Úvod

Naše společnost nabízí rozsáhlý sortiment stínící a vratové techniky. Objednat si u nás můžete žaluzie do oken (horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, dřevěné žaluzie či plisé ), venkovní žaluzie či venkovní rolety. Příjemný stín na terase Vám zajistí výsuvné markýzy. Máme řešení i pro Vaši garáž či vjezd. Dodáváme garážová vrata i vjezdové brány. Pro komerční prostory nabízíme rolovací mříže do nákupních center či vjezdové závory pro hromadná parkoviště. Nabízíme kompletní dodávku od poradenství, zaměření, výroby, instalace a následného servisu.

 

ŽALUZIE

Horizontální žaluzie

Vyrábíme a dodáváme zastínění interiéru – klasické horizontální žaluzie na plastová okna a eurookna označované ISSO žaluzie, dále interiérové žaluzie s tyčkou a provázkem a meziskelní žaluzie pro zaluzie_horizont_obr_menustarší typ panelákových oken. Moderně hliníkové žaluzie na okna se dodávají v šíři lamely 25 mm a síle 0,18 mm.  Tyto vyvážené rozměry zaručují, že žaluzie se na jedné straně dobře ovládají, na druhé straně mají dostatečnou tuhost a odolnost proti poškození. Žaluzie nabízíme v barevných odstínech duhy nebo v jiných decentních odstínech tak, abyste je mohli sladit s vaším interiérem. Vytvoříte tak zcela nový a zajímavý vzhled místnosti.  Nabízíme žaluzie typu ISSO – je určená pouze pro plastová okna a eurookna. Ovládání je zajištěno kuličkovým řetízkem. Dalším typem horizontálních žaluzií jsou meziskelní žaluzie. Jsou určeny pro starší typy „panelákových oken“ nebo pro špaletová okna. Žaluzie se montuje mezi okenní tabule nebo mezi okna. Ovládá se ručně tyčkou (naklápění lamel) a provázkem (stahování žaluzie). Posledním typem je interiérová žaluzie, která je určená pro montáž na okno nebo na stěnu. Ovládání ruční tyčkou (naklápění lamel) a provázkem (stahování žaluzie). Neváhejte se na nás obrátit z kteréhokoliv místa republiky – nejblíže to mají poptávající, kteří hledají interiérové žaluzie Kladno, okenní žaluzie Praha. Pobočky máme v Plzni a Českých Budějovicích, takže horizontální žaluzie Plzeň, horizontální žaluzie České Budějovice  horizontální žaluzie Praha nebo horizontální žaluzie Hradec Králové – je to správné, co hledáte.

Vertikální žaluziezaluzie_vertikal_obr_menu

Dále zahrnuje naše nabídka vertikální žaluzie ve standardu s lamelou 127mm, u vybraných typů látek i s lamelou 89mm. Horizontální i vertikální žaluzie umíme dodat i pro atypická okna. Například na trojúhelníková okna či různé šikminy. Vertikální látkové žaluzie jsou velmi zajímavým interiérovým doplňkem. Hlavní funkcí je samozřejmě  zastínění místnosti, ale samozřejmě lze vhodnou volbou lamel velmi efektně sladit interiér. Používáme textilní lamely polyesterové, s příměsí bavlny či screenové nebo speciální lamely s napařeným hliníkem pro snížení tepelných zisků v místnosti. Díky otáčení lamel dokážete dokonale kontrolovat světlo a soukromí v místnosti. Vodící profily jsou vyráběny z extrudovaného hliníku, komponenty z PVC.  Vertikální žaluzie Kladno, vertikální žaluzie Praha. Neváhejte se na nás obrátit z kteréhokoliv místa republiky – nejblíže to mají poptávající, kteří hledají interiérové vertikální žaluzie Kladno, interiérové vertikální látkové žaluzie Praha, na pobočkách hledáte nejčastějí vertikální žaluzie Plzeň, vertikální žaluzie České Budějovice, vertikální žaluzie Hradec Královévertikální žaluzie Praha.

