Vertikální žaluzie (látkové žaluzie)

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie (látkové žaluzie)

Látkové vertikální žaluzie jsou velmi zajímavým interiérovým doplňkem. Hlavní funkcí je samozřejmě  zastínění místnosti, ale samozřejmě lze vhodnou volbou lamel velmi efektně nadekorovat interiér. Stále oblíbenější se stávají i v bytech či rodinných domech. Lamely pro vertikální žaluzie UNIVERS se dodávají v šíři 127 mm a 89 mm. Používáme textilní lamely polyesterové, bavlněné i sklotextilové nebo speciální lamely s napařeným hliníkem pro snížení tepelných úniků z místnosti. Díky otáčení lamel dokážete dokonale kontrolovat světlo a soukromí v místnosti.

 

7 dobrých důvodů, proč si pořídit vertikální žaluzie

  1. naše vertikální žaluzie vám zajistí ochranu před pálícím sluncem a nežádoucím světlemLátkové žaluzie
  2. naše vertikální žaluzie nabízejí efektivní řešení zastínění kanceláří, přednáškových místností i  bytů
  3. otáčením lamel vertikálních žaluzií dokážete dokonale kontrolovat světlo a zároveň stupeň soukromí ve Vaší místnosti
  4. umíme vyrobit vertikální žaluzie i do oken atypických tvarů a rozměrů (horizontální oblouk, vertikální oblouk, lichoběžník apod.)
  5. u nás najdete lamely pro vertikální žaluzie od ekonomické řady až po nádherné s potiskem pro obytné prostory, ale také luxusní a decentní pro top manažery nebo zatemňovací pro promítací místnosti
  6. ovládaní vertikální žaluzie látkové můžete zvolit ruční jako standart nebo motorové pro náročnější uživatele s dálkovým nebo i skupinovým ovládáním
  7. naše vertikální žaluzie mají dlouhou životnost (pokud se rozhodnete pro jiné lamely, dají se snadno vyměnit pouze lamely a zachovat vodící mechanismus)

 

Rozměry vertikálních žaluzií

maximální šíře žaluzie – délka vodícího profilu 7m

maximální výška žaluzie – od horního okraje vodícího profilu k spodnímu okraji lamel 4.4m

vodící profil – 45x25mm

šíře lamely – 127mm nebo 89mm

 

Materiál vertikální žaluzie

vodící profily – extrudovaný hliník

komponenty – PVC lamely – polyester, sklotextil, bavlna, napařený hliník na polyesteru

Barva

profily a komponenty – bílá

lamely – více než 100 barev – prohlédněte si náš vzorkovník, jistě si vyberete.

Ovládání vertikální žaluzie

Natáčení lamel látkové žaluzie se provádí kuličkovým řetízkem, lamely je možno otáčet o 180°. Každá lamela je jištěna proti poškození třecí spojkou. Zsvislé žaluzietohoto důvodu může při chybné manipulaci dojít k rozdílnému natočení jedné z lamel. Tuto výchylku odstraníme 2x protočením žaluzií o celých 180st. Při úplném zavření netahejte dále za kuličkový řetízek ve směru zavírání. Stahování lamel vertikální žaluzie se provádí pomocí stahovací šňůry se závažím, vždy s lamelami kolmo k vodícímu profilu. Luxusní varianta – pomocí pohonu 220V el.motorem s tlačítkovým ovládáním .

Umístění motoru: za vodícím profilem, lze vlevo i vpravo. Rozměr motoru 53,5 x 27,4 x 434mm.

Připevnění vertikální žaluzie

do stropu – pomocí montážního clipu

do zdi – pomocí klipu na stavěných konzolách

 

Výroba a montáž

Vertikální žaluzie se vyrábí na poloautomatickém stroji s integrovaným kontrolním systémem pro vysokou kvalitu výroby. Používají se výhradně špičkové kvalitní komponenty. U žaluzií provádíme i kompletní servis (musí být však naší výroby), včetně zaměření a montáže. Stačí zavolat na telefonní číslo 312 663 234 a objednat si naše šikovné techniky a my se o vše postaráme. Vyrobíme a namontujeme Vám vertikální žaluzie, ať máte jedno nebo tisíc oken. Díky technickému zázemí jsme schopni nabídnout vertikální žaluzie nejlevněji. Samozřejmě na velké zakázky poskytujeme vysoké množstevní slevy díky plynulosti výroby na automatickém stroji, zvláště při stejné barvě vertikálních žaluzií. Praha, Kladno a Plzeň jsou města kde nejčastěji montujeme vertikální žaluzie, pokud se ale nejedná jen o jednu žaluzii, montujeme naše látkové žaluzie i v jiných lokalitách, naše vertikální  žaluzie tak naleznete v budově Nejvyššího soudu v Brně. Na další reference vertikálních žaluzií se můžete podívat zde

 

Jak se postupuje při objednávce

Vertikální žaluzie můžete objednat dvěma způsoby – telefonicky nebo osobně na prodejně. Pokud máte zájem o látkové žaluzie s montáží, náš obchodní pracovník si na VásObrázek obchodnice s příjemným úsměvem vezme kontakt (jméno, adresu, telefon) a přidělí zakázku technikovi. Ten se do dvou pracovních dnů s Vámi spojí a domluví si zaměření. Na základě zaměření s Vámi sepíše objednávku, podle které se žaluzie nejpozději do 14 dnů vyrobí. Pak si s Vámi dohodne termín montáže, žaluzie namontuje a vyzkouší.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově – zálohu ve výši 50% zaplatíte při zaměření, doplatek po montáži a vyzkoušení.

Pokud máte zájem o vertikální žaluzie bez montáže, je nelépe přijít do jedné za našich prodejen s požadovanými rozměry žaluzií (vertikální žaluzie Kladno, vertikální žaluzie Plzeň, vertikální žaluzie České Budějovice). Zde si vyberete vhodnou lamelu a typ ovládání a obchodní pracovník s vámi sepíše objednávku a způsob odběru nebo dodání. Termín je v tomto případě jeden týden.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově – zálohu ve výši 50% zaplatíte při objednání, doplatek při převzetí zboží.