Žaluzie do oken

Nabízíme několik typů žaluzií do oken. Nejoblíbenější a nejvyhledávanější jsou hliníkové žaluzie do oken a luxusní interiérové dřevěné žaluzie na okna.
Látkové žaluzie se hodí do kancelářských prostor, ale i na zastínění zasklených balkónů. Nabízíme i další typy zastínění – látkové rolety či plissé.

Stále větší zájem zákazníků je o venkovní stínění, které zamezí přehřívání interiéru. Pro podrobnější informace navštivte jednotlivé stránky s našimi produkty. Případně se obraťte na naše specialisty, kteří rádi zodpoví Vaše dotazy.

Naše nabídka žaluzií je velmi rozsáhlá. Nabízíme několik typů žaluzií do oken a pokaždé se jedná o žaluzie na míru. Nejoblíbenější a finančně nejdostupnější jsou hliníkové žaluzie do oken. Vnitřní žaluzie do oken jsou skvělým způsobem, jak zastínit interiér. Jedná se o cenově dostupnou variantu stínění. Má jednoduché a elegantní linie, které nabízejí optimální kontrolu nad světlem a  soukromím. Vyrábíme i luxusní interiérové dřevěné žaluzie na okna.

Látkové žaluzie se hodí do kancelářských prostor, ale i na zastínění zasklených balkónů. Nabízíme i netradiční a velmi vyhledávané typy zastínění např. žaluzie den a noc.

Zkušenosti

34 let na trhu vyrábíme a montujeme žaluzie, rolety, markýzy, vrata, brány, mříže.

Poradenství

Kontaktujte nás s jakýmkoli dotazem a náš tým se o vás postará.

Řešení na míru

Naše produkty přizpůsobíme na míru vašemu domu či bytu. Nic není nemožné!

Servis

Po montáži se na nás můžete kdykoliv obrátit, za svou práci ručíme.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného řešení stínění?

Dejte nám vědět a naši specialisti
se vám budou věnovat.

Chci poradit