Venkovní žaluzie

Také nabízíme venkovní žaluzie s typy lamel C80, C80 Flexi, Z70, Z90 s možností regulace intenzity průsvitu světla.VENKOVNÍ ŽALUZIE

Venkovní žaluzie jsou nejefektivnějším zařízením na stínění a zabránění prosvitu až 80% slunečních paprsků. Zamezují přehřívání interiéru při zachování denního světla v místnosti. Naklápění lamel exteriérové žaluzie reguluje teplotu a světlo v místnosti. Zajišťujete tak příjemné klima v interiéru i v horkém počasí.
Venkovní žaluzie působí jako moderní architektonický prvek nejen při stavbách kanceláří, škol, ale i rodinných a bytových domů. Bohatou paletou lamelových barev tvoří stylistický prostředek pro kreativní utváření a vzhled fasády. Díky širokým lamelám, které se dají z interiéru nastavit v libovolném úhlu, je možné zamezit zvědavým pohledům zvenku, ale současně dovolují volný výhled zevnitř. Venkovní žaluzie Z90 a Z70 jsou hliníkové, vyválcované do tvaru Z – oboustranně upravené, široké 70mm nebo 90mm. Horní profil je z pozinkovaného ocelového plechu 56x58mm, spodní profil je z extrudovaného hliníku v šířce lamel. Vodící profily jsou 20x20mm a vyrobeny z extrudovaného hliníku. Krycí plech je ohýbaný hliníkový plech o síle 1,5mm. Textilní nosiče a pásky jsou vyrobeny ze speciálních syntetických vláken. Venkovní žaluzie C80 jsou skvělou volbou, díky dobrému poměru ceny a kvality. Lamely jsou hliníkové, vyválcované do tvaru C se zpevněnými okraji – oboustranně upravené, široké 80mm. Ovládání můžete zvolit manuální nebo motorové. Na 1 pohon lze spojovat i více žaluzií. Maximálně 3 žaluzie na 1 pohon – při uložení motoru uprostřed sestavy. Musí se však dodržet pravidlo, že na každou stranu od motoru může být maximálně 5 ložisek – otočný mechanismus.
Neváhejte se na nás obrátit z kteréhokoliv místa republiky – nejblíže to mají poptávající, kteří hledají venkovní žaluzie Kladno, venkovní žaluzie Praha, ale uspokojíme i nabídku na venkovní žaluzie Plzeň, venkovní žaluzie České Budějovice, nebo venkovní žaluzie Hradec Králové.

Dřevěné žaluzieŽaluzie bambusové

Velmi luxusní variantu žaluzií jsou v současné době zákazníky stále vyhledávanější dřevěné žaluzie, které máme rovněž v nabídce našeho sortimentu. Nabízíme dřevěné žaluzie na míru, žádné typizované rozměry. Dřevěné žaluzie jsou určeny na instalaci nad okno či do stropu. Dřevěné žaluzie lze ovládat ručně nebo komfrotněji motorově na spínač či dálkové ovládání. Neváhejte se na nás obrátit z kteréhokoliv místa republiky – nejblíže to mají poptávající, kteří hledají dřevěné žaluzie Kladno, dřevěné žaluzie Praha, dřevěné žaluzie Plzeňdřevěné žaluzie České Budějovice, nebo dřevěné žaluzie Hradec Králové.

Plisé

Plisé

Je to stínění, které je vyrobeno z pravidelně skládané látky, kterou dodáváme v mnoha barevných odstínech s různou intenzitou průsvitnosti. Základním materiálem je 100% polyester, některá provedení plisé jsou na povrchu opatřena hliníkem, který je na látku nanášen napařovací technologií. Dále nabízíme typ tzv. komůrkový, kdy je plisé zdvojené. Smyslem této úpravy je maximálně zvýšit odraz slunečního záření. Komponenty jsou plastové, ocel. díly jsou buď nerezové nebo jsou upraveny práškovým lakováním. Nespornou výhodou plisé je možnost montáže na okna různých tvarů.
Neváhejte se na nás obrátit z kteréhokoliv místa republiky – nejblíže to mají poptávající, kteří hledají plisé Kladno, plisé Praha, plisé Hradec Králové plisé Plzeň, plisé České Budějovice,.

