Venkovní markýzy

Výroba markýz je naším TOP sortimentem a srdeční záležitostí. Výsuvné markýzy jsou v našem portfoliu již od začátku působení naší společnosti.

Naše markýzy nejenom chrání prostor před horkým sluncem, ale proměňují váš prostor v elegantní oázu pohodlí a luxusu.

Vyrábíme několik typů - kazetové markýzy, otevřené markýzy, sklopné markýzy. Vše dle Vašeho vkusu a představ.

Každou markýzu – výsuvnou či sklopnou vyrábíme na míru. Vy si vyberete, co na svou terasu či předzahrádku restaurace nebo balkón chcete. Jak velkou markýzu? Z jaké látky? S reklamním potiskem? S jakým ovládáním? Každá markýza je originál.

Připravili jsme pro Vás video, na kterém si můžete udělat představu, co výroba výsuvné markýzy obnáší. Od ušití potahu po kompletaci markýzy. Věříme, že Vám to pomůže při rozhodování, že koupě markýzy od výrobce je tou pravou volbou.

Vyrábíme několik typů výsuvných markýz a používáme dílčí komponenty od osvědčených evropských výrobců.

Naše nabídka zahrnuje terasové markýzy, které mohou být otevřené nebo kazetové. Pokud potřebujete zastínit balkón, vyrábíme i balkonové markýzy a pro zahrádky restaurací a výlohy obchodů máme rovněž vhodné typy markýz. Vyrábíme na míru i markýzy na zimní zahrady. Můžeme Vám nabídnout markýzy šířky 3m, markýzy šířky 4m nebo markýzy šířky 5 a více metrů. Záleží jen na Vás, která bude pro Vás ta nejlepší.

Ročně vyrobíme stovky výsuvných markýz na míru jak pro český trh, tak na Slovensko, do Německa či Rakouska. Výroba, prodej markýz a jejich instalace je naše srdcová záležitost.

Nabízíme široký sortiment značkových markýzových látek speciálně vyvinutých pro výrobu markýz. Naše skladové zásoby čítají cca 80 druhů látek – jednobarevných i pruhovaných a jsme schopni objednat potah i na míru dle vzorníku, který čítá na 500 druhů látek.

Jak můžete ovládat markýzy?

Ovládání výsuvných markýz může být realizováno manuálně nebo automatizovaně, v závislosti na typu instalace a preferencích uživatele.

Manuální ovládání se obvykle provádí pomocí kliky, které umožňuje uživateli mechanicky vysouvat a zasouvat markýzu.

Automatizované markýzy jsou vybaveny elektromotory, které mohou být řízeny nástěnnými spínači, dálkovými ovladači nebo chytrými zařízeními prostřednictvím aplikací. Moderní systémy automatizace umožňují integraci s chytrými domácími sítěmi, což umožňuje programování markýzy podle časových plánů, povětrnostních podmínek nebo senzorů, například slunečních čidel, která automaticky vysunou markýzu při vysoké intenzitě slunečního záření, nebo větrných senzorů, které zasunou markýzu při silném větru, aby se předešlo poškození.

mladá žena hrající si s dětmi na zemi pod otevřenou výsuvnou markýzou, kterou vytahuje pomocí dálkového ovladače

Jaká je cena markýzy?

Cena markýzy se může výrazně lišit v závislosti na rozměrech, materiálech a dalších specifikacích, což činí orientaci v ceníku markýz složitější. Proto není možné uvést konkrétní ceny bez podrobných informací. Pro přesnou kalkulaci ceny doporučujeme kontaktovat naše odborníky, kteří vám připraví individuální nabídku na míru vašim potřebám.

Využít můžete i poptávkový formulář.

Jaká opravit markýzy?

Výsuvné markýzy zpříjemňují posezení na terase a chrání před ostrým slunečním zářením. I markýzy se však čas od času mohou porouchat.

Nejčastější problémy s markýzami:

Zaseknutá markýza: Zkontrolujte, zda není ovladač (u motorových markýz) nebo klika (u manuálních markýz) poškozená.

Poškozená látka: Vyměňte poškozený potah za nový. Můžete vybírat z široké kolekce barev v vzorů.

Nefungující motor: U motorových markýz zkontrolujte napájení a ovladač. Pokud je vše v pořádku, může být poškozen motor, který je nutné vyměnit odborníkem.

Poškozená konstrukce: Výměna poškozených částí konstrukce, jako jsou ramena nebo nosné prvky, je náročnější oprava, kterou doporučujeme svěřit odborníkovi.

Kdy zavolat servis:

V případě složitějších závad, jako je poškození konstrukce nebo porucha motoru, je vhodné obrátit se na odborníka, aby markýza fungovala správně a bezpečně.

muž opravující držák ramene výsuvné kazetové markýzy

Zkušenosti

34 let na trhu vyrábíme a montujeme žaluzie, rolety, markýzy, vrata, brány, mříže.

Poradenství

Kontaktujte nás s jakýmkoli dotazem a náš tým se o vás postará.

Řešení na míru

Naše produkty přizpůsobíme na míru vašemu domu či bytu. Nic není nemožné!

Servis

Po montáži se na nás můžete kdykoliv obrátit, za svou práci ručíme.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného řešení stínění?

Dejte nám vědět a naši specialisti
se vám budou věnovat.

Chci poradit