen, aby veškeré díly byli v bezvadném stavu a bez závad. Naše společnost se tak stala soběstačnou a tomu odpovídá jednak rychlost s jakou jsme schopni rolovací mříž vyrobit, tak cena, která je tak bezkonkurenční. Rolovací mříže vyrobené v naší společnosti tak můžete najít téměř v každém nákupním centru, protože si mezi zákazníky našly velkou oblibu jak zabezpečit jejich prodejny.

Připravili jsme pro Vás několik fotografií, jak výroba mříže probíhá. Vlastní výroba mříží je velmi náročná a těžká práce, a i přesto se snažíme, aby cena rolovací mříže byla příznivá. Protože prioritou pro zákazníka je nejen kvalitní mříž, ale i rolovací mříž cena. Pokud Vás zajímá přesná cena roletové mříže, kontaktujte nás a rádi Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Výrobní postup se skládá z několika kroků. Dojde k vrtání hřídelí pro ocelové mříže. Následně jsou na hřídel mříže uchyceny bubny a navinuty pružiny. Vše je děláno ručně a podléhá přísné kontrole. Pracovníci ručně kompletují pancíř roletové mříže, kdy na trubku nasazují jednotlivé spony a zajišťují je nýty. Po kompletaci pancíře a instalaci motoru je vše zkontrolováno a připraveno k expedici zákazníkovi. Není pro nás problém vyrobit rolovací mříže opravdu velkých rozměrů, ani je přepravit na místo určení. Realizovali jsme několik zakázek, kde bezpečnostní rolovací mříže dosahovaly úctyhodných rozměrů – až 12 m šíře.

Montáž rolovacích mříží – vše co vyrobíme, umíme i namontovat

Veškeré naše rolovací mříže dokážeme nabídnout i včetně montáže. Máme odborníky, kteří bez jakýkoliv problémů nainstalují rolovací mříže na místo jejich určení, ať už jsou to mříže do vchodů nebo mříže do obchodních jednotek nákupních center, kde se těší stále větší oblibě. Rolovací mříže do nákupních center se montují velmi často, jedná se o velmi efektivní prvek k zabezpečení prodejních jednotek. Nejvíce zákazníků máme z pražských i mimopražských nákupních center, takže rolovací mříže Praha či roletové mříže Praha jsou nejvíce vyhledávaným spojením našich odběratelů.

Vlastní montáž kovové mříže se skládá z několika kroků. Při montáži mříže roletové jsou nejprve montována vodítka s bočnicí. Následuje instalace hřídele a potom se pomocí zvedáků namontuje samotná mříž. V případě motorového ovládání je pohon zapojen elektrikářem a rolovací mříž je samozřejmě několikrát vyzkoušena, než je předána zákazníkovi k užívání.

Ani obrovské rozměry mříží kolem 10m šíře pro nás nejsou problém. Montujeme mříže po celé České republice, na Slovensku i v zahraničí (Německo, Rakousko). Díky zvedací technice není problém zvednout i několika tunové hřídele a pancíře do výšek u stropu, kde dochází k jejich instalaci. Máme s montážemi několika leté zkušenosti, poradíme si se vším. Ať už od nakládky mříže, přepravy mříže, složení mříže i po instalaci několikatunového kolosu, kterým mříže větších rozměrů opravdu jsou. S odborníky se Vám vyplatí spolupracovat.

Doprava mříží pro nás není problém… Ani těch obrovských!

Naše roletové mříže dokážeme zavézt k zákazníkovi na místo určení našimi vozy, případně přívěsnými vozíky. Pokud si však zákazník objedná mříž, která je např. 12m široká, ani to pro nás není problém. Vzhledem k velmi dobrým vztahům s našimi dopravci dokážeme přepravit mříže kdykoliv a kamkoliv po celé České republice i Evropě.

