Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie

….. jsou stále nejrozšířenější a nejoblíbenějším způsobem zastínění žaluzie na míruinteriéru. Moderně vypadající hliníkové žaluzie na okna se dodávají v šíři lamely 25 mm a síle 0,18 mm.  Tyto vyvážené rozměry zaručují, že žaluzie se na jedné straně budou dobře ovládat, na druhé straně budou mít dostatečnou pevnost a odolnost proti poškození.

Žaluzie do oken nabízíme v barevných odstínech duhy nebo v jiných decentních odstínech tak, abyste je mohli sladit s vaším interiérem. Vytvoříte tak zcela nový a zajímavý vzhled místnosti. Žádné žaluzie nemáme skladem, vše se vyrábí na míru dle přání zákazníka.

Horizontální hliníkové žaluzie jsou použitelné téměř do všech typů oken. Nejčastěji se v současné době prodávají samozřejmě žaluzie do plastových oken.

 

6 dobrých důvodů, proč si pořídit horizontální žaluzie

 

Naše hliníkové žaluzie vám zajistí ochranu před pálícím sluncem a nežádoucím světlem (například v ložnici)
Naše hliníkové žaluzie sníží v horkých dnech teplotu ve vašem bytě
Naše hliníkové žaluzie nahradí těžké závěsy a jiné podobné „lapače prachu“
Naše hliníkové žaluzie ochrání vaše soukromí před nežádoucími pohledy zvnějšku
Naše hliníkové žaluzie se snadno udržují a čistí od prachu
Naše hliníkové žaluzie mají dlouhou životnost (ale pokud se rozhodnete pro jiné, dají se snadno vyměnit)

 

TYPY HORIZONTÁLNÍCH ŽALUZIÍ

ISSO žaluzie

je označována nejčastěji jako žaluzie do plastových oken a eurooken. Ovládání je ruční kuličkovým řetízkem. Proto se nazývají také řetízkové žaluzie. Hliníková lamela má šíři 25 mm a nabízíme v široké škále barev.

Horizontální žaluzie

Rozměry horizontální ISSO žaluzie:

šíře min. 200 mm, max. 2400 mm

výška: max: 2500 mm

tloušťka lamely 0,18 mm

Materiál:

lamely: slitina Al/Mg

Ovládání:

horizontální žaluzie se ovládá řetízkem.

 

AKCE – SLEVA 30% NA HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE PRO PLASTOVÁ OKNA

ISSO PRIM žaluzie

je horizontální žaluzie do plastových oken, která má horní profil s půlkulatým profilem a menšími krytkami oproti klasické horizontální žaluzii ISSO. Ovládání je ruční také pomocí kuličkového  řetízku. Proto se nazývají také řetízkové žaluzie. Hliníková lamela má šíři 25 mm a nabízíme v široké škále barev.

isso-prim

Rozměry horizontální ISSO PRIM žaluzie:

šíře min. 240 mm, max. 2400 mm

výška: max: 2500 mm

tloušťka lamely 0,18 mm

Materiál:

lamely: slitina Al/Mg

Ovládání:

horizontální žaluzie se ovládá řetízkem.

AKCE – SLEVA 30% NA HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE PRO PLASTOVÁ OKNA

 

Meziskelní žaluzie

je typem okenní žaluzie pro starší typy „panelákových oken“ nebo pro špaletová okna. Žaluzie se montuje mezi okenní tabule nebo mezi okna. Ovládá se ručně tyčkou na bovdenu (naklápění lamel) a provázkem (stahování / vytahování žaluzie). Hliníková lamela šíře 25 mm v barvě dle vzorníku.

žaluzie do plastových oken

Rozměry horizontální meziskelní žaluzie:

šířka min. 200 mm, max. 2000 mm

výška: max: 2200 mm

tloušťka lamely 0,18 mm

Materiál:

lamely: slitina Al/Mg

Ovládání:

horizontální žaluzie má boční vývod přes průchodku, naklápění se prování tyčkou na bovdenu a stahování šňůrkou.