Sítě proti hmyzu (okenní sítě a dveřní sítě)

Nabízíme okenní sítě proti hmyzu nebo dveřní sítě proti hmyzu v několika typech provedení. Na okna nabízíme pevné sítě s otočnými držáky pro fixaci na okenní rám nebo rolovací okenní sítě proti hmyzu, kde je síťovina navíjena na hřídel do boxu. Sítě nabízíme v několika barevných variantách provedení, abyste měli možnost nadekorovat s barvou rámu na oknech.
Dveřní sítě proti hmyzu nabízíme otvíravé nebo posuvné.
Neváhejte se na nás obrátit z kteréhokoliv místa republiky – nejblíže to mají poptávající, kteří hledají sítě proti hmyzu Kladno, sítě Praha, sítě Plzeň, sítě České Budějovice nebo sítě proti hmyzu Hradec Králové.

MARKÝZY

Pro vaše terasy a balkóny vyrábíme na míru výsuvné markýzy z kvalitních látek nebo mobilní stání. Vyrábíme mnoho druhů výsuvných markýz od osvědčenýchevropských výrobců komponentů. Naše nabídka zahrnuje výsuvné markýzy Elite 300/400, Giant, kazetové markýzy Helix 2, Pegasus či polokazetovou markýzu Carmen, markýzy pro mobilní zastínění a nově i zastínění zimní zahrady Sahara. Nabízíme široké možnosti výběru způsobu ovládání markýz. Látka, která je na markýzu použita je speciálně ošetřena proti vyblednutí díky UV filtrům, je naimpregnována proti vodě a plísni. Ze široké kolekce cca 80 látek je možné vybrat vzor a barvu přesně podle představ. Neváhejte se na nás obrátit z kteréhokoliv místa republiky – nejblíže to mají poptávající, kteří hledají výsuvné markýzy Kladno, výsuvné markýzy Praha, výsuvné markýzy Plzeň, výsuvné markýzy České Budějovice, výsuvné markýzy Hradec Králové, ale jsme samozřejmě schopni obsloužit a uspokojit naše zákazníky našimi techniky po celé republice.

Otevřené markýzy ekonomickémarkyza_elite

Nabízíme ekonomickou variantu avšak vysoce stabilní terasovou markýza typ Elite 300/400. Tato markýza má čtvercový ocelový profil, pomocí kterého je zajištěna stabilita i pro velkou plochu markýzy v šíři až 12m.

Kazetové markýzy

Exkluzivní a velmi elegantní a estetickou variantou je tzv. kazetová markýza HELIX 2, která má celohliníkový box, do kterého se navine celá látka. Tím je zaručena dlouhá životnost. Zde byste byla omezena rozměrem maximálně 5m.
Masivní konstrukce markýzy typu PEGASUS předurčuje tuto výsuvnokazetová markýzau markýzu pro velké terasy nebo restaurační zahrádky. Konstrukce výsuvné markýzy je charakterizována dvěma nosnými ocelovými profily a velmi masivními rameny s vysokou odolností. Markýza může být až 14m široká.

Variantou mezi otevřenou markýzou a kazetovou markýzou je polokazetová markýza CARMEN, která se vyrábí pro menší terasy – šíře max 4,5 m s výsuvem 2,5m.

Pro zastínění zahrádek je určeno mobilní zastínění. Tento typ výsuvné markýzy je velice užitečný pro zahradní restaurace. Mobilní provedení je vhodné všude tam, kde není možné výsuvné markýzy kotvit do zdi nebo je třeba zastínit plochu větších rozměrů.

U výsuvné markýzy je na Vaší volbě, zda zvolíte ruční ovládání pomocí kliky nebo komfortnější variantu motorového ovládání. U automatizované varianty si můžete vybrat, zda budete markýzu ovládat tlačítkem na zdi nebo dálkovým ovladačem.
Současně k markýzám doporučujeme celou řadu doplňků, ovladačů a čidel nebo světelnou a tepelnou lampu. Umožní Vám posezení za chladnějších večerů. Lampy se aplikují přímo na markýzu a umožňují regulaci světla i tepla dle přání.

