Reference – venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie plní významnou stínící funkci a vytváří příjemné klima v interiéru, protože zamezí jeho přehřívání. Velkou výhodou venkovní žaluzie je možnost regulace průniku světla do místnosti díky naklápění lamel. Jsou tedy variabilnější oproti roletám, které tuto funkci nemají.

Venkovní žaluzie nabízíme v několika variantách a naši odborníci Vám ochotně poradí, který typ by byl vhodný právě na Váš dům. Venkovní žaluzie jedinečně podtrhnou celkový vzhled dané budovy, jak se můžete přesvědčit na následujících fotografiích.

Akce – rodinný dům Unhošť – názorně si zde můžete prohlédnout, jak vypadá dům bez venkovních žaluzií a s nimi.

Na následujících fotografiích Vám přinášíme fotografie z montáže venkovních žaluzií na tomto rodinném domě. Nejedná se o jednoduchou práci, protože naši montéři musí pracovat ve výškách, na lešení, aby se k oknům bez problémů dostali a mohli je osadit venkovními žaluziemi. Kde nestačí lešení, musí být povolán horolezec.

Ukázka dalších realizací venkovních žaluzií naší firmou

Připravili jsme pro Vás ukázky z realizací našich zakázek venkovních žaluzií, kterými se můžete inspirovat. Fotografie pro Vás pořizují naši šéfmontéři ihned po skončení montáže nebo naši obchodní zástupci.

Pokud jsme Vám dodávali a montovali venkovní žaluzie, budeme velmi rádi, když své venkovní žaluzie vyfotíte a o fotografie se podělíte a zašlete nám je. Budou inspirací pro další zájemce, kteří se ještě rozhodují, zda venkovní žaluzie jsou to pravou volbou. Budeme za fotografie velmi rádi a rádi je zde uveřejníme.