Vzorkovník

Prohlédněte si barevnou škálu lamel venkovních žaluzií u jednotlivých typů. Uvedené barvy mohou být zkreslené, proto se neváhejte obrátit na naše obchodní zástupce a domluvte si schůzku přímo u Vás na stavbě. Spočítají Vám cenovou kalkulaci dle přesného zaměření a přivezou k nahlédnutí vzorkovníky lamel venkovních žaluzií.

 

Venkovní žaluzie typ C 80

Základní barevné provedení lamel venkovní žaluzie typ C 80 je možno vybírat ze šesti barev, případně nabízíme i barvy příplatkové.

základní barvy s příplatkovými pro žaluzie venkovní

 

Venkovní žaluzie typ Z 70

Základní barevné provedení lamel exteriérové žaluzie typ Z 70 je možno vybírat ze šesti barev stejně jako u typu C 80, samozřejmě i zde jsou barvy příplatkové.

základní a připlatkové barvy RAL pro předokenní žaluzie

 

 

Venkovní žaluzie typ Z 90

Základní barevné provedení lamel venkovní žaluzie typ Z 90 je možno vybírat ze šesti barev a samozřejmě i zde jsou barvy příplatkové.

základní a příplatkové barvy RAL pro Externí žaluzie

 

 

V případě, že jste si nevybrali ze základních barev, můžete volit barvu příplatkovou. Nejoblíbenější barvou našich zákazníků je barevné provedení externí  žaluzie – stříbrná RAL 9006. Barevná škála lamel předokenní žaluzie je daná, ale pokud budete trvat na lakování vodítek či krycího plechu do jakékoliv barvy RAL, není to problém.

Obraťte se na naše specialisty, rádi Vám vysvětlí možnosti a doporučí na základě zkušeností, který odstín venkovní žaluzie se nejlépe hodí k fasádě Vašeho domu.