Žaluzie do oken

Nabízíme několik typů žaluzií do oken. Nejoblíbenější a nejvyhledávanější jsou hliníkové žaluzie do oken a luxusní interiérové dřevěné žaluzie na okna.
Látkové žaluzie se hodí do kancelářských prostor, ale i na zastínění zasklených balkónů. Nabízíme i další typy zastínění – látkové rolety či plissé.

Stále větší zájem zákazníků je o venkovní stínění, které zamezí přehřívání interiéru. Pro podrobnější informace navštivte jednotlivé stránky s našimi produkty. Případně se obraťte na naše specialisty, kteří rádi zodpoví Vaše dotazy.

Naše nabídka žaluzií je velmi rozsáhlá. Nabízíme několik typů žaluzií do oken a pokaždé se jedná o žaluzie na míru. Nejoblíbenější a finančně nejdostupnější jsou hliníkové žaluzie do oken. Vnitřní žaluzie do oken jsou skvělým způsobem, jak zastínit interiér. Jedná se o cenově dostupnou variantu stínění. Má jednoduché a elegantní linie, které nabízejí optimální kontrolu nad světlem a  soukromím. Vyrábíme i luxusní interiérové dřevěné žaluzie na okna.

Látkové žaluzie se hodí do kancelářských prostor, ale i na zastínění zasklených balkónů. Nabízíme i netradiční a velmi vyhledávané typy zastínění např. žaluzie den a noc.

Jak můžete ovládat žaluzie?

Ovládání žaluzií, jak venkovních, tak vnitřních, lze realizovat několika způsoby, které závisí na typu instalovaného systému a preferencích uživatele.

Vnitřní žaluzie, často používané pro regulaci světla a soukromí, mohou jsou nejčastěji ovládány manuálně pomocí řetízků nebo tyčky a provázku, nebo automatizovaně pomocí elektromotorů řízených dálkovými ovladači či aplikacemi na chytrých zařízeních.

Venkovní žaluzie, které slouží i jako ochrana před povětrnostními vlivy a zlepšují tepelnou izolaci budovy, jsou většinou vybaveny motory, jež umožňují jejich zvedání a naklápění lamel. Tyto motory mohou být ovládány nástěnnými spínači, dálkovými ovladači, nebo integrovanými systémy chytré domácnosti, které umožňují naprogramování automatického režimu podle denní doby, počasí nebo přítomnosti osob v místnosti.

venkovní žaluzie na velkých oknech moderního domu

Jaká je cena žaluzie?

Cena žaluzie se může výrazně lišit v závislosti na specifických požadavcích, jako je typ žaluzie, rozměry, materiály a design. Proto není možné uvést konkrétní ceník žaluzií bez detailnějších informací. Pro přesný rozpočet a kalkulaci ceny doporučujeme kontaktovat naše odborníky, kteří vám připraví individuální nabídku na míru vašim potřebám.

Využít můžete i poptávkový formulář.

Jak opravit žaluzie?

Žaluzie patří k oblíbenému stínícímu technice, ale i ony se občas porouchávají. Naštěstí mnoho drobných závad zvládnete opravit sami, aniž byste museli volat odborníky.

Nejčastější problémy s žaluziemi:

Přetržený řetízek nebo šňůra: Vyměňte ho za nový. U vnitřních žaluzií je to poměrně snadné. Připravili jsme pro Vás i jednoduchý návod – Jak opravit řetízek žaluzie. U venkovních je potřeba demontovat celou konstrukci. Na našich prodejnách seženete k žaluziím náhradní díly.

Zaseknuté žaluzie: Zkontrolujte, zda není mechanismus zanesený prachem a špínou. Vyčistěte ho a promažte. Pokud to nepomůže, může být problém v poškozených dílech, které je nutné vyměnit.

Nefungující ovládání: U žaluzií s motorem zkontrolujte primárně baterie v ovladači. U manuálních žaluzií může být poškozená převodovka.

Kdy zavolat servis:

V případě složitějších závad, jako je poškození hliníkového profilu nebo motoru, doporučujeme obrátit se na odborníka. Ten má zkušenosti a vybavení pro provedení opravy a zajistí, že žaluzie budou fungovat správně a bezpečně.

muž opravující vnitřní žaluzie v bytě

Zkušenosti

34 let na trhu vyrábíme a montujeme žaluzie, rolety, markýzy, vrata, brány, mříže.

Poradenství

Kontaktujte nás s jakýmkoli dotazem a náš tým se o vás postará.

Řešení na míru

Naše produkty přizpůsobíme na míru vašemu domu či bytu. Nic není nemožné!

Servis

Po montáži se na nás můžete kdykoliv obrátit, za svou práci ručíme.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného řešení stínění?

Dejte nám vědět a naši specialisti
se vám budou věnovat.

Chci poradit