Vzorkovník

Prohlédněte si barevné provedení našich předokenních rolet. Pro ukázku uvádíme barevnou škálu lamel, boxů a vodítek. Barvy mohou být zkreslené, proto se obraťte na naše techniky a vyžádejte si vzorkovník.  Rádi Vám poradí a zdarma Vás navštíví přímo na Vaší stavbě.

Barevné provedení pancíře

Samotný pancíř se skládá z hliníkových lamel o výšce 39mm vyplněných polyuretanovou pěnou. Nabízíme 7 standardních barev (bílá, stříbrná, zlatý dub, ořech, šedá, hnědá, béžová) a 6 příplatkových barev (zelená, šedý antracit, ocelově modrá, bordo, červená, žlutá).  

Lamela pro venkovní roletyNákres lamelou pro Předokenní rolety vzornik_rolety

Barevné provedení boxů

Boxy rolet se rozlišují pro dodatečnou montáž na hotové domy a boxy určené pro novostavby – podomítkové. Barevné provedení boxů pro dodatečnou montáž je ve standardu bílé, stříbrné, hnědé, za příplatek zlatý dub. Boxy pro rolety pro novostavby jsou bílé nebo hnědé.

Rolety pro dodatečnou montáž – boxy

Rolety pro novostavby – boxy

Předokenní rolety pohledVekovní roleta výkres řez

rolety venkovní pohled do boxu rolety předokenní výkres řez

 DM_lamela_barvyNS_lamela_barvy

 

Barevné provedení vodítek

Vodící lišty pro venkovní rolety nabízíme ve 4 provedeních. Barevně je dokážeme sladit s pancířem. Ve standardu jsou bílé, stříbrné nebo hnědé. Za příplatek ve zlatém dubu či ořechu. Pokud byste chtěli jakoukoliv barvu dle stupnice RAL, není to také samozřejmě problém.

vodící lišty pro předokenní roletyvýkres řez vodítkama pro Venkovní rolety
vodici_listy_barvy

 

Barevné provedení koncové lišty

Barevné provedení koncové lišty předokenní rolety nabízíme ve standardu v barvách – bílá, stříbrná, hnědá. Za příplatek nabízíme zlatý dub, ořech nebo jakoukoliv barvu dle stupnice RAL. koncová lišta pro předokenní rolety koncova_lista_barvy