Rolovací mříže – hliníkové

Hliníkové mříže jsou ideální pro luxusní prodejny k ochraně jejich výloh a uplatnění najdou i u jednotlivých vstupů do prodejen v nákupních centrech.

Tyto mříže mají hliníkový pancíř tvořený z lamel z vysoce masivní slitiny hliníku lité pod tlakem. Hliník je sám o sobě  vysoce moderní materiál, ale samozřejmě nabízíme i možnost jeho lakování, takže lze esteticky sladit s designem celého prostoru.

Použitím kvalitních  komponentům je zajištěna velmi vysoká životnost hliníkové mříže včetně všech pohyblivých součástí.

Hliníkové mříže jsou velmi lehké a tím pádem je snížena hlučnost při jejich pohybu. Mříže vyrábíme na míru dle požadavku zákazníka na milimetr přesně, případně dle zaměření na stavbě. Velkou výhodou je, že se dají umístit téměř kamkoliv a hodí se zejména tam, kde je kladen důraz na maximální využití prostoru. Není nutná instalace jakékoliv pomocné konstrukce.

Hliníkové mříže je možné ovládat motorovým pohonem. Ovládání mříže můžete zvolit pomocí klíčového spínače nebo za příplatek dálkovým ovladačem. V nabídce je i celá řada doplňků a čidel.

Typy hliníkových mříží

Hliníková mříž PEK77

Rolovací mříž je sestavená z horizontálních hliníkových lamel s okénky o velikosti 80×30 mm.

Hliníková mříž PEK80

Rolovací mříž je sestavená z horizontálních hliníkových lamel s okénky o velikosti 110×53 mm.

Referenční fotografie z realizací

Připravili jsme pro Vás fotky z realizací pro Vaši inspiraci. Fotografie hliníkových mříží budeme postupně doplňovat.

Jak se postupuje při objednávce

Hliníkové mřížesi můžete objednat několika způsoby – telefonicky nebo osobně na prodejně nebo nás kontaktujte emailem.

Pokud máte zájem o mříž s montáží, náš obchodní pracovník si na vás vezme kontakt (jméno, adresu, telefon) a domluví se s Vámi na osobní schůzce. Nejvhodnější variantou je, pokud se sejdete přímo na místě případné montáže mříže. Cena je kalkulována technikem před podpisem smlouvy a technik Vám  samozřejmě vysvětlí možnosti montáže.

Na základě zaměření s vámi následně sepíše objednávku, podle které se hliníková mříž nejpozději do 4-5 týdnů vyrobí. Vše záleží na kapacitě a vytíženosti výroby. V době sezóny se může termín prodloužit. Po vyrobení mříže Vás bude kontaktovat vedoucí montáží a domluví si s Vámi termín montáže.

Pokud máte zájem o mříž bez montáže, je nelépe přijít do jedné za našich prodejen s požadovanými rozměry hliníkové mříže (rolovací hliníkové mříže Kladno, hliníkové mříže Praha, hliníkové mříže Plzeň, rolovací hliníkové mříže České Budějovice, rolovací hliníkové mříže Hradec Králové). Cena je kalkulována na základě dodaných informací. S naším technikem domluvíte  veškeré detaily k výrobě mříže a obchodní pracovník s vámi sepíše objednávku a způsob odběru nebo dodání. Termín je v tomto případě 3-4 týdnů. Jestliže nemáte možnost navštívit nás v naší prodejně, mříž bez montáže si můžete objednat e-mailem.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově nebo převodním příkazem – záleží na domluvě mezi Vámi a naším obchodním zástupcem. Zálohu ve výši minimálně 70% zaplatíte přímo obchodnímu zástupci při sepsání objednávky nebo Vám vystavíme zálohovou fakturu. Doplatek uhradíte při montáži a vyzkoušení v hotovosti nebo při převzetí mříže.