REGISTRACE DOMÉNY – důležité upozornění

Pokud jste i Vy vlastníky firemních webových stránek, rádi bychom Vás upozornili na možnost následující situace.

Zhruba před 14ti dny mi v kanceláři zazvonil telefon a velice milá a po hlase důvěryhodná žena mi sdělila šokující informaci. O registraci naší domény www.univers.cz prý požádala některá z konkurenčních firem, údajně prý zvolila jen jinou koncovku a chce se vydávat za nás.

Vstřícná paní na druhém konci aparátu se mi ochotně nabídla, že nám chce pomoci a že je schopna pro nás doménu ihned zablokovat a následně znovu zaregistrovat. Když jsem se tuto informaci dozvěděl, mozek mi pracoval na plné obrátky, ovšem jen do chvíle, kdy mi sdělila výši ceny za tuto službu, která činila 2 000,- Kč. Z vlastní zkušenosti vím, že registrace domény stojí 200,- Kč a tak jsem se paní zeptal, proč bych měl platit 10x víc? Ale na tuto otázku paní již neměla odpověď. Myslím, že šla shánět nové oběti.

Určitě je spoustu dalších živnostníků a podnikatelů, kteří nemají přehled o tom, kolik stojí registrace domény a proto bych Vás rád touto svou zkušeností varoval.

Sdílejte tuto informaci dál na našich facebookových stránkách Univers Tech, s. r. o. a pomozte slušným lidem bojovat proti podvodníkům.

Publikováno: Petra Univers; Datum: 23.1.2015; Rubrika: Aktuálně