venkovní roleta na oknech domu poháněné solárními motory

Domov a zahrada 26. 9. 2023

Rolety na solární pohon

Rolety na solární pohon jsou pro všechny zákazníky, kterým záleží na úsporách a ekologii v kombinaci s praktičností a pohodlím řešení chytré domácnosti. Předokenní rolety na solární pohon mají celou řadu výhod.

Předokenní rolety na solární pohon a jejich výhody

V první řadě se jedná o skutečně pohodlné řešení, co se montáže týče. U tohoto typu rolet odpadá jakékoliv sekání kabelů pro přivedení elektriky k motoru, takže se dají osadit kamkoliv a kdykoliv. Stejně tak nemusíte shánět elektrikáře pro zapojení. Je to skvělé řešení, pokud máte již na domě vše hotovo a nechcete nikde nic sekat nebo lištovat.

Díky vlastní solárně napájené baterii můžete tyto rolety namontovat na každé okno, aniž byste do ní museli vrtat. Nemusíte se bát špatného počasí, zastínění okolím a ani nečekaných výpadků proudu .Díky baterii budou venkovní rolety fungovat za každého počasí a v každou denní dobu. 

S venkovními roletami na solární pohon se v létě sníží teplota v interiéru až o několik stupňů a v zimě zase naopak pomohou udržet cenné teplo uvnitř. I v mrazech tedy můžete šetřit energie na vytápění.

Rolety na solární pohon fungují jednoduše

Rolety na solární pohon nejsou nijak složité zařízení. Baterie se přes den nabíjí, a to i v případě, kdy je roleta ve stínu nebo je zataženo. Solární článek dodává potřebné množství energie pro nabíjení. V případě, že je solární panel znečištěný nebo momentálně nefunkční, bude roleta díky solární baterii i nadále fungovat. Jakmile zadáte příkaz k vytažení nebo spuštění rolety, se z baterie odebere potřebná energie, která se zase dobije pomocí slunečního záření.

Předokenní rolety se solárním pohonem UNIVERS vyrábí tato společnost na míru zákazníkovi. Sami si vybrerte rozměry rolety, barvu, což je oproti typizované výrobě mnohem praktičtější a komfortnější.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného řešení stínění?

Dejte nám vědět a naši specialisti
se vám budou věnovat.

Chci poradit