 

 

Interiérová žaluzie

je určená pro montáž na okno nebo na stěnu. Interiérové žaluzie lze montovat na zeď v interiéru, protože mají držáky s otočným twistem, do kterého se nasune profil interiérové žaluzie. Využití mají tedy nejen na oknech, ale i v různých výklencích, které chcete zakrýt. Ovládání ruční tyčkou (naklápění lamel) a provázkem (stahování žaluzie).

 

Rozměry horizontální interiérové žaluzie:žaluzie do oken

šířka min. 200 mm, max. 2000 mm

výška: max: 2200 mm

tloušťka lamely 0,18 mm

Materiál:

lamely: slitina Al/Mg

Ovládání:

horizontální žaluzie se ovládá tyčkou s převodovkou, stahování je opatřeno brzdou a provádí se šňůrkou.

 

Okenní a dveřní sítě proti hmyzu

Pro velký zájem zákazníku nabízíme okenní aokenní sítě dveření sítě proti hmyzu.  Nabízíme několik typů – pevné sítě, rolovací sítě, dveřní otevíravé sítě. Nabízíme několik barevných dekorů profilů, které jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku. Síťovina je ze skelného vlákna potaženého PVC a v nabídce je šedá nebo černá barva. Díky variabilním držákům nedochází k zásahu a poškození okna. Dveřní sítě jsou uchyceny plastovými panty. Dokážeme nabídnout i samozavírací panty, které zvýší komfort užívání.

 

Rozměry okenních a dveřních sítí:

mezní rozměry pevné okenní sítě: šířka max 1500mm, výška max 1800mm, plocha max 2,7m2

mezní rozměry dveřní sítě: šířka max  1000mm, výška max 2500mm, plocha max 3,5m2

 

 

Výroba a montáž

Žaluzie na plastová okna  jsou vyráběny přesně na míru podle vašich požadavků. Nic se tedy nevyrábí na sklad, a proto vám můžeme vyjít vstříc i při méně obvyklých požadavcích. Jsme schopni vám vyrobit i jednu jedinou žaluzii, a to díky vysokému objemu výroby za velmi nízkou cenu.

K výrobě žaluzií používáme vysoce kvalitní materiály od evropských dodavatelů. Ty jsou pak ve špičkové kvalitě zpracovávány na poloautomatickém stroji.

U žaluzií provádíme i kompletní servis (musí být však naší výroby), včetně zaměření a montáže. Stačí zavolat na telefonní číslo 312 679 060 nebo 312 663 234 a objednat si naše šikovné techniky a my se o vše postaráme.

Vyrobíme a namontujeme Vám horizontální žaluzie, ať máte jedno nebo tisíc oken. Samozřejmě na velké zakázky poskytujeme zajímavé množstevní slevy.

 

 

Jak se postupuje při objednávce

Žaluzie do oken můžete objednat dvěma způsoby – telefonicky nebo osobně na prodejně v Kladně, Praze, Plzni nebo v Českých Budějovicích. Podrobné kontakty zde

Univers - ručíme za kvalitu!

Pokud máte zájem o žaluzie s montáží, náš obchodní pracovník si na vás vezme kontakt (jméno, adresu, telefon) a přidělí zakázku technikovi. Ten se do dvou pracovních dnů s vámi spojí a domluví si zaměření.

Na základě zaměření s vámi sepíše objednávku, podle které se žaluzie nejpozději do 14 dnů vyrobí. Pak si s vámi dohodne termín montáže, žaluzie namontuje a vyzkouší.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově – zálohu ve výši 50% zaplatíte při zaměření, doplatek po montáži a vyzkoušení.

Pokud máte zájem o žaluzie bez montáže, je nelépe přijít do jedné za našich prodejen s požadovanými rozměry žaluzií ( žaluzie Kladno, horizontální žaluzie Praha, žaluzie Plzeň, žaluzie České Budějovice, žaluzie Ústí nad Labem). Zde si vyberete lamely a typ žaluzií a obchodní pracovník s vámi sepíše objednávku a způsob odběru nebo dodání. Termín je v tomto případě jeden týden.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově – zálohu ve výši 50% zaplatíte při objednání, doplatek při převzetí zboží.

žaluzie Kladno, žaluzie Praha, žaluzie Plzeň, žaluzie České Budějovice, žaluzie Ústí nad Labem.