Reference – rolovací mříže

Připravili jsme pro Vás ukázky fotografií z montáží našich rolovacích mříží. Fotografie pro Vás pořizují naši šefmontéři nebo koncoví odběratelé. Velkou oblibu si našli zejména u investorů, kteří potřebují rolovací mříže do nákupních center jako zabezpečení jednotlivých obchodů. Rovněž jsou velmi žádané rolovací mříže na výlohy nebo do vchodů jako mechanické zabezpečení obchodů či kaváren.

Výroba a montáž rolovací mříže pro obchodní centrum Ústí nad Labem

Neustále zdokonalujeme naše výrobní technologie a limity a vyrobili jsme a namontovali 15,5m širokou rolovací mříž. Tato mříž je obravdový gigant vážící přes 2 tuny, takže i motor musí být koncipován pro bezproblémový a jednoduchý chod. Je až s podivem, že takový kolos je možno ovládat jen stisknutím jediného tlačítka.

Výroba a montáž rolovací mříže na Letišti České Budějovice

V letošním roce jsme realizovali velmi zajímavou zakázku na rolovací mříž v šíři přes 12m a výškou necelých 5m. I takovéto “obry” dokážeme vyrobit a namontovat. Následující fotografie jsou toho důkazem.

Naše další reference a realizace

Nechte se inspirovat následující fotogalerií ocelových roletových  mříží a kontaktujte naše specialisty – rádi Vám vypracují cenovou kalkulaci na naše levné roletové mříže právě pro Vaši prodejnu či jinou provozovnu.