Venkovní předokenní rolety

Venkovní rolety jsou dokonalý stínící prvek s mnoha dalšími výhodami. Uspoří náklady v létě i v zimě, zajistí příjemné světlo v interiéru, odhluční a maximalizují soukromí.
Předokenní rolety vyrábíme na míru již desítky let. Máme mnohaleté zkušenosti a dokážeme Vám nabídnou nejlepší řešení pro Váš byt či dům.

venkovní roleta na oknech domu poháněné solárními motory

Sleva 30 % na venkovní rolety a motory

Objednejte nyní se slevou a sluníčko už Vás nepřekvapí.

6 důvodů, proč si pořídit předokenní hliníkové rolety:

  • + pro váš komfort – efektivní zastínění a zatemnění;
  • + pro vaši bezpečnost – zlepšují ochranu proti vloupání;
  • + pro vaše finance – výrazně šetří energii;
  • + pro vaše soukromí – snižují vnější zvuk až o 9dB;
  • + pro vaše pohodlí – stabilní a odolné materiály před působením povětrnostních vlivů;
  • + pro váš design – originální doplněk fasády.

Venkovní rolety představují perfektní řešení pro každého, kdo chce zlepšit bezpečnost, energetickou efektivitu a komfort svého domova. Tyto rolety poskytují vynikající tepelnou izolaci, což pomáhá udržovat příjemnou teplotu v interiéru a snižuje náklady na vytápění a klimatizaci. Rolety nabízí rovněž zvukovou izolaci, která vám zajistí klidné prostředí uvnitř domu.

Zvyšte cenu svého bydlení a jeho komfort

Venkovní rolety jsou skvělým způsobem, jak zvládnout obojí. Výrazně zvýší vaše pohodlí, budete se doma cítit bezpečněji, navíc, a to je příjemný bonus, ušetříte na nákladech za energie. V zimě udrží v interiéru teplo a nenechají ho unikat pryč, v létě naopak brání přehřívání interiéru, takže nemusíte tolik používat klimatizaci. Fungují totiž jako tepelná izolace na oknech.

Jaké venkovní rolety si můžete pořídit?

Venkovní rolety mohou mít hned několik podob, někdo dá přednost screenovým roletám, jiný předokenním hliníkovým roletám, které mají hned několik výhod. Kromě toho, že se postarají o skvělé stínění interiéru, plní také bezpečnostní funkci. Pomáhají předcházet vloupáním, odolají i povětrnostním vlivům a chrání okna jak před dopadem slunečních paprsků, tak před větrem a deštěm.

Proč zrovna předokenní roleta od Univers?

V Univers se předokenní rolety, stejně jako všechny další produkty, vyrábí na míru dle požadavků zákazníka. Předností tohoto řešení je výroba na základě zaměření našimi specialisty, vy tak máte jistotu, že předokenní rolety na vaše okna dokonale padnou a vy nemusíte řešit žádné kritické místo. Ať už si vyberete jakékoli předokenní rolety Univers, budete s výsledkem spokojení.

Víte, že při pořízení venkovní rolety cena sice bude vyšší než u těch interiérových, ale investice se vám bohatě vrátí? Ušetříte totiž na energiích.

Pro více informací o možnostech a cenách rolet kontaktujte naše specialisty a zjistěte tak, jak cenově dostupné a efektivní mohou venkovní rolety být. Cena venkovních rolet se odvíjí od vašich specifických požadavků a my vám rádi připravíme individuální nabídku na míru.

 Zvolte venkovní rolety a užijte si zvýšenou ochranu, komfort a úsporu energie každý den.

Typy předokenních rolet

moderní rodinný dům, který má na oknech a dveřích instalované předokenní rolety

Předokenní rolety PRO DODATEČNOU MONTÁŽ

Rolety montované na hotové stavby, kdy je horní box se sklonem 45° viditelný.

Tyto venkovni rolety můžeme montovat do výklenku přímo na okno nebo na fasádu. Montáží na fasádu se Vám nesníží otvor o navíjecí box, jako je tomu u montáže na okno.

Rozměry

Max. šířka: 3500 mm
Min. šířka: 700 mm
Max. výška: 3000 mm

Ovládání

ruční nebo motorické

moderní rodinný dům s instalovanými podfasádními venkovními roletami

Předokenní rolety PRO NOVOSTAVBY (podfasádní)

Venkovní rolety na okna s horním boxem 90°, který je určen pro omítání. Viditelná je pouze tzv. revizní klapka. Box tak není vůbec viditelný a pokud je roleta vytažená, téměř nepoznáte, že je na domě osazená.

Pokud budete zateplovat ostění, lze zakrýt vodící lišty maximálně do poloviny, aby bylo možné následně celý systém servisovat.

Rozměry

Max. šířka: 3500 mm
Min. šířka: 700 mm
Max. výška: 3000 mm

Ovládání

ruční nebo motorické

polostažená rolovací síť proti hmyzu na okně

Venkovní rolety S INTEGROVANOU SÍTÍ

Nabízíme venkovní rolety s integrovanou sítí proti hmyzu do rolet pro novostavby i do rolet dodatečně montovaných. Síť je zabudována v roletové schránce.

Integrovaná síť je z pogumované tkaniny skelných vláken. Díky speciálním vodícím lištám může být venkovní roleta a síť proti hmyzu ovládána nejen nezávisle na sobě, ale také současně.

Vzhledem k pérové hřídeli a dvěma úchytům ve spodní části vodících lišt zůstává síť proti hmyzu stále napnuta.

