Vrata

Garážová a průmyslová vrata

Naše společností patří mezi největší dodavatele garážové a vratové techniky v ČR. Díky tomu a s tím souvisejícím vstupním cenám Vám umíme nabídnout velmi zajímavou a příznivou cenu. Přesvědčte se a kontaktujte nás.
Rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci na garážová vrata Praha, garážová vrata Kladno a okolí nebo garážová vrata Plzeň či garážová vrata České Budějovice nebo garážová vrata Hradec Králové. Ideální je setkání přímo na stavbě – nezávazně zkonzultujeme možnosti, poradíme a vypracujeme cenový rozpočet. Neváhejte této nabídky využít, protořže je zdarma.

 

Garážová vrata

Představujeme Vám širokou nabídku garážových vrat. Nabízíme garážová vrata značky DoorHan. Naším cílem je nabídnout vám vrata přesně na míru a podle vašich potřeb i představ, takže i barevné provedení je na Vás. Nabízíme originální garážová sekční vrata RSD 01 a RSD 02 nebo typizované rozměry vrat, které jsou za neuvěřitelně nízké příznivé ceny. Za výrobu vrat na míru u nás v žádném případě nepřiplácíte.

Průmyslová vrata

Nabízíme průmyslová vrata DoorHan v četných variantách kombinací i provedení a s vhodnými pohony pro intenzivní provoz.  Průmyslová vrata nabízíme s plnými panely či s prosklením. Dodáme Vám průmyslová sekční vrata přesně na míru – podle vašich potřeb, žádné standardizované rozměry. Nemusíte se obávat, že byste za výrobu na míru připláceli. Nabízíme originální sekčí průmyslová vrata ISD 01 a ISD 02.

Rolovací vrata

Rolovací garážová vrata se vyznačují minimálním nárokem na prostor. Jsou vhodná pro garáže, tak i před prosklené výlohy prodejen. Předností roletových celohliníkových garážových vrat je spolehlivost, pevnost, odolnost proti UV záření a povětrnostním vlivům a samozřejmě zhotovení přesně na míru.

Rychloběžná vrata

Rychloběžná vrata jsou primárně určena pro průmyslové a komerční prostory. Rychlost zavírání zamezuje tepelným únikům. V nabídce máme několik typů od neprůhledných, po kombinované až transparentní.

Protipožární vrata a požární uzávěry

Protipožární vrata jsou určena pro uzavření prostoru v případě požáru a zamezení jeho šíření na co nejdelší dobu. Nabízíme v několika druzích provedení – sekční požární uzávěry, posuvné požární uzávěry, rolovací požární uzávěry či textilní požární uzávěry.

Křídlové brány

Nabízíme křídlové brány jednokřídle či dvoukřídlé. Brány se u nás vyrábí na míru dle požadavku zákazníka a dodáváme je s kovovou nebo dřevěnou výplní či bez výplně, kterou si může zákazník dodat sám, aby sladil s dekorem oplocení. Samozřejmě nabízíme k branám i kvalitní ovládání motory značky DoorHan či BFT.

Posuvné brány

Vyrábíme posuvné brány po kolejnici či samonosné brány. Výhodou samonosných bran je jejich minimální požadavek na údržbu, není nutné čistit vodící kolejnici, po které se brána pohybuje. Nabízíme kovovou či dřevěnou výplň či dodáme pouze rám. K branám nabízíme kvalitní ovládání motory značky DoorHan či BFT.

Závory

Vjezdové závory jsou ideálním řešením pro hromadná parkoviště, vjezdy do hotelů či logistických a průmyslových areálů. Nabízíme standardní provedení závor pro běžný provoz nebo pro velmi intenzivní provoz. Ráhna závor jsou v rozmezí 3-8m. Ovládání můžete zvolit klíčem, kartovýmy systémy nebo dálkovými ovladači.