Zastínění pro zimní zahradyzenith

V naší nabídce máme i zastínění pro zimní zahrady. Tento produkt v sobě spojuje elegantní design  s vysokou funkčností. Je vyroben z kvalitního a korozi odolného materiálu, který zajišťuje jeho dlouhodobou trvanlivost. Zastínění zimní zahrady Sahara je určen pro větší rozměry – na šířku i na výšku lze vyrobit až do rozměru 6m, avšak celková plocha nesmí přesáhnout 19m2.

ROLETY

Předokenní rolety

predokenni_rolety2_obr_menu

Kromě interiérového stínění Vám můžeme nabídnout venkovní stínící techniku – kvalitní předokenní rolety s hliníkovou lamelou na motorové či ruční ovládání. Předokenní rolety vyrábíme přesně na míru a jsou určeny pro montáž do oken novostaveb nebo na stávající stavby formou dodatečné montáže nebo do rolety do Heluz překladu. Motory používáme standardní nebo elektronické od společnosti Somfy. V nabídce máme několik standardních barevných lamel či nadstandardní barvy. Sladit lze kastlík i vodící lišty. Vzorníky i funkční vzorky rolet si můžete vyzkoušet na prodejně v Kladně, Plzni i Českých Budějovicích. (pokud hledáte rolety Kladno, rolety Plzeň, rolety České Budějovice, rolety Praha, venkovní rolety Hradec Králové – jste u nás správně).

 

Screenové rolety

UNI SCREEN ZIP ECO

Venkovní screenové rolety jsou moderní produkty na okna. Protisluneční clony, které v interiéru udržují příjemnou teplotu a zároveň zvenku není videt dovnitř. Mají mnohonásobně větší účinek než interiérové rolety,  protože zachytí 97% slunečních paprsků ještě než dopadnou na okenní tabuli, a proto nedochází k ohřátí okenní tabule a k průniku tepla do interiéru. Na výběr je z několika typů rolet i látek. Od tmavých po světlé. Screenová roleta se pohybuje ve vodících lištách či v lankách – nabízíme několik typů screenových rolet. Látka je chráněna v designovém kastlíku nebo může být i bez kastílku. Nabídka je opravdu široká, kontaktujete naše prodejny – screenové rolety Kladno, screenové rolety Praha, screenové rolety Hradec Králové, screenové rolety Plzeň, screenové rolety České Budějovice,. Poradíme s nejvhodnější variantou, můžete si prohlédnout vzorkovníky a vybrat vhodnou variantu právě pro Vaše okna.

Látkové rolety

rolety_latkove_obr_menu

Pro lepší sladění interiéru doporučujeme látkové rolety. Můžete vybírat z široké kolekce látek a barev. Nabízíme látkové rolety ve variantě volně visící nebo v kazetovém vedení. Rovněž nabízíme látkovou roletu Zebra (Den a Noc), kde se střídají pruhy průsvitné (záclonové) a látkové. Tento typ stínění je velmi populární mezi zákazníky. Látkové rolety patří mezi interiérové stínění, které nejen chrání před slunečním světlem a teplem, ale zároveň dokonale dotváří interiér svým zajímavým vzhledem a látkou, kterou si vyberete. Současně váš domov ochrání před nežádoucími pohledy zvenčí. Látkové rolety jsou vhodné do bytů a rodinných domů, ale zároveň nachází uplatnění i v komerční oblasti. Široká škála materiálů a barev  uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Rolety nabízíme v několika variantách provedení – volně visící či s kazetou. Pokud hledáte látkové rolety Kladno, látkové rolety Plzeň, látkové rolety České Budějovice, látkové rolety Praha, látkové rolety Hradec Králové – jste u nás na správném místě.

