Kladno
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE – OZP

Hledáme skvělý talent s vášní pro organizaci a komunikaci. Naše dynamické pracovní prostředí nabízí nejen stabilní pozici v administrativě, ale také prostor pro váš rozvoj a růst. Připojte se k nám a staňte se nedocenitelným členem týmu, kde je každý den novou výzvou a příležitostí ke zdokonalení svých dovedností.

Pracovní náplň:

  • vytváření cenových nabídek a podpora obchodního týmu (kopírování a scanování dokumentů, archivace, skartace)
  • vyhledávaní dat a jejich zpracování
  • komunikace se zákazníky, klienty a obchodními partnery
  • vykonávání činností na základě pokynů ředitele či dalších vedoucích pracovníků
  • zpracování a kontrola svěřených zakázek
  • zadávání dat do PC
  • reporting o vykonaných činnostech

Požadujeme:

  • OZP
  • Příjemný projev
  • Komunikativnost – češtinu na úrovni rodilého mluvčího
  • Znalost práce na PC
  • Chuť naučit se něco nového a dále se rozvíjet v různých oblastech
  • Spolehlivost a zodpovědný přístup

Nabízíme:

  • moderní pracovní prostředí v rozvíjející se české společnosti
  • motivující platové ohodnocení

Dejte nám vědět, že byste o tuto pozici měli zájem.
Budeme rádi, když rovnou přiložíte životopis.

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.