stažená ocelová mříž v obchodě prodávající čaj a kávu

Byznys 4. 11. 2022

Jak zabezpečit prodejnu: Mříže na míru vám ušetří starosti

Jakmile se blíží vánoční sezóna, zvyšují se tržby, a s tím i riziko krádeží a vloupání do podniků. Častým lákadlem jsou obchody s elektronikou, ale také galerie nebo kadeřnictví a restaurace. Proto je důležité nepodcenit zabezpečení prodejny. Víme, jak na to.

V první řadě nepodceňte proškolení zaměstnanců. Naučte je rozpoznat podezřelé chování a varujte je před nekalými triky. Jeden z mnoha zákazníků může být zloděj, který si přišel obhlédnout prostor. Nemusíte ale lustrovat své klienty, postačí zavést preventivní opatření.

Kamerový systém vidí všechno

Lidé na prodejně musí mít přehled o tom, kde se co děje. K tomu poslouží dobře umístěná zrcadla. Pokud ale chcete mít prostor pod kontrolou 24/7, zvolte kamerový systém. Vyberte si kamery, které nejen nahrávají, ale také data rovnou ukládají do úložiště. Vaše záznamy vám v budoucnu můžou posloužit jako průkazní materiál, a to nejen při noční loupeži. 

Kamerový systém snižuje pravděpodobnost kapsářů, ale i pochybení ze strany zaměstnanců. Kolega, který ví, že je nahráván, se bude s největší pravděpodobností chovat lépe k zákazníkům. Zároveň pokud dojde ke sporné situaci, máte důkaz, jak to bylo doopravdy.

Přenos z kamer můžete sledovat živě, díky čemuž jste vždy v obraze. Pro lepší spaní avšak doporučujeme více mechanickou překážku. Bezpečnostní zámek není všespásný, raději zkuste kvalitní mříže.

Rolovací mříže ochrání každou prodejnu

Ačkoliv mají velká obchodní centra skvělý bezpečnostní systém, včetně ochranky na místě, stále využívají rolovací mříže. Je to totiž skvělá pojistka proti krádeži. Nezáleží na velikosti vašeho vchodu, v UNIVERS dokážeme vyrobit a namontovat skutečné obry. Naše největší zakázka na míru na šířku měřila 15,5 metrů a vážila přes 2 tuny. To už zastaví každého zloděje. Ale nebojte se, váš pracovník je otevře a zavře levou zadní, a to s pomocí jediného tlačítka.

Kvalitní zabezpečovací mříže jsou skvělou volbou i pro malé podniky. Ocelové roletové mříže umíme navrhnout a vyrobit na míru vašim potřebám a možnostem. Díky individuálnímu přístupu si můžete vybrat z několika typů mřížovin a zvolit tak variantu, která bude odpovídat vaší představě o ceně. Na bezpečnosti svého majetku bychom neměli šetřit – a neměli bychom ji svěřit do rukou jen tak někomu. Vybírejte podle recenzí i zkušeností v oboru. UNIVERS patří k největším výrobcům rolovacích mříží v České republice. Kromě mříží vyrábí také veškeré potřebné komponenty, pro snadnou montážzáruku odolnosti. Mříže se vyrábí z oceli a jsou dodávané s motorovým ovládáním i v základním provedení. Díky letům zkušeností umí firma UNIVERS vyrobit levné rolovací mříže vašemu obchodu na míru, a zároveň garantovat bezproblémový chod mříží v dalších letech. UNIVERS si zakládá na prvotřídní kvalitě mříží i samotné montáže. Vaše investice se vám tak několikanásobně vyplatí. 

Zabezpečovací systém

Pro 100% jistotu můžete mříže a kamerový systém doplnit zabezpečovacím systémem, který spustí poplach ihned, jakmile zaznamená podezřelý pohyb. Reaguje na otevření dveří nebo oken a odešle oznámení vám, i Policii ČR. Aby systém fungoval jak má, je nutné, aby jej zaměstnanci každé ráno dekódovali a večer zakódovali. Pokud systém po pracovní době zapomenou zakódovat, zůstává prostor nechráněný. Proto ho doporučujeme kombinovat s rolovacími mřížemi.

S výběrem mříží vám rádi poradíme. Kontaktujte naše specialisty nebo si prohlédněte naši nabídku. 

Podívejte na náš YouTube, jak probíhá profesionální montáž 15 metrové mříže!

Potřebujete poradit s výběrem vhodného řešení stínění?

Dejte nám vědět a naši specialisti
se vám budou věnovat.

Chci poradit