Venkovní screenové rolety

Venkovní screenové rolety

Jedná se o moderní vnější protisluneční clony, které v místnosti pomáhají udržet stálou a příjemnou teplotu. Mají mnohonásobně větší účinek než interiérové stínění, protože zachytí z 97% sluneční UNI SCREEN ZIP ECOpaprsky ještě než dopadnou na okenní sklo. Nedojde tak k ohřátí okenní tabule a k druhotnému sálání tepla do interiéru. Aplikací vhodného typu screenové rolety lze zajistit optimální teplotu v místnosti, příjemné světelné podmínky pro práci a současně lze v letních měsících snížit náklady na provoz klimatizace.

Naši zákazníci tento typ stínění používají screenové rolety jako boční stěnu terasy – odstíní sluneční paprsky a zároveň jsou částečně chráněni před povětrnostními vlivy.

Screenové rolety mají zaručenou dlouhou dobu používání díky pevné hliníkové konstrukci a kvalitním tkaninám. Tkaninu můžete zvolit ve variantě screen, satiné nebo soltis. Screenové látky jsou tkány ze skelných vláken, která jsou potažena PVC vrstvou. Díky této technologii je látka velmi pevná, omyvatelná, odolná proti vlhkosti a extrémním teplotám. Tkanina soltis je složena z polyesterových vláken, které jsou pokryty PVC vrstvou. Široká škála látek s různými strukturami podrthne architekturu každé budovy. Ze vzorkovníku si jistě vyberete tu nejvhodnější tkaninu.

5 důvodů proč zvolit venkovní screenové rolety:

  • pomáhají udržet stálou teplotu v místnostech vystavených slunečním paprskům
  • zaručují efektivní optickou bariéru proti světlu vnikajícímu do místnosti, ale zajišťují průhlednost do exteriéru
  • úspora financí ve Vaší peněžence za náklady spojené s pořízením klimatizace
  • vysoká životnost díky pevné hliníkové konstrukci a kvalitních látek z polyesterových vláken potažených PVC
  • originální doplněk každé stavby

TYPY VENKOVNÍCH SCREENOVÝCH ROLET

typ screenové rolety NOVUM

Elegatní provedení – rovné linie a propracované detaily. Navržena s lankovým vedením bez horního krycího boxu.

Screenová roleta je doplněna krátkými bočními kryty na navíjecí hřídeli.

Vyrábíme výhradně s motorickým ovládáním ve variantě drátového či radiového ovládání s množstvím doplňků a čidel.

typ screenové rolety UNIBOX – LANKO

Screenová roleta je navržena s lankovým vedením s horním krycím boxem. Roleta působí celkově velmi kompaktně, protože je navíjená látka schována při vytaženém stavu v kastlíku.

Vyrábíme výhradně s motorickým ovládáním ve variantě drátového či radiového ovládání s množstvím doplňků a čidel.

typ screenové rolety – UNIBOX – VODÍTKO

Screenová roleta s horním krycím boxem a bočním vedením ve vodícím profilu. Vodícím profilem je vedena pouze koncová lišta, tzn. mezi látkou a vodítkem vznikne mezera.

Vyrábíme výhradně s motorickým ovládáním ve variantě drátového či radiového ovládání s množstvím doplňků a čidel.

typ screenové rolety – UNI ZIP SCREEN 100

Screenová roleta je navržena s horním krytem a bočním vedením ve vodícím profilu. Screenová látka je opatřena speciální aplikací ZIP systém, která umožňuje její dokonalé uchycení, napnutí a vedení, čímž se podstatně zvyšuje odolnost rolety proti poškození větrem.

Roletu vyrábíme výhradně s motorickým ovládáním ve variantě drátového či radiového ovládání s množstvím doplňků a čidel. Pro komfortní používání nabízíme variantu inteligentního řízení budov.

SCREENOVÉ LÁTKY pro typ NOVUM, UNOBOX – LANKO, UNIBOX – VODÍTKO, UNI ZIP SCREEN 100

Nabízíme exkluzivní tkaniny Soltis Perform 92, které mají zaručenou kvalitu a jsou konstruovány tak, aby ochránily před nepříjemným oslněním slunečními paprsky a zamezily přehřívání interiéru.

Látky jsou stálé, voděodolné, odolné proti vyblednutí a jednoduše se udržují.

