Průběh zakázky

Připravili jsme pro Vás přehled, jak to u nás "chodí". Každá zakázka je pro nás jedinečná s individuálním přístupem. Vše u nás vyrábíme na zakázku, proto je pro nás důležité sepsání smlouvy, zaplacení zálohy a pak už nic nebrání odborné výrobě a profesionální montáži.

01

Vyberte si jeden z našich produktů

Pokud hledáte stínění či vrata, jste u nás správně. Stačí nám poslat typ stínění či vrat, který se Vám líbí a kontakt na Vás.

02

Náš technik zaměří váš případ

V dalším kroku Vás bude kontaktovat náš obchodně-technický zástupce. Domluvíte si datum a místo, které Vám bude vyhovovat a můžete probrat veškeré technické detaily. Ideální je setkání přímo na místě budoucí montáže.

03

Pošleme vám cenovou nabídku

Na základě zaměření a veškerých získaných informací Vám připravíme cenovou nabídku. Necháme Vám čas na rozmyšlenou a pokud se neozvete sami, budeme Vás během pár dní kontaktovat.

04

Po akceptaci ceny sepíšeme závaznou objednávku

Až po odsouhlasení cenové nabídky Vám připravíme závaznou objednávku, ve které jsou uvedena veškerá specifika o výrobku od velikosti, barvy, ovládání atd. Při podpisu objednávky se řeší i způsob uhrazení zálohy a doplatku.

05

Jak se u nás platí?

Potřebujeme od Vás zálohu ve výši 70%, jelikož je každý výrobek originál a vyrobený na zakázku. Zálohu můžete uhradit hotově či převodem. Jakmile budete mít uhrazenou zálohu, zahajujeme výrobu. Doplatek vybíráme až po instalaci a vyzkoušení výrobku.

06

Zadáváme do výroby

Jelikož je veškerá naše výroba zakázková, počítejte s dodací lhůtou během několika týdnů a to dle konkrétního typu výrobku.

07

Během několika týdnů montujeme

V závazné objednávce máte od začátku uveden předběžný termín provedení montáže. Počítejte, že kolem tohoto data Vás budeme kontaktovat a dohodneme si přesný termín instalace, který bude vyhovovat Vám i nám.

08

Poskytujeme záruční i pozáruční servis

Nabízíme pravidelné servisní prohlídky, záruční i pozáruční. Chceme, aby Vám naše výrobky co nejdéle sloužili a měli jste z nich radost. Proto jim dopřejte pravidelnou péči a starejte se o ně. Rádi Vám s tím pomůžeme.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného řešení stínění?

Dejte nám vědět a naši specialisti
se vám budou věnovat.

Chci poradit