Reference – předokenní rolety

Zde si můžete prohlédnout fotografie z realizací předokenních rolet, které instalovali pro naše zákazníky naši zkušení montéři.

Předokenní rolety vyrábíme na míru dle požadavku zákazníka, takže můžete ovlivnit i barevnou kombinací rolety a významně tak podtrhnout moderní vzhled Vašeho domu. Předokenní rolety sice nemůžete naklápět, lze je vytahovat/stahovat, ale oproti venkovním žaluziím Vám ve staženém stavu dokáží udělat téměř dokonalou tmu v interiéru.

Venkovní rolety jedinečně podtrhnou celkový vzhled dané budovy, jak se můžete přesvědčit na následujících fotografiích. Pokud jsme Vám dodávali a montovali předokenní rolety, budeme velmi rádi, když své rolety vyfotíte a o fotografie se podělíte a zašlete nám je. Budou inspirací pro další zájemce, kteří se ještě rozhodují, zda předokenní rolety jsou to pravou volbou.

Fotografie z montáže předokenní rolety na panelový dům

Mezi našimi zákazníky se těší stále větší oblibě instalovat předokenní rolety na panelový dům – na balkón či na okna. Na uvedených fotografiích si můžete prohlédnout, jak taková venkovní roleta vypadá.

Fotografie z výroby předokennních rolet

Ukážeme Vám zde několik fotografií z výroby předokenních rolet. Než je vlastní roleta vyrobena přesně dle zadání zákazníka, musí dojít k celé řadě kroků od řezání lamel, vodítek, boxů, spojení a osazení pancíře, instalace pohonu atd. Z části je tato činnost manuální, z části automatizovaná. Vše je několikrát podrobeno kontrolnímu dohledu, aby záakzník vždy dostal bezvadný produkt.

Fotografie z montáže předokenní rolety

Naši technici nejprve vyvrtají otvory pro usazení vodících lišt. Poté dochází k osazení boxu předokenní rolety a samotného pancíře s hřídelí.

Fotografie z montáže rolovacích vrat

Při montáži rolovacích vrat nejprve naši technici montují vodítka s boxem. Následně se instaluje hřídel a pancíř.

Fotografie z montáže předokenních rolet do Heluz překladů – instalace pohonů

Do připravených Heluz překladů se montují držáky pro osazení hřídele s motorem. Následně dochází k instalaci pohonu a zapojení elektrikářem.