Image not available
Image not available

Žaluzie

Dodáváme a montujeme několik typů žaluzií do oken. Nejoblíbenější a nejvyhledávanější jsou hliníkové žaluzie do oken a luxusní dřevěné horizontální žaluzie na okna do interiéru. Látkové žaluzie se hodí do kancelářských prostor, ale i na zastínění balkónů. Nabízíme i netradiční typy zastínění – japonské stěny, látkové roletky či skládané žaluzie – plisé. Stále větší zájem zákazníků je o venkovní žaluzie, které zamezí přehřívání interiéru. Pro podrobnější informace navštivte jednotlivé stránky s našimi produkty případně se obraťte na naše specialisty, kteří rádi zodpoví Vaše dotazy. Také vás zveme do prodejen Praha, Plzeň, České Budějovice, Kladno, Hradec Králové. Kde si žaluzie můžete prohlédnout.

 

Žaluzie horizontální interiérové

Žaluzie hliníkové horizontální jsou nejrozšířenější a nejdostupnější způsob zastínění. Jednoduché a efektivní řešení za velmi příznivou cenu. Nabízíme několik typů horizontálních hliníkových žaluzií. Rovněž nabízíme širokou kolekci barevného provedení. Díky moderně vypadajícím hliníkovým žaluziím v barvách duhy nebo v decentních odstínech, vytvořte zcela nový a zajímavý vzhled místnosti. Nejčastější šíře lamely činí 25 mm, ale v nabídce máme i lamely šíře 16 mm. Vše je vyráběno na míru dle požadavku zákazníka.

 

Žaluzie vertikální interiérové

Vertikální žaluzie látkové jsou velmi efektivní pro zastínění velkých ploch a zároveň velmi vhodné jako dekorace či jako předělení místnosti. Ať je Váš požadavek na umístění žaluzií nebo na výši investice jakýkoliv, dokážeme vždy navrhnout vhodné řešení. Lamely mají různé stupně průsvitnosti a tepelné transmise. Rovněž můžete vybírat i ze dvou variant šíře lamely – 89 mm nebo 127 mm.

 

Žaluzie venkovní

Venkovní žaluzie jsou velmi efektivním stínícím prvkem, který se aplikuje na okna z exteriéru a u kterého můžete regulovat intenzitu slunečních paprsků dopadajících do interiéru. Přednosti našich exteriérových žaluzií jsou skvělá kvalita a přijatelná cena. Lamely exteriérové žaluzie nabízíme v několika typech – C80, Z70, Z90 atd. Rádi doporučíme nejvhodnější variantu právě pro Vaše okna.

 

Žaluzie dřevěné

Dřevěné žaluzie se vyznačují velmi luxusním vzhledem. Nabízíme několik barevných odstínů lamel, které jsou velmi elegantním a funkčním doplňkem každého interiéru. Dřevěné žaluzie vyrábíme na míru, takže budou přesně dle Vašich požadavků a představ. Pro vyšší komfort obsluhy nabízíme žaluzie s motorovým pohonem.

 

Plisé

Plisé je moderní interiérové stínění, které svým vzhledem – pravidelnými sklady – skvěle dotváří vzhled interiéru. Velkou předností je množství technických provedení, tvarů, způsobů ovládání, a to spolu s unikátní kolekcí textilií umocňuje atraktivitu tohoto výrobku. Tento výrobek se stává velice oblíbeným a vyhledávaným produktem, protože kromě primární funkce, kterou je zastínění interiéru se stává nádherným estetickým doplňkem každé místnosti.

Kromě nových žaluzií i u nás můžete zakoupit náhradní díly na žaluzie. Praha,kde  máme prodejnu v ulici Průběžná.  Můžete si je při návštěvě rovnou odnést , stejně tak v Plzni, České Budějovice, Kladně i v Hradci Králové. Podívejte se prosím do záložky kontakty kde naleznete adresy kde žaluzie objednat a nebo koupit náhradní díly ale i otevírací dobu.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou účinnou ochranou proti vniknutí hmyzu do interiéru. Nabízíme několik typů sítí do oken – pevné sítě, rolovací sítě, plisované sítě a nabízíme sítě na dveře. I u dveřní sítě nabízíme několik variant – otvíravé dveřní sítě nebo otvíravé dveřní sítě s rámem. Dokážeme nabídnout i dveřní sítě posuvné nebo plisované sítě. Vše lze barevně nadekorovat tak, aby to co nejvíce ladilo k okennímu rámu – rám sítě nabízíme v barvě bílé, stříbrné, hnědé, v imitacích dřeva atd.