Rolety

Předokenní rolety

Výroba venkovní rolety – předokenní rolety vyrábíme na míru přesně dle požadavku zákazníka. Všechny rolety do oken vyrábíme na zakázku. Předokenní rolety hliníkové, rolety pro novostavby s 90° boxem i rolety s 45° boxem jako rolety pro dodatečnou montáž. Nabízíme i předokenní rolety pro překlady Heluz či rolety do překladu Vario. Naše rolety jsou vyrobeny z kvalitních komponentů a pancíř je plněn polyuretanovou pěnou pro zvýšení tepelné a zvukové pohody. Barevné provedení rolet je velmi rozsáhlé. Specializujeme se na centrální a dálková ovládání rolet včetně bohatého příslušenství a doplňků.V nabídce máme i rolovací vrata do garáže. Vzorky rolet včetně barevné vzorkovnice si můžete prohlédnout na každé naší prodejně – v Kladně, Praze, Plzni, Českých Budějovicích nebo v Hradci Králové.

Screenové rolety

Venkovní screenové rolety jsou exteriérové protisluneční clony, které v interiéru udržují stálou teplotu. Mají mnohonásobně větší účinek než interiérové stínění, protože zachytí sluneční paprsky ještě než dopadnou na okenní sklo, a proto nedochází k ohřátí okenní tabule a k průniku tepla do interiéru. Současně je vidět do exteriéru. Na výběr je z několika typů rolet i látek. Vyrábíme screenové rolety s lanky nebo s vodítky. Jistě u nás naleznete to nejvhodnější řešení.

Látkové rolety (textilní rolety)

Látkové rolety  se řadí k oblíbenému interiérovému stínění, které nejen chrání před slunečním světlem a teplem, ale zároveň příjemně dotváří interiér místnosti. Volbou daného typu roletky a vhodné látky vytvoříte krásný designový prvek. Tento typ stínění je vhodný do bytů a rodinných domů, ale zároveň nachází uplatnění i v komerční oblasti. Nabízíme několik typů – volně visící roletky, rolety v lištách, roletky s horní krycí kazetkou, rolety do střešních oken atd.