Technické parametry látky Soltis Perform 92:

hmotnost: 420g/m2

síla materiálu: 0,45mm

skladové látky
příplatkové látky

 

typ screenové rolety UNI SCREEN ZIP

Vysoce stabilní a odolný systém proti povětrnostním vlivům díky uchycení látky ve vodících lištách s horním boxem. Látka je tak dokonale vypnutá a je tak minimalizován průnik světla do interiéru.

Minimální šířka: 500mm (ruční), 800mm (motorové)Uni-Screen-ZIP-1

Maximální šířka: 4500mm

Minimální výška: 500mm

Maximální výška: 3000mm

Barevné provedení profilů a vodících lišt: RAL 9006, RAL 9007, RAL 7016

Ovládání: motorové

Tkanina: Satiné, Satiné Blackout, Satiné Metal, Soltis 92

Montáž: do okenního otvoru (strop), před okenní otvor (stěna)

typ screenové rolety UNI SCREEN ZIP ECO

Tato screenová roleta je určena do interiéru tak do exteriéru. Vodící lišty dokonale vypnou látku, která odolá větru. Ve vytažném stavu je látka chráněna boxem. Cenově dostupná varianta k modelu ZIP.

Minimální šířka: 800mmUni-Screen_ZIP_ECO

Maximální šířka: 4000mm

Minimální výška: 500mm

Maximální výška: 3000mm

Barevné provedení profilů a vodících lišt: RAL 9006, RAL 9007, RAL 7016

Ovládání: motorové

Tkanina: Satiné, Satiné Blackout, Satiné Metal, Soltis 92

Montáž: na rám okna pouze s čelní montáží vodících lišt, před okenní otvor (stěna)

SCREENOVÉ LÁTKY pro typ UNI SCREEN ZIP a UNI SCREEN ECO

Jedná se o speciálně vyvinuté technické tkaniny pro maximální odolnost vůči slunečním paprskům a zajištění příjemného přirozeného světla v interiéru. Interiér se rovněž nepřehřívá, takže mají výrazný termoregulační efekt.

typ Satiné (Satiné, Satiné Blackout, Satiné Metal, Screen Nature)

  • prvotřídní stabilita rozměrů, ochrana před ohněm a chemikáliemi, UV stabilní a odolné proti povětrnostním vlivům
  • skelné vlákno (42%) potažené PVC vrstvou (58%) – výjimku tvoří blackout látky a typ screen nature, který je tvořen pouze skelným vláknem (100%) be obsahu PVC a halogenů

typ Soltis (Soltis 92)

  • vysoce pevné polyesterové vlákno s povrchově upraveným pigmentovaným PVC, vynikající tepelně-izolační vlastnosti, UV stabilní a odolné vůči hoření

typ SCR 3005

  • kombinace polyesterového vlákna (30%) a PVC (70%)
  • pro interiérové použití

Jak se postupuje při objednávce

Screenové rolety a jiné stínění si můžete objednat dvěma způsoby – telefonicky nebo osobně na prodejně.Portrait of happy smiling businesswoman with okay gesture

Pokud máte zájem o naše venkovní látkové rolety s montáží, náš pracovník si na vás vezme kontakt (jméno, adresu, telefon) a domluví si termín schůzky na zaměření.

Na základě zaměření s vámi sepíše objednávku, podle které se rolety nejpozději do 4 týdnů vyrobí. V době sezóny se může termín z kapacitních důvodů prodloužit. Pak si s vámi dohodne termín montáže, rolety namontujeme a vyzkoušíme.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově – zálohu ve výši minimálně 70% zaplatíte při zaměření, doplatek po montáži a vyzkoušení.

Pokud máte zájem o screenové rolety bez montáže, je nelépe přijít do jedné za našich prodejen s požadovanými rozměry screenových rolet (venkovní screenové rolety Kladno, venkovní screenové rolety Praha, venkovní screenové rolety Plzeň, venkovní screenové rolety České Budějovice,  screenové rolety Hradec Králové). Zde si vyberete typ rolety včetně požadované tkaniny a obchodní pracovník s vámi sepíše objednávku s podmínkami platby a odběru. Termín odběru je 3 týdny. Na prodejně uhradíte zálohu ve výši minimálně 70% částky a doplatek peněz zaplatíte při vyzvednutí zboží.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově – zálohu ve výši minimálně 70% zaplatíte při objednání, doplatek při převzetí zboží.