Markýzy

Výroba markýz –  vyrábíme markýzy na míru – Vy si vyberete, co na svou terasu či předzahrádku restaurace chcete – jak velkou markýzu, z jaké látky, s jakým ovládáním !!!

U nás Vám vyrobíme vše podle Vašeho přání! Přijďte se k nám podívat a markýzy vyzkoušet.

Výsuvné markýzy zajistí stín, ale současně nabídne i dokonalý vzhled pro terasu Vašeho rodinného domu, prodejny či jakéhokoliv jiného objektu. Je to velice elegatní a navíc funkční prvek proti slunečním paprskům. Vyrábíme je v mnoha různých typech provedení včetně jakýchkoliv nápisů nebo grafických znaků. Dokonce jsme schopni zajistit digitální potisk, můžeme tak na látku požadovat vytisknout jakoukoliv fotografii, logo či nápis. Funkční vzorky markýz máme na všech našich prodejnách – v Kladně, Praze, Plzni, Českých Budějovicích a v Hradci Králové.

 

<< TYPY VÝSUVNÝCH MARKÝZ >>

Výrobou markýz se zabýváme od prvopočátku existence naší společnosti, takže zkušenosti s výrobou výsuvných markýz máme opravdu velké a několikaleté.

Vyrábíme několik typů výsuvných markýz a používáme komponenty od osvědčených evropských výrobců. Naše nabídka zahrnuje výsuvné markýzy otevřené – Elite, Giant, a kompaktní kazetové markýzy Helix 2, Pegasus, markýzy pro mobilní zastínění, zastínění zimních zahrad a široké možnosti výběru způsobu ovládání motorických markýz.

Markýzy nejčastěji dotváří prostor pro posezení na terase či na balkóně. Naše markýzy na terasu jsou spolehlivé a mnohokrát vyzkoušené. Ročně vyrobíme stovky markýz. Montujeme nebo prodáváme i přes naše partnery velkoobchodně. V letošním roce i v Německu a Rakousku či na Slovensku. Markýzy vyrábíme s výsuvem až 5m. Tyto velkoplošné markýzy jsou důkazem, že markýzám rozumíme a umíme je kvalitně vyrobit. V našem výrobním sortimentu naleznete jak nejlevnější markýzy jako typ Elite tak luxusní velkoplošné  markýzy kazetové Pegasus či Helix 2. Nabízíme široký sortiment značkových markýzových  látek a barev speciálně vyvinutých pro výrobu markýzy – cca 80 druhů látek – jednobarevných i pruhovaných máme skladem a jsme schopni objednat potah i na míru dle vzorníku, který čítá na 500 druhů látek.

 

AKCE – SLEVA 30% NA VÝSUVNÉ MARKÝZY A POHONY MARKÝZ

 

Snažíme se, aby zakoupení tohoto stínění bylo co nejvíce přínosné pro jeho uživatele. Proto doporučujeme při investici do venkovní markýzy pořídit i kvalitní ovládání pomocí motoru a ovladače. Samozřejmě ji lze ovládat ručně pomocí kliky, ale nepřinese to tak vysoký komfort užívání jako když sedíte pohodlně na terase a dálkovým ovladačem a ovládáte z pohodlí křesla či lehátka dostatečný výsuv, aby bylo posezení co nejpříjemnější. Jistě si představíte situaci, kdy sedíte pohodlně v křesle, pijete kávu či dobrý drink, povídáte si s přáteli a jste nuceni se každou chvilku zvednout a povisunout markýzu klikou, protože Vám sluníčko svítí nepříjemně do očí a na terase se nedá vydržet. Proto doporučujeme a pokud Vám můžeme ze zkušeností poradit, zakupte si markýzu i s motorem a ovladačem. Ale nemusíte mít strach, i na Vaši stávající markýzu jsme schopni doinstalovat motor dodatečně. Je to jen na Vás, čemu dáváte přednost a jaké máte možnosti jak technické tak finanční.

Přejeme Vám, abyste co nejvíce využívali příjemného stínu, který naše terasové markýzy poskytují.

Pohony a ovládání markýz

Pro naše výsuvné terasové markýzy používáme kvalitní pohony a řízení, které jsou dle našeho názoru nejlepší volbou. Pro nejlevnější markýzy pak můžete volit standardní motory apod. Na tyto motory lze použít i na kazetové markýzy a lze na ně aplikovat automatická řízení markýz. Například otřesové čidlo, které markýzu při větru zatáhne.