Průmyslová vrata

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata jak už jejich název napovídá jsou určena pro velké průmyslové prostory, kde je požadavkem jejich častý provoz a splní požadavky na velké rozměry stavebních otvorů. Je tedy nutností použití vysoce kvalitních materiálů – moderní superslitiny a nátěrové hmoty. Sekční průmyslová vrata jsou konstruována na dlouhou životnost a vydrží velké zatížení, mají zesílený pružinový mechanismus, který je určen až pro 25.000 cyklů. Ve volitelném vybavení lze pořídit pružinový mechanismus testovaný pro 50/75/100.000 cyklů zavření a otevření vrat. Primárním místem určení jsou průmyslové haly, výrobní či skladové prostory, hromadné vjezdy na parkoviště s vysokou intenzitou pohybu aut apod.

TYPY PRŮMYSLOVÝCH VRAT

SEKČNÍ PRŮMYSLOVÁ VRATA – TYP ISD01

průmyslová vrata

Sekční průmyslová vrata jsou vyrobena ze sendvičových panelů síly 40mm s přerušeným tepelným mostem. Tento panel je tvořen ze dvou silných pozinkovaných plechů s výztuhou pro maximální pevnost a vyplněn PU pěnou nejlepší kvality bez škodlivých látek. Přední a zadní kovový plášť panelu se vzájemně nedotýkají, takže se zamezí promrzání panelu a zvýší se úspora energie. Průmyslová vrata mají zesílené panty a po stranách ocelová lanka s pojistkou proti přetržení. Pružiny jsou v základním vybavení konstruovány až pro 25.000 cyklů. Ve volitelném vybavení lze pořídit pružinový mechanismus testovaný pro 50/75/100.000 cyklů zavření a otevření vrat. Naše průmyslová vrata Vám zajistí spolehlivý chod při jakémkoliv počasí.

Stavební otvor pro instalaci průmyslových vrat je omezen několika základními parametry ohledně výšky, šířky, velikosti nadpraží atd.

  • výška otvoru: 2 – 8m
  • šířka otvoru:  2 – 7m (vertikální zdvih – 8m)
  • výška nadpraží: min 150 mm
  • ostění: min 130 mm
  • hloubka místnosti: výška vrat + 500 mm

SEKČNÍ PRŮMYSLOVÁ VRATA – TYP ISD02

průmyslová vrata sekční

Sekční průmyslová vrata jsou vyrobena z prosklených panelů. Tyto panely jsou vyráběny z e speciálních hliníkových profilů, které vynikají vysokou stabilitou a pevností jako standardní panely z oceli s polyuretanovou pěnou. Většinou se umisťují do prosklených budov, do autosalonů a jiných prostor, kde je požadováno vidět z vnitřního do venkovního prostoru a naopak. Průmyslová vrata se skládají z rámů z hliníkové slitiny a jako zasklení se používá polykarbonát nebo akrylové sklo. Veškeré použité materiály mají vysokou odolnost proti nárazu a také mají speciální povrchovou úpravu. Profily mohou mít jakoukoliv barvu dle stupnice RAL dle celkového architektonického řešení budovy. Sekční průmyslová vrata mají zesílené panty a po stranách ocelová lanka s pojistkou proti přetržení. V základním vybavení je pružinový mechanismus určen až pro 25.000 cyklů. Ve volitelném vybavení lze pořídit pružinový mechanismus testovaný pro 50/75/100.000 cyklů.

Pro zvýšení tepelně izolačních vlastností průmyslových vrat doporučujeme kombinovat prosklené a sendvičové panely. Můžete tedy zvolit, zda chcete mít sekční průmyslová vrata plně prosklená nebo tvořena sendvičovými i prosklenými sekcemi.

průmyslová vrata sekční plnoprosklená
celoprosleklenná vrata
průmyslová vrata sekční s dveřmi
částečně prosklená vrata

Naše průmyslová sekční vrata Vám nabízíme za nejnižší ceny při zajištění vysoké kvality a spolehlivosti.

Typy panelů a barevnost průmyslových vrat  ISD

Nabízíme 2 typů panelů průmyslových vrat – S-line nebo V-line. Liší se různými typy drážek. Průmyslová vrata nabízíme ve standardních barvách, ale pokud byste si nevybrali, můžeme Vám nabídnout lakování panelů i profilů. Povrchová úprava panelů pro vrata průmyslová nabízíme ve 2 provedeních – hladký, stucco. Vše si lze prohlédnout ve vzorkovníku provedení.

Pohony průmyslových vrat a jejich příslušenství

shaft30_60
Shaft 30

Pro průmyslová vrata je určen průmyslový pohon Shaft 20/30/50/60/120.

Průmyslový pohon Shaft 20 je určen pro sekční průmyslová vrata s plochou do 12m².

Průmyslový pohon Shaft 30 je určen pro sekční průmyslová vrata s plochou do 18m². Tento pohon má  vysoký stupeň ochrany proti prachu a vlhkosti. Kryt pohonu je vyroben z velmi pevné hliníkové slitiny a výborně chrání všechny mechanické a elektrické části od negativních vlivů životního prostředí. Pokud je zařízení bez elektrické energie, manuální nouzové ovládání umožní otevření nebo zavření vrat ručně pomocí řetězu.