 

VRATA

Garážová vratavrata_sekcni_privat_obr_menu

Také dodáváme a montujeme garážová vrata pro soukromé či komerční účely. Sekční vrata dodáme přesně na míru dle požadavku zákazníka, bez příplatku od standartních rozměrů. Nabízíme kvalitní česká garážová vrata. Sekční vrata se vyrábí v několika barevných variantách a nabízíme několik designů panelů. Garážová vrata jsou standardně zateplena polyuretanovou pěnou o tloušťce 40mm. Za zateplená garážová vrata u nás nepřiplácíte. Těsnění je dvojíté kolem celých vrat trvale elastické další tesnění je mezi panely, které mají přerušený tepelný most. Naše řešení znamená velkou úsporu ve vytápění.  Zvolit můžete ruční nebo motorové ovládání. Motorové ovládání garážových vrat dnes již patří mezi standart. Máme skladem několik typů motorů dle velikosti vrat.  Dálkový ovladač dodáváme čtyřkanálový, pro více zařízení. Můžete ovládat třeba vrata, bránu a pod. Pokud potřebujete garážová vrata Kladno, garážová vrata Praha, garážová vrata Plzeň, garážová vrata České Budějovice, garážová vrata Praha, nebo garážová vrata Hradec Králové – obraťte se na nás.

Průmyslová vratavrata průmyslová Lego kladno

Nabízíme také průmyslová vrata v četných variantách kombinací i provedení včetné kompletně prosklených vrat a s vhodnými pohony. Uděláme Vám  průmyslová vrata přesně na míru – podle vašich potřeb a podle vašich představ. Plná, celoprosklenná, částečně prosklená, vrata s integrovanými dveřmi – přesně dle Vašeho přání. Motory jsou konstruovány na zvýšení provoz. K motoricky ovládaným průmyslovým vratům nabízíme i bohaté příslušenství – fotobuňky, ovládací klávesnici, optolišty atd.  Pokud potřebujete pro svůj objekt průmyslová vrata Kladno, průmyslová vrata Plzeň, průmyslová vrata České Budějovice, průmyslová vrata Praha, průmyslová vrata Hradec Králové, rádi Vám poradíme, ideálně na místě montáže.

Rolovací vrata

rolovaci_vrata

Nabízíme také jednoduché a velmi efektivní řešení pro nakládání. Stacionární nakládací můstky jsou v dopravní logistice naprostou nezbytností pro rychlé nakládání a vykládání. Opět vám dodáme vše podle vašich požadavků a představ. Další variantou jsou rolovací vrata. Přesně na míru Vám vyrobíme rolovací garážová vrata, která nevyjíždí pod strop, ale rolují se do boxu. Předností rolovacích garážových vrat je vysoká spolehlivost, pevnost, odolnost proti UV záření a povětrnostním vlivům, zhotovení přesně na míru. Rolovací garážová vrata se rolují v prostoru nadpraží a nezabírají prostor na stropu garáže. Rolovací garážová vrata jsou vyráběna z hliníkových lamel vyplněných polyuretanovou pěnou. Otvírání a zavírání zajišťují trubkové motory. Ovládání můžete zvolit klíčovým spínačem nebo dálkovým ovladačem. Pokud hledáte spojení rolovací vrata Kladno, rolovací vrata Plzeň, rolovací vrata České Budějovice, rolovací vrata Hradec Králové, rolovací vrata Praha, jste tu správně.

Brány

brany_obr_menu

V naší nabídce máme nesené brány. Nesené brány se rozdělují na posuvné brány po kolejnici a samonosné brány. Kromě nesených bran nabízíme i křídlové brány, které vyrábíme přesně na míru dle požadavku zákazníka. V nabídce máme jednokřídlé i dvoukřídlé provedení. Široká nabídka výplní bran – palubky, jekly, Tahokov, plechová psaníčka atd. uspokojí požadavky i náročného zákazníka. Nesené brány vyrábíme ve dvou variantách –  posuvné brány po kolejnici a samonosné brány. Ceny a ceník bran se odvíjí od velikosti, výplně, způsbou ovládání a zpracováváme ho vždy individuálně dle zadání zákazníka.
Pohony bran jsou plně bezúdržbové: žádné olejování nebo promazávání. Stejně tak příkladné jako je design pohonu jsou také jeho funkce a bezpečnost. Při otevírání se brána pohybuje velmi plynule.
Pohony pro křídlové brány elektromechanické (menší rezidenční brány – křídlo do 180cm)  i hydraulické (větší brány, průmyslové brány – šíře křídla do 5 m a určené pro velmi častý provoz). Pohony bran se rozdělují také podle toho, zda sloupky brány jsou ocelové nebo masivní zděné. Pohony pro posuvné brány jsou vhodné jak pro brány s kolejnicí tak zavěšené. Motory jsou rozděleny dle váhy křídla do 500 kg do 2000 kg. Hřeben dodáváme plastový i ocelový. Řídící jednotky je možno sjednotit s garážovými systémy pro ovládání jedním ovladačem. Navštivte nás na jedné z prodejen v Kladně, Plzni, Praze, Hradci Králové či Českých Budějovicích. Výroba bran je v Kladně, zajišťujeme montáž po celé republice, reference bran jsou toho důkazem, ale nejčastější zákazníky máme v našem okolí – levné posuvné brány Kladno, levné samonosné brány Slaný, levné křídlové brány Beroun, rovněž posuvné brány Plzeň, posuvné brány České Budějovice, posuvné brány Praha, křídlové brány Praha nebo vjezdové brány Hradec Králové.