Rozměry

Max. šířka: 1800 mm
Min. šířka: 700 mm
Max. výška: 2400 mm
Max. plocha: 3m2

Ovládání

ruční nebo motorické

venkovní rolety na francouzském okně a dveřích vedoucí na terasu rodinného domu

Předokenní rolety DO PŘEKLADU HELUZ / VARIO

Nosné překlady Heluz/Vario mají přesně vymezený prostor pro umístění rolety a velkou výhodou je, že tak můžete rolety instalovat kdykoliv i po dokončení stavby.

Zároveň tento systém umožnuje zapuštění vodítek do fasády a tak v případě otevření je okenní rám plně viditelný. Roleta tak žádným způsobem nezasahuje do okenního prostoru.

Rozměry

Max. šířka: 3500 mm
Min. šířka: 700 mm
Max. výška: 3000 mm

Ovládání

ruční nebo motorické

atypické venkovní rolety na oknech rodinného domu

Venkovní rolety ASYMETRICKÉ – ATYPICKÉ

V naší nabídce naleznete venkovní rolety pro atypická okna a pro zimní zahrady. Instalace rolet např. do obloukových, lichoběžníkových  či  trojúhelníkových oken není žádný problém.

Atypické venkovní stínění nabízíme ve 2 variantách:

–          Navíjecí box nahoře – roleta se pohybuje shora dolů

–          Navíjecí box dole – roleta se pohybuje zdola nahoru

Rozměry

individuální řešení

Ovládání

motorické

JAK UŠETŘIT PENÍZE ZA DRAHÉ ENERGIE?

Pořiďte si okenní venkovní rolety ….. Připravujeme pro Vás celou řadu článků, které Vám přinesou užitečné informace o tomto sortimentu. Sledujte náš blog. Najdete v něm rady Jak chytře ušetřit? nebo Jak vybrat vhodnou roletu? nebo Jaké úspory venkovní rolety nabízí.

Nespornou výhodou předokenních rolet je, že fungují jako tepelná izolace na oknech. Tomuto tématu je rovněž velmi důležité se věnovat. Připravili jsme pro Vás velmi zajímavý dokument, kde okna s předokenními roletami fotíme pomocí termokamery – úspory pomocí rolet. Tam, kde rolety nejsou dochází k výrazným únikům tepla a ztrátám.

Venkovní rolety vyrábíme vždy na zakázku, přesně dle Vašeho požadavku, avšak s ohledem na technologické možnosti výroby.

Pro zákazníky, kteří hledají optimální poměr kvality a ceny, nabízíme předokenní rolety cena za m2, která se odvíjí od vašich specifických požadavků. Pro více informací a konkrétní cenovou nabídku nám zašlete poptávku.

JSME PŘEDNÍ VÝROBCI VENKOVNÍCH ROLET V ČR

  • Ruční výroba.
  • Precizní zpracování každé rolety.
  • Rychlé dodání.
  • Bezkonkurenční ceny.

Průběh realizace Chci vědět více

1.

Objednávka

Kontaktujete nás telefonicky nebo osobně na jedné z našich prodejen.

2.

Zaměření

Náš technik vás kontaktuje a domluví se s vámi na termínu zaměření.

3.

Nabídka

Na základě zaměření vám připravíme cenovou nabídku.

4.

Záloha

Uhradíte zálohu ve výši 70% domluvené ceny.

5.

Realizace

Po uhrazení pro vás výrobky vyrobíme a domluvíme se s vámi na termínu montáže.

6.

Hotovo

Po realizace a vyzkoušení doplatíte zbývajících 30%.

Časté dotazy

Jsou venkovní rolety energeticky úsporné?

Ano, venkovní rolety na okna mohou přispět k energetické úspoře tím, že regulují teplotu v místnosti a snižují potřebu vytápění nebo chlazení. Při měření byla zjištěna až 24% úspora tepelné energie za předpokladu odborné montáže a typu oken atd.

Proč investovat do rolet poháněních motorem?

Tato investice Vám přinese úsporu času, zvýšení pohodlí a navíc bude Váš domov bezpečnější. Předokenní rolety ovládané motorem ve spojení s elektronickými řídícími jednotkami můžete ovládat pouhým dotykem tlačítka. V době Vaší nepřítomnosti zajistí časová automatika ovládání za Vás a dům působí navenek jako stále obydlený. Motor společně s aretačními závěsy také zabezpečí roletu proti násilnému nadzdvižení.

Jak je možné, že rolety v zimě nejde vytahovat?

Musíte dát velký pozor, aby nedošlo k přimrznutí rolety. Pokud se tomu stane, rozhodně ji nevytahujte, mohlo by dojít k poškození rolety a utržení závěsů.

Jak udržovat a čistit venkovní rolety?

Čištění závisí na materiálu rolet. Většinu lze jednoduše čistit vlhkým hadříkem a mírným čisticím prostředkem. Stačí však i obyčejný déšť, který smyje prach. Pokud jste ve vyšších patrech, můžete si najmout specialisty s plošinou, kteří Vám rolety vyčistí.

Mám systém ovládaný „drátově“ pouze spínači na zdi. Lze ho technicky zdokonalit?

Ano. Je velmi jednoduché modernizovat váš systém, nahradit ho bezdrátovou technologií a centralizovat ovládání Vašich automatizovaných systém. A když budete chtít, můžete pro ještě větší komfort používat dálkové ovládání či mobilní aplikaci.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného řešení stínění?

Dejte nám vědět a naši specialisti
se vám budou věnovat.

Chci poradit