Závory

Závory (vjezdové parkovací závory)

závora michelangelo

Parkovací vjezdové závory dovážíme přímo od italského výrobce BFT nebo od českého výrobce DoorHan. Vjezdové závory nabízíme i s odbornou montáží, ale samozřejmě si je můžete zakoupit jako výrobek bez instalace a zajistit si montáž závory svépomocí.

Vjezdové závory je vhodné použít pro hromadná parkoviště, vjezdy nebo k ochraně pěších zón. Hodí se i do rezidencí, do garáží, průmyslových zón. Závory dodáváme pro standardní a pro nepřetržitý provoz v průmyslovém využití. Provedení ráhna závory je v rozmezí 3-8 m. Podpěra ráhna závory může být sklopná, k připevnění přímo na ráhno nebo pevná k zabetonování. Součástí nabídky závor je i bohaté příslušenství např. parkovací karty, čidla, ovladače atd.

TYPY ZÁVOR

Závory typ MOOVI (BFT)

Tento typ závory je určen pro menší nebo středně velká parkoviště, soukromé pozemky a garáže. Závory Moovi dodáváme v několika verzích pro ráhno 3 až 5m a rychlost otevírání 1,8 s až 8 s. Závory jsou vybaveny vnitřním chladícím ventilátorem, vyvažovací pružinou a pro Vaše pohodlí je aplikováno rychlé nouzové odblokování v případě výpadku el. energie. Skříňka jednotky je vysoce odolná proti korozi, připravena pro dodatečnou montáž příslušenství.

závory moovi

  automatické závory moovi  vjezdové závory typ moovi

Závory typ BGV (BFT)

Tento typ závory je určen pro nepřetržitý provoz, tedy pro velká parkoviště s vysokou intenzitou dopravy. Závory BGV dodáváme v několika verzích pro ráhno 3 až 6 m a rychlost otevírání 3 s až 12 s. Závory jsou vybaveny kompaktním motorem s převodovkou v olejové lázni, vyvažovací pružinou.

elektrická závora BGV  závory na prakoviště BGV  automatické závory BGV

Závory typ MICHELANGELO (BFT)

Tento typ závory je určen pro velmi intenzivní provoz. Závory dodáváme v několika verzích pro ráhno 6 až 8 m a rychlost otevírání 6 s až 8 s. Závory jsou ve velmi pevném provedení antivandal. Závory jsou vybaveny elektronickými koncovými spínači, blinkr je začleněn do těla závory v horní části velmi efektně.

  závory michelangelo  vjezdové závory michelangelo  vjezdová závora michelangelo

Závory se montují na betonový základ, který by měl sahat do nezamrzlé hloubky tj.80cm.. Nezapomeňte na přívod 220V uprostřed základu a také na ovládací kabely. Velikost základu a schéma elektropřípravy Vám rádi zpracujeme na konkrétní případ.

Ovládání závory můžete zvolit spínačem, klíčovým spínačem, kartovým systémem, čipovou klíčenkou nebo dálkově. Jako bezpečnostní prvek závory doporučujeme fotobuňky, které hlídají prostor v pracovní zóně závory. Závory by z bezpečnostních důvodů měly být umístěny pouze pro provoz vozidel. Průchody pro pěší by měly být mimo pracovní prostor závory, a řešeny samostatně.

Další zajímavou možností je elektromechanický zásuvný sloupek. Jedná se o pancéřovaný sloupek se signálními světly. Ovládání se používá stejné jako u závory.

Závory dovážíme a dodáváme od společnosti BFT.

Závory typ BARRIER 4000/5000/6000 (DOORHAN)

Závory od výrobce Doorhan se skládají ze sloupku se zabudovanou řídící jednotkou a integrovaným přijímačem. Hliníkové ráhno v délce 4m až 6m s možností podpěry.

Tyto závory jsou vysoce spolehlivé a mají dlouhou životnost díky posílené motorové převodovce, a také dvěma pružinám vyrovnávajícím váhu ramene.

doorhan-barrier-4000-

Zásuvné sloupy STOPPY (BFT)

Zásuvné sloupy STOPPY jsou vhodné tam, kde není možné z důvodu prostoru použít závory nebo dochází k provozu i pro pěší.

  zásuvný sloup stoppy  zásuvný sloup stoppy

Díky tomu, že jsme dovozci, umíme nabídnout závory za výborné ceny, jak velkoobchodně, tak i s montáží.

K závorám a celému sortimentu BFT jsme schopni dodat široké příslušenství.

bft-mitto-b-rcb  fotobuňky pro elektrickou závoru

Jak se postupuje při objednávce

Závory si můžete objednat dvěma způsoby – telefonicky nebo osobně na prodejně. Poté si na Vás náš technik vezme údaje a navštíví Vás přímo na místě budoucí obchodnicemontáže závory.

Na základě zaměření s vámi sepíše objednávku, podle které se závora nejpozději do 4-5 týdnů vyrobí. Poté Vás bude kontaktovat vedoucí montáží a domluví si s Vámi termín montáže.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově nebo převodním příkazem – záleží na domluvě mezi Vámi a naším obchodním zástupcem. Zálohu ve výši minimálně 70% zaplatíte přímo obchodnímu zástupci při sepsání objednávky nebo Vám vystavíme proforma fakturu. Doplatek uhradíte při montáži a vyzkoušení funkčnosi závory v hotovosti.

Pokud máte zájem o vjezdové závory bez montáže, je nelépe přijít do jedné za našich prodejen s požadovanými rozměry (závory Kladno, závory Praha, závory Plzeň, závory  České Budějovice, závory Hradec Králové). Cena je kalkulována na základě dodaných informací. S naším technikem domluvíte  veškeré detaily k výrobě závory – rozměry, ovládání a obchodní pracovník s vámi sepíše objednávku a způsob odběru nebo dodání. Termín je v tomto případě 3 – 4 týdny.