Vjezdové závoryzavory_obr_menu

Závory je vhodné použít pro kontrolovaný vjezd vozidel na hromadná parkoviště, dále závory do vjezdu  obchodních domů nebo se instalují k ochraně pěších zón. Automatické závory dodáváme pro standardní a pro nepřetržitý provoz zejména v průmyslovém využití. Provedení ráhna vjezdové závory je 3-8 m. Podpěra ráhna elektrické závory může být sklopná, k připevnění přímo na ráhno nebo pevná k zabetonování.
Ovládání elektrické závory můžete zvolit spínačem, klíčovým spínačem, kartovým systémem, čipovou klíčenkou nebo dálkově. Jako bezpečnostní prvek má elektrická závora možnost instalace fotobuňky, které hlídají prostor v pracovní zóně závory. Hledáte-li závory Kladno, závory Plzeň (parkovací závory Plzeň), závory České Budějovice, závory Praha, závory Hradec Králové, rádi poradíme.  Jsme však schopni zajistit dodání včetně montáže do jakéhokoliv místa České republiky.

 

MŘÍŽE

Rolovací mřížemrize_valencia_obr_menu

Pro zabezpečení Vašeho majetku vyrábíme rolovací mříže z galvanizovaných trubek ve čtyřech variantách provedení lamel. Pro Vaše rolovací mříže můžete volit variantu ručního nebo motorového ovládání. Mříže rolovací jsou určeny pro účinnou mechanickou ochranu výloh a vstupů do prodejen apod. Rolovací mříže vyrábíme z oceli a v základním provedení jsou rolovací mříže ovládány motorem. Naše rolovací mříže vyrábíme na míru. Proto je vhodné s námi projednat technické detaily rolovací mříže již v etapě projektové přípravy. Roletové mříže jsou bezúdržbové a díky kvalitním komponentům je zajištěna velmi vysoká životnost celé mříže včetně pohyblivých částí. Nabízíme několik typů rolovacích mříží – Aria, Valencia, Verona, Raventa a Monako. Rolovací mříže jsou sestavená z 14mm silných galvanizovaných trubek a jsou navzájem spojené propojovacím prutem (dílcem). Neváhejte se na nás obrátit z kteréhokoliv místa republiky – nejblíže to mají poptávající, kteří hledají rolovací mříže Kladno, mříže Praha, rolovací mříže Plzeň či rolovací mříže České Budějovice, nebo rolovací mříže Hradec Králové.
Naše společnost zajišťuje i montáž veškerých našich produktů. Naši odborně vyškolení montéři Vám namontují žaluzie do oken, vrata do garáže, bránu na pozemek, mříž do obchodů atd. a získáte tak kompletní balíček služeb. Na všechny naše výrobky poskytujeme záruční lhůtu 24měsíců. V případě zájmu Vám u našich produktů můžeme zajistit pravidelné servisní prohlídky, při kterých provádíme kontrolu veškerých součástí, seřízení a promazání jednotlivých dílů. Naše společnost nenabízí jen prodej výrobků, ale u nás naleznete kompletní servis zákazníkům. Vzhledem k velké vytíženosti provádíme však servis pouze našich produktů. Kontaktujte nás v našich prodejnách Kladno, České Budějovice, Plzeň či Praha nebo Hradec Králové.
“Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.”