  TYPY ROLOVACÍCH MŘÍŽÍ

Rolovací mříže nabízíme v pěti typech provedení – všechny jsou z kvalitního materiálu a konkrétně se jedná o ocelové mříže. Nejoblíbenější mezi zákazníky je mříž rolovací VALENCIA, která se hodí pro prodejny či obchody v nákupních centrech. Vyniká rovnými liniemi a velmi moderním vzhledem. Dalším typem mříže rolovací je ocelová mříž VERONA, která má naopak vlnitý profil trubek a hodí se především do obchodů v historických částech měst – např. do zlatnictví nebo antikvariátů. Třetím typem roletové mříže je mříž RAVENTA, která je určená pro ochranu prostor, kam nemá být vidět, protože je tvořena z neprůhledných plných profilů. Z plných profilů s vysekanými okénky je vyrobena naše poslední novinka – rolovací mříž ARIA. Posledním typem je mříž rolovací MONAKO určená do prostor, kde je vyžadována neustálá ventilace a odvětrávání. Podrobnější technické informace o našich rolovacích mřížích naleznete níže nebo se obraťte na naše specialisty, kteří Vám rádi poskytnou veškeré informace.

Rolovací mříže typ ARIA

mriz_aria

Roletová mříž sestavená z jednostěnné ocelové lamely, která je v pozinkovém provedení. Lamela je vysoká 115mm. Lamela má v sobě vysekaná okénka o rozměru 100x50mm, které je možno vyplnit transparentní PVC výplní. Tato výplň není ve standardu dodávky.

Průměr hřídele rolovací mříže je v rozmezí 48-60-76-101 na základě rozměrů rolovací mříže.

Ovládání rolovací mříže můžete zvolit ruční nebo motorové pro komfortní ovládání.

Hraniční rozměry:

max šířka – 11 000 mm

max výška – 5 000 mm

Rolovací mříže typ VALENCIA

Valencia P60: roletová mříž sestavená z rovných 18mm galvanizovaných trubek spojených rolovací mříže Valenciapropojovacím prutem o délce 60mm a tloušťkou stěny 2mm.

Valencia P90:  roletová mříž sestavená z rovných 18mm silných galvanizovaných trubek navzájem spojených propojovacím prutem (dílcem) o rozměru 95mm, síla(tloušťka) 1,5m.

Valencia P120: roletová mříž sestavená z rovných 18mm silných galvanizovaných trubek navzájem spojených propojovacím prutem (dílcem) o rozměru 120mm síla(tloušťka) 1,0 mm Příslušenství rolovací mříže: vertikální „U” vodítka (galvanické držáky – příruby), pružinové boxy a rolovací hřídel. Průměr hřídele rolovací mříže je v rozmezí 48-60-76-101 mm v závislosti na rozměrech mříže.

Ovládání rolovací mříže nabízíme ruční nebo motorové.

Hraniční rozměry:

max šířka – 12 000 mm ( 15 000 mm P120)

max výška – 5 000 mm

Rolovací mříže typ VERONA

S14. Rolovací mříže sestavená ze dvou tvarovaných galvanizovaných trubek o síle 14mm. rolovací mříže VeronaOba díly rolovací mříže jsou spojeny galvanizovanou sponou.

R14. Rolovací mříže sestavená ze dvou tvarovaných galvanizovaných trubek o síle 14mm. 1,2 díl a uprostřed rovná galvanizovaná trubka jako výztuha mříže, jsou spojeny galvanizovanou sponou.

Součástí příslušenství rolovací mříže jsou vertikální U vodítka (40x25x40)mm, kotvící galvanizované příruby, hřídel s boxy, držáky pro vodítka a kotvící šrouby. Číslo 3 nebo 4 P115 – součásti pro rolovací hřídel.č. 3 P115 spodní komponenty s koncovým komponentem.

Průměr hřídele rolovací mříže je v rozmezí 48-60-76-101 na základě rozměrů rolovací mříže.

Ovládání rolovací mříže můžete zvolit ruční nebo motorové pro komfortní ovládání.

Hraniční rozměry:

max šířka – 11 000 mm

max výška – 5 000 mm

Rolovací mříže typ RAVENTA

Mříž rolovací Raventa

Rolovací mříže sestavená s galvanizovaných plných profilů (výška 115 mm) tloušťka 0,9mm. Součástí příslušenství roletové mříže jsou U vodítka, kotvící galvanické příruby, hřídel s boxy, spony pro vodítka a kotvící šrouby.

Průměr hřídele rolovací mříže je v rozmezí 48-60-76-101 na základě rozměrů rolovací mříže.

Ovládání rolovací mříže je ruční nebo motorové.

