Rolovací mříže – antikoro

Nerezavějící ocel používaná na výrobu rolovacích mříží je speciální slitina kovu, která nepožaduje dodatečnou povrchovou úpravu a je tak zajištěno udržení stálého vzhledu a vynikajících vlastností rolovací mříže.

Velmi kvalitní a odolné rolovací mříže, které mají antikorozní vlastnosti se hodí zejména do exteriérů a všude tam, kde je kladen důraz na zvýšenou odolnost proti vlhkosti.

Jsou určeny i do prostor s přísnými hygienickými požadavky.

Antikoro mříže vyrábíme přesně na míru a přímo ve výrobě je mříž vyzkoušena, aby na místě určení bezpečně fungovala.

Nabízíme antikoro mříže v designu P120.

Jak se postupuje při objednávce

obchodnice

Antikorové mříže si můžete objednat následujícími způsoby – telefonicky nebo osobně na prodejně nebo nás kontaktujte emailem.

Pokud máte zájem o antikorové rolovací mříže s montáží, náš obchodní pracovník si na vás vezme kontakt (jméno, adresu, telefon) a domluví se s Vámi na osobní schůzce. Nejvhodnější variantou je, pokud se sejdete přímo na místě případné montáže antikorové rolovací mříže. Cena je kalkulována technikem před podpisem smlouvy a technik Vám  samozřejmě vysvětlí možnosti montáže.

Na základě zaměření s vámi následně sepíše objednávku, podle které se antikorové mříže nejpozději do 4-5 týdnů vyrobí. Vše záleží na kapacitě a vytíženosti výroby. V době sezóny se může termín prodloužit. Po vyrobení antikorové rolovací mříže Vás bude kontaktovat vedoucí montáží a domluví si s Vámi termín montáže.

Pokud máte zájem o antikorové mříže bez montáže, je nejlépe přijít do jedné za našich prodejen s požadovanými rozměry antikorové mříže. Cena je kalkulována na základě dodaných informací. S naším technikem domluvíte  veškeré detaily k výrobě antikorové rolovací mříže – rozměry, ovládání, a obchodní pracovník s vámi sepíše objednávku a způsob odběru nebo dodání. Termín je v tomto případě 3-4 týdnů. Jestliže nemáte možnost navštívit nás v naší prodejně, mříž bez montáže si můžete objednat e-mailem.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově nebo převodním příkazem – záleží na domluvě mezi Vámi a naším obchodním zástupcem. Zálohu ve výši minimálně 70% zaplatíte přímo obchodnímu zástupci při sepsání objednávky nebo Vám vystavíme zálohovou fakturu. Doplatek uhradíte při montáži a vyzkoušení v hotovosti nebo při převzetí antikorové mříže.