Brány

Brány křídlové, brány nesené, brány posuvné, brány samonosné a pohony bran

Výroba vjezdových bran na míru – vyrábíme brány na pozemek přesně dle Vašeho zadání a přání. Snažíme se maximálně uspokojit potřeby zákazníka a nabízet levné brány, které jsou samozřejmě prvotřídní kvality, ale dostupné pro každého. Samozřejmě je prioritou, aby brána byla stabilní, pevná, dlouhodobě funkční, proto doporučujeme konzultaci přímo na místě instalace brány s některým z našich specialistů. Jedná se o zakázkovou výrobu, takže vy sdělíte svou představu, kterou má brána splňovat a náš odborník zhodnotí, zda je vše uskutečnitelné v návaznosti na technické požadavky, které musí být splněny.

Vyrábíme nesené brány – posuvné brány samonosné či posuvné brány pohybující se po kolejnici a křídlové brány včetně jejich motorizace a provádíme i odbornou montáž brány.

Nabízíme pohony bran a pohony vrat od výrobce BFT, Doorhan či Somfy. Naše nabídka zahrnuje pohony pro  křídlové brány i  nesené posuvné brány. Nabízíme kompletní program včetně bohatého příslušenství včetně ovladačů. Dále nabízíme i závory pro zamezení vjezdu do objektů a na parkoviště nákupních center mimo otvírací dobu.

 

Pohony bran a pohony vrat

Následující situaci jistě dobře znáte: prší … je lhostejné, zda jste právě přijeli nebo odjíždíte … musíte zkrátka vystoupit, otevřít vrata nebo posuvnou bránu, vozem buď vyjet ven nebo zajet dovnitř … znovu vystoupit, zavřít vrata i bránu. Zařiďte si život pohodlněji a bezpečněji. Pohony bran , které nabízíme, otevřou a zavřou Vaši vjezdovou bránu aniž byste museli zastavovat – brány a vrata otevřete pohodlně ze svého vozu pomocí rádiového dálkového ovládání. Komfort je dostupný každému. Nabízíme i bohaté příslušenství. Jistě si vyberete.

 

Závory

Někdy je tím správným řešením vjezdová závora , zvláště pro hromadná parkoviště, vjezdy pro hotely nebo areály. Naše firma nabízí standardní provedení nebo automatické závory a provedení pro velmi častý provoz v průmyslovém využití. Vyberte si pro parkovací závory provedení ráhna v rozmezí od 3 do 8 metrů. Samozřejmě, že myslíme i na ovládání, které můžete zvolit klíčem, kartovými systémy nebo dálkovým ovladačem. Vjezdové závory můžeme doplnit i blikačem nebo semaforem.