Rolety na balkon

Balkonové rolety jsou vyrobeny z odolných materiálů, aby odolaly povětrnostním podmínkám a UV záření. Mohou být ovládány manuálně nebo automatizovaně pomocí dálkového ovladače, a některé modely mohou být integrovány do chytrých domovních systémů.

5 důvodů, proč si pořídit rolety na balkon:

  • Účinná ochrana před sluncem a UV zářením.
  • Efektivní zastínění a zatemnění.
  • Originální moderní doplněk.
  • Stabilní a odolné materiály.
  • Výborná údržba.

 

Balkonové rolety se stávají stále populárnějším prvkem moderních domovů, a to z dobrého důvodu. Poskytují řadu výhod pro uživatele a stávají se nedílnou součástí komfortního bydlení.

Důležitou otázkou je, kde si balkonovou roletu představujete mít? V interiéru nebo z venku?

Každý typ má svá pozitiva a přínosy.

Venkovní rolety na balkon – hliníkové nebo látkové?

Balkonove hliníkové i screenové rolety účinně chrání interiér před přímým slunečním zářením. Balkonové rolety navíc přinášejí energetické úspory. Díky izolačním vlastnostem materiálů, ze kterých jsou vyrobeny, dokážou efektivně izolovat interiér od teplotních extrémů. To vede ke snížení nákladů na vytápění v zimě a chlazení v létě, čímž přispívají k celkové udržitelnosti domácnosti.

Rovněž se prodlužuje životnost vybavení interiéru. Dalším benefitem může být i ochrana před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Vnitřní balkonové rolety

Nabízí se klasické volně visící látkové rolety např. se screenovou látkou nebo jsou velmi oblíbené i vertikální žaluzie.

Získáte tak výrazný estetický prvek. Díky široké škále designů a barevných variant lze snadno balkonovou roletu nadekorovat dle osobních preferencí a podpořit tak design celého prostoru.

Balkónové rolety významně chrání soukromí. Umožňují uživatelům nejen regulovat množství světla, ale i pohledů, které pronikají do domu. Tím se vytváří intimní prostředí a zabraňuje se zvýšenému riziku nežádoucího pohledu ze strany sousedů nebo kolemjdoucích.

Balkonové rolety jsou více než pouhým prvkem okenního zakrytí. Jsou to multifunkční zařízení, která kombinují praktičnost, estetiku a energetickou efektivitu.

Průběh realizace Chci vědět více

1.

Objednávka

Kontaktujete nás telefonicky nebo osobně na jedné z našich prodejen.

2.

Zaměření

Náš technik vás kontaktuje a domluví se s vámi na termínu zaměření.

3.

Nabídka

Na základě zaměření vám připravíme cenovou nabídku.

4.

Záloha

Uhradíte zálohu ve výši 70% domluvené ceny.

5.

Realizace

Po uhrazení pro vás výrobky vyrobíme a domluvíme se s vámi na termínu montáže.

6.

Hotovo

Po realizace a vyzkoušení doplatíte zbývajících 30%.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného řešení stínění?

Dejte nám vědět a naši specialisti
se vám budou věnovat.

Chci poradit