Výsuvné markýzy

Buďte připraveni na krásné letní dny. Ideálním řešením je terasová markýza neboli markýza na terasu nebo balkónová markýza, která Vám zajistí v létě příjemný stín.
Použitím terasové markýzy docílíte příjemného stínu a pohody pro příjemné chvíle při snídani na terase, nebo odpoledním odpočinku a setkání s přáteli.

detail přední části výsuvné markýzy s volánem

Sleva 30 % na výsuvné markýzy

Vyberte si tu nejlepší markýzu a připravte se na léto!

Zaměření markýzy

Šířka markyzy na terasu je brána při pohledu na markýzu zpředu, a to od vnější hrany levé boční krytky, která ukončuje válec s látkou k vnější hraně pravé krytky na druhé straně. Přední lišta je vždy o několik centimetrů užší než zadní část markýzy.

Můžeme Vám nabídnout markýzy šířky 3mmarkýzy šířky 4m nebo markýzy šířky 5 a více metrů. Záleží jen na Vás, která bude pro Vás ta nejlepší.

Chci markýzu a mám zateplený dům? Není problém.

Pro zateplené domy nabízíme speciální kotvící systém, kde se sluneční markýza kotví přes závitové tyče s přerušeným tepelným mostem na chemické kotvy. Použití tohoto systému je příplatkové.

Zajímavost – správný název pro toto zastínění je: venkovní výsuvná markýza s kloubovými rameny (kloubové markýzy). Název se odvíjí od ramen, která se skládají v kloubu, oproti markýzám sklopným, které se jen sklopí a není na nich možné nastavovat sklon. Dále existují i pevné markýzy neboli košové či korbové markýzy. Ke všem našim markýzám jsme schopni ušít nové náhradní potahy v případě poškození látky nebo pokud se Vám změní vkus a budete chtít ladit markýzu do jiného designu.

Zkušenosti

34 let na trhu vyrábíme a montujeme žaluzie, rolety, markýzy, vrata, brány, mříže.

Poradenství

Kontaktujte nás s jakýmkoli dotazem a náš tým se o vás postará.

Řešení na míru

Naše produkty přizpůsobíme na míru vašemu domu či bytu. Nic není nemožné!

Servis

Po montáži se na nás můžete kdykoliv obrátit, za svou práci ručíme.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného řešení stínění?

Dejte nám vědět a naši specialisti
se vám budou věnovat.

Chci poradit