Shaft 50

Průmyslový pohon Shaft 50 je určen pro průmyslová vrata s plochou do 25m². Tento pohon pracuje tiše, obsahuje zabudouvanou řetězovou redukci pro případ nouzového otvírání. Pohonem je zajištěno plynulé stahování i vytahování vratového křídla a jeho rovnoměrný chod.

Nabízíme dvě varianty barvy krytu pohonu (bílá nebo černá). Kryt motoru je z pevné hliníkové slitiny a spolehlivě tak chrání pohon před nepříznivými vnějšími vlivy.

 

Připravili jsme pro Vás i video, kde je možné vidět průmyslový pohon Shaft 50 přímo v akci při pohybu průmyslových vrat. Shlédnout ho můžete na kanálu youtube, kde naše společnost rovněž prezentuje naše produkty.

Průmyslový pohon Shaft 60 je určen pro průmyslová vrata s polochou do 28m².

Průmyslový pohon Shaft 120 je určen pro průmyslová vrata s plochou do 40m². I přes velkou mohutnost pohonu se vyznačuje nízkou hlučností při provozu.

K průmyslovým vratům nabízíme celou škálu ovládacích panelů – trojtlačítkový řídící panel, uzamykatelný dvoutlačítkový panel, který umožňuje ovládání pouze oprávněné osobě, klíčový spínač, kódovou klávesnici atd.


Pokud Vás zajímá cena, obraťte se na naše specialisty, kteří Vám nabídnou nejlepší možnou variantu řešení. Případně navštivte stránku << průmyslová vrata ceník / sekční průmyslová vrata ceník / průmyslová sekční vrata ceník >> , kde naleznete alespoň orientační ceny. Nejvhodnější variantou však je, pokud nás přímo kontaktujete nebo pošlete poptávku, na základě které Vám naši technici vypracují cenovou kalkulaci dle Vašeho zadání.

REFERENCE

Průmyslová sekční vrata Autonoma

Prohlédněte si stránku s referenčními fotografiemi z našich realizací průmyslových vrat. Dodáváme stovky vrat ročně a máme mnoho spokojených zákazníků. Navíc nabízíme finančně dostupná levná vrata, která se vyrábí na míru bez příplatku za atypický rozměr. Zařaďte se mezi ně také ! Následující fotografie Vám určitě pomohou při rozhodování, zda si objednat průmyslová vrata právě od nás.

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně sortimentu – průmyslová vrata Plzeň, průmyslová vrata České Budějovice, průmyslová vrata Kladno, průmyslová vrata Hradec Králové, neváhejte se poradit s technickými detaily s našimi specialisty.

<< Referenční fotografie průmyslových vrat zde >>

Jak se postupuje při objednávce

obchodnice

Vrata průmyslová si můžete objednat dvěma způsoby – e-mailem nebo osobně na prodejně.Objednejte si technika a konzultujte přímo na stavbě.

Pokud máte zájem o průmyslová vrata s montáží, náš obchodní pracovník si na vás vezme kontakt (jméno, adresu, telefon) a domluví se s Vámi na osobní schůzce. Nejvhodnější variantou je, pokud se sejdete přímo na místě případné montáže průmyslových sekčních vrat. Technik Vám vysvětlí možnosti montáže a zodpoví Vaše dotazy, které máte na produkt průmyslová vrata. Praha, Středočeský kraj i Plzeňský kraj jsou našimi hlavními destinacemi, dále jihočeský kraj – konkrétně hledáte-li průmyslová vrata České Budějovice.

Na základě zaměření s vámi sepíše objednávku, podle které se průmyslová garážová vrata nejpozději do 5-6 týdnů vyrobí. Po vyrobení Vás bude kontaktovat vedoucí montáží a domluví si s Vámi termín montáže.

Pokud máte zájem o sekční průmyslová vrata bez montáže, je nelépe přijít do jedné za našich prodejen s požadovanými rozměry průmyslových vrat (průmyslová vrata Kladno, průmyslová vrata Praha, průmyslová vrata Plzeň, průmyslová vrata  České Budějovice, průmyslová vrata Hradec Králové). Cena je kalkulována na základě dodaných informací. S naším technikem domluvíte  veškeré detaily k výrobě vrat – rozměry, ovládání, barva a obchodní pracovník s vámi sepíše objednávku a způsob odběru nebo dodání. Termín je v tomto případě 3-4 týdny.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově nebo převodním příkazem – záleží na domluvě mezi Vámi a naším obchodním zástupcem. Zálohu ve výši minimálně 70% zaplatíte přímo obchodnímu zástupci při sepsání objednávky na nová průmyslová vrata. Cena je stanovena dle cenové kalkulace na základě Vašeho požadavku. Dále Vám můžeme vystavit zálohovou proforma fakturu. Doplatek uhradíte při montáži a vyzkoušení v hotovosti.

Průmyslová vrata Praha –  potřebujete nová průmyslová vrata pro velké průmyslové areály v hlavním městě, i zde jsme schopni Vám poradit přímo na místě stavby. Kontaktujte nás!