Vzorkovník

Hliníkové interiérové žaluzie jsou nejoblíbenější variantou zastínění. Vzorkovník je totožný pro žaluzie na plastová okna, eurookna či pro starší typy panelákových oken tzv. meziskelní žaluzie.

Barevný vzorkovník provedení hliníkových lamel horizontálních vnitřních žaluzií je velmi rozsáhlý, zde vidíte jen část. Pokud chcete na svá okna neutrální barvu, doporučujeme výběr z bílé (č.1), stříbrné (č. 17, č.58, č.713) či zlaté (č.714) lamely. Pokud dáváte přednost extravaganci, nebojte se zvolit červenou (č.570) lamelu nebo jinou barevnou variantu, kterých je v našem vzorkovníku dost. Rovněž nabízíme i imitace dřeva v různých odstínech, které jsou sice za příplatek, ale jsou velmi vyhledávané a oblíbené mezi našimi zákazníky.

Uvádíme zde jen výběr z našeho vzorkovníku lamel hliníkových žaluzií, na prodejně nebo od našich techniků si vyžádejte vzorkovník kompletní.

Upozorňujeme, že náhledy lamel žaluzií mohou být oproti skutečnosti zkreslené. Může to být způsobeno špatnou kalibrací monitoru, proto doporučujeme vybírat barvu žaluzií přímo z našeho vzorkovníku, který mají všichni naši specialisté na interiérové stínění k dispozici.