Vertikální žaluzie

vertikalni zaluzie

 

Vertikální látkové žaluzie jsou velmi zajímavým interiérovým doplňkem. Hlavní funkcí je samozřejmě  zastínění místnosti, ale samozřejmě lze vhodnou volbou lamel velmi efektně nadekorovat interiér.

Lamely pro vertikální žaluzie UNIVERS se dodávají v šíři 127 mm a 89 mm. Používáme textilní lamely polyesterové, bavlněné i sklotextilové nebo speciální lamely s napařeným hliníkem pro snížení tepelných úniků z místnosti. Díky otáčení lamel dokážete dokonale kontrolovat světlo a soukromí v místnosti.

 

 

7 dobrých důvodů, proč si pořídit vertikální žaluzie

  1. naše vertikální žaluzie vám zajistí ochranu před pálícím sluncem a nežádoucím světlem
  2. naše vertikální žaluzie nabízejí efektivní řešení zastínění kanceláří, přednáškových místností i  bytů
  3. otáčením lamel vertikálních žaluzií dokážete dokonale kontrolovat světlo a zároveň stupeň soukromí ve Vaší místnosti
  4. umíme vyrobit vertikální žaluzie i do oken atypických tvarů a rozměrů (horizontální oblouk, vertikální oblouk, lichoběžník apod.)
  5. u nás najdete lamely pro vertikální žaluzie od ekonomické řady až po nádherné s potiskem pro obytné prostory, ale také luxusní a decentní pro top manažery nebo zatemňovací pro promítací místnosti
  6. ovládaní vertikální žaluzie můžete zvolit ruční jako standart nebo motorové pro náročnější uživatele s dálkovým nebo i skupinovým ovládáním
  7. naše vertikální žaluzie mají dlouhou životnost (ale pokud se rozhodnete pro jiné, dají se snadno vyměnit)

 

Rozměry vertikálních žaluziíPINK188

maximální šíře žaluzie – délka vodícího profilu 7m

maximální výška žaluzie – od horního okraje vodícího profilu k spodnímu okraji lamel 4.4m

vodící profil – 45x25mm

šíře lamely – 127mm nebo 89mm

 

Materiál vertikální žaluzie

vodící profily – extrudovaný hliník

komponenty – PVC

lamely – polyester, sklotextil, bavlna, napařený hliník na polyesteru

 

Barvavertikalni zaluzie

profily a komponenty – bílá

lamely – více než 100 barev – prohlédněte si náš vzorkovník, jistě si vyberete.

 

Ovládání vertikální žaluzie

Natáčení lamel látkové žaluzie se provádí kuličkovým řetízkem, lamely je možno otáčet o 180st. Každá lamela je jištěna proti poškození třecí spojkou. Z tohoto důvodu může při chybné manipulaci dojít k rozdílnému natočení jedné z lamel. Tuto výchylku odstraníme 2x protočením žaluzií o celých 180st. Při úplném zavření netahejte dále za kuličkový řetízek ve směru zavírání.

Stahování lamel vertikální žaluzie se provádí pomocí stahovací šňůry se závažím, vždy s lamelami kolmo k vodícímu profilu. Luxusní varianta – pomocí pohonu 220V el.motorem s tlačítkovým ovládáním . Umístění motoru: za vodícím profilem, lze vlevo i vpravo. Rozměr motoru 53,5 x 27,4 x 434mm.ovladani-vertikalni-zaluzie

 

Připevnění vertikální žaluzie

do stropu – pomocí montážního clipu

do zdi – pomocí klipu na stavěných konzolách

 

Výroba a montáž

Vertikální žaluzie jsou vyráběny na poloautomatickém stroji s integrovaným kontrolním systémem pro vysokou kvalitu výroby. Používají se výhradně špičkové komponenty.

U žaluzií provádíme i kompletní servis (musí být však naší výroby), včetně zaměření a montáže. Stačí zavolat na telefonní číslo 312 679 060 nebo 312 663 234 a objednat si naše šikovné techniky a my se o vše postaráme.

Vyrobíme a namontujeme Vám vertikální žaluzie, ať máte jedno nebo tisíc oken. Samozřejmě na velké zakázky poskytujeme vysoké množstevní slevy díky plynulosti výroby na automatickém stroji, zvláště při stejné barvě žaluzií.

 

 

Jak se postupuje při objednávcePortrait of happy smiling businesswoman with okay gesture

Žaluzie můžete objednat dvěma způsoby – telefonicky nebo osobně na prodejně.

Pokud máte zájem o žaluzie s montáží, náš obchodní pracovník si na Vás vezme kontakt (jméno, adresu, telefon) a přidělí zakázku technikovi. Ten se do dvou pracovních dnů s Vámi spojí a domluví si zaměření.

Na základě zaměření s Vámi sepíše objednávku, podle které se žaluzie nejpozději do 14 dnů vyrobí. Pak si s Vámi dohodne termín montáže, žaluzie namontuje a vyzkouší.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově – zálohu ve výši 50% zaplatíte při zaměření, doplatek po montáži a vyzkoušení.

Pokud máte zájem o žaluzie bez montáže, je nelépe přijít do naší prodejny (Americká 2772, Kladno) s požadovanými rozměry žaluzií. Zde si vyberete lamely a typ žaluzií a obchodní pracovník s Vámi sepíše objednávku a způsob odběru nebo dodání. Termín je v tomto případě jeden týden.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově – zálohu ve výši 50% zaplatíte při objednání, doplatek při převzetí zboží.