Rolovací mříže – bezpečnostní

Bezpečnostní mříže jsou navrženy tak, aby zabránily násilnému vniknutí do konkrétního prostoru a ochránily tak majetek tam, kde jsou nainstalovány. Jsou vyrobeny z kvalitní oceli se zinkovou povrchovou úpravou, takže je zajištěna dlouhodobá životnost. Díky použité výrobní technologii a preciznímu zpracování celé mříže je tak zaručena bezpečnost.

Naše mříže si můžete objednat jako bezpečnostní v tříde RC2 a také v RC3

Mříže nelze vypáčit z vodících lišt, neboť jsou opatřeny větrnými háky proti vytržení. Navíc mají instalované ve spodní části masivní elektrozámky, které zabrání vypáčení mříže směrem nahoru.

Navíc vlastní lamely, které tvoří bezpečnostní mříž jsou velmi pevné a odolné proti tlaku a proražení nebo překonání nástroji. Výroba celé mříže včetně lamel probíhá přímo ve výrobní hale, takže je zajištěna kvalitativní kontrola každého kusu. Každá mříž se před vlastní instalací u zákazníka sestaví a vyzkouší ve výrobní hale. Je tak následně zabezpečen bezvadný chod mříže a její vysoká účinnost.

Použité kvalitní materiály navíc zvyšují jejich spolehlivost, odolnost, trvanlivost a dlouhodobou životnost.

Bezpečnostní mříže vyrábíme vždy na míru dle požadavku zákazníka.

Na naše bezpečnostní mříže získáte platný bezpečnostní certifikát.

Bezpečnostní mříže jsou instalovány za otvor, tedy vždy z bezpečné strany nebo na ocelovou konstrukci. I to je další parametr, který zvyšuje ochranu daného prostoru.

Ovládání mříže nabízíme samozřejmě komfortní – motorické a můžete si sami zvolit způsob, zda pomocí klíčového spínače tzv. s polohou „mrtvý muž“ nebo spínačem s pulzním řízením.

Ovládací prvky mříže musí být samozřejmě vždy umístěny z bezpečné strany mříže.

Jak se postupuje při objednávce

obchodnice

Bezpečnostní mříž si můžete objednat následujícími způsoby – telefonicky nebo osobně na prodejně nebo nás kontaktujte emailem.

Pokud máte zájem o bezpečnostní mříž s montáží, náš obchodní pracovník si na vás vezme kontakt (jméno, adresu, telefon) a domluví se s Vámi na osobní schůzce. Nejvhodnější variantou je, pokud se sejdete přímo na místě případné montáže rolovací mříže. Cena je kalkulována technikem před podpisem smlouvy a technik Vám  samozřejmě vysvětlí možnosti montáže.

Na základě zaměření s vámi následně sepíše objednávku, podle které se bezepečnostní mříž nejpozději do 4-5 týdnů vyrobí. Vše záleží na kapacitě a vytíženosti výroby. V době sezóny se může termín prodloužit. Po vyrobení mříže Vás bude kontaktovat vedoucí montáží a domluví si s Vámi termín montáže.

Pokud máte zájem o bezpečnostní mříž bez montáže, je nejlépe přijít do jedné za našich prodejen s požadovanými rozměry mříže (bezpečnostní mříže Kladno, bezpečnostní mříže Praha, bezpečnostní mříže Plzeň, bezpečnostní mříže České Budějovice, bezpečnostní mříže Hradec Králové). Cena je kalkulována na základě dodaných informací. S naším technikem domluvíte  veškeré detaily k výrobě mříže – rozměry, ovládání, a obchodní pracovník s vámi sepíše objednávku a způsob odběru nebo dodání. Termín je v tomto případě 3-4 týdnů. Jestliže nemáte možnost navštívit nás v naší prodejně, mříž bez montáže si můžete objednat e-mailem.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově nebo převodním příkazem – záleží na domluvě mezi Vámi a naším obchodním zástupcem. Zálohu ve výši minimálně 70% zaplatíte přímo obchodnímu zástupci při sepsání objednávky nebo Vám vystavíme zálohovou fakturu. Doplatek uhradíte při montáži a vyzkoušení v hotovosti nebo při převzetí mříže.