Hraniční rozměry:

max šířka – 12 000 mm

max výška – 5 000 mm

Rolovací mříže typ MONAKO

Rolovací mříž sestavená z galvanizovaných profilů (výška 115), tloušťka 0,9mm, mikro-perforováno, Mříž Monako detailprůměr 3mm.

Tento typ rolovací mříže je určen pro ochranu obchodů, butiků a prostor, které požadují stálou ventilaci (odvětrávání).
Součástí příslušenství rolovací mříže jsou vertikální U vodítka (40x24x40)mm, kotvící galvanické příruby, hřídel s boxy, spony pro vodítka a kotvící šrouby. Pro dokonalý vzhled rolovací mříže je možná barevná úprava v barvě RAL.

Ovládání rolovací mříže je ruční nebo motorové.

Hraniční rozměry:

max šířka – 12 000 mm

max výška – 5 000 mm

Příšlušenství k rolovacím mřížím

Roletová mříž pro obchodni centrum

Roletová mříž se skládá z pancíře, z hřídele, z vodících lišt, bočnic a z pružin. Vše zinkově upravujeme a hřídel je barvená.

K rolovací mříži nabízíme širokou škálu příslušenství – motor, klíčový spínač s odblokem či bez odbloku, zámek do koncové lišty, dálkové ovladače, fotobuňky atd.

Kryt obalu mříže, profily včetně vodítek dokážeme nalakovat do jakékoliv barvy RAL. Lakování rolovací mříže (pancíře) nabízíme také, ale bez záruky.

Roletové mříže doporučujeme ovládat motoricky. Roletové mříže vyrábíme buď s centrálním motorem nebo s bočním motorem.Výběr motoru mříže závisí na několika parametrech – např. na rozměrech mříže, na hmotnosti mříže, na umístění motoru atd. Rádi Vám poradíme.

NOVINKA – KLÍČOVÝ SPÍNAČ S ANTICORO RÁMEČKEM

I rolovací mříž může být designovým prvkem a pokud je vše dotaženo do detailu vypadá mříž velmi efektně. Jelikož nám záleží, aby nejen vše fungovalo bezvadně a bezproblémově, ale i vypadalo komfortně, navrhli jsme ke klíčovému spínači designový nerezový rámeček. Klíčový spínač je pak zapuštěný ve vodítku a orámován rámečkem, takže vše působí kompaktním a dokonalým dojmem.

Jak se postupuje při objednávce

Rolovací mříž si můžete objednat dvěma způsoby – telefonicky nebo osobně na prodejně. nebo nás kontaktujte emailem.obchodnice

Pokud máte zájem o mříž s montáží, náš obchodní pracovník si na vás vezme kontakt (jméno, adresu, telefon) a domluví se s Vámi na osobní schůzce. Nejvhodnější variantou je, pokud se sejdete přímo na místě případné montáže rolovací mříže. Cena je kalkulována technikem před podpisem smlouvy a technik Vám  samozřejmě vysvětlí možnosti montáže.

Na základě zaměření s vámi následně sepíše objednávku, podle které se rolovací mříž nejpozději do 4-5 týdnů vyrobí. Vše záleží na kapacitě a vytíženosti výroby. V době sezóny se může termín prodloužit. Po vyrobení mříže Vás bude kontaktovat vedoucí montáží a domluví si s Vámi termín montáže.

Pokud máte zájem o mříž bez montáže, je nelépe přijít do jedné za našich prodejen s požadovanými rozměry roletové mříže (rolovací mříže Kladno, rolovací mříže Praha, roletové mříže Plzeň, rolovací mříže České Budějovice, rolovací mříže Hradec Králové). Cena je kalkulována na základě dodaných informací. S naším technikem domluvíte  veškeré detaily k výrobě mříže – rozměry, ovládání, velikost bočnic a vodítek a obchodní pracovník s vámi sepíše objednávku a způsob odběru nebo dodání. Termín je v tomto případě 3-4 týdnů. Jestliže nemáte možnost navštívit nás v naší prodejně, mříž bez montáže si můžete objednat e-mailem.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově nebo převodním příkazem – záleží na domluvě mezi Vámi a naším obchodním zástupcem. Zálohu ve výši minimálně 70% zaplatíte přímo obchodnímu zástupci při sepsání objednávky nebo Vám vystavíme zálohovou fakturu. Doplatek uhradíte při montáži a vyzkoušení v hotovosti nebo při převzetí mříže.