Plisé

žaluzie Plisé

Plisé

Plisé je moderní a velmi zajímavý interiérový stínící prvek, který dokonale dotváří interiér svým jedinečným vzhledem. Pravidelně skládaná látka je dodávána v mnoha barevných odstínech s různou intenzitou průsvitnosti. Základním materiálem je 100% polyester, některá provedení jsou na povrchu opatřena hliníkem, který je na látku nanášen napařovací technologií. Smyslem této úpravy je maximálně zvýšit odraz slunečního záření. Šnůry jsou vyráběny z kvalitního PES, barevné provedení je možné ladit s odstínem látek. Komponenty jsou plastové, ocel. díly jsou buď nerezové nebo jsou upraveny práškovým lakováním. Vybrané typy látek je možné vyprat. Nespornou výhodou rolety plisé neboli látkové žaluzie plisé je možnost montáže na okna různých tvarů – podle tohoto parametru lze rozdělit plisé na:

  • plisé pro rovná (pravoúhlá) okna
  • plisé pro střešní okna o okna atypických tvarů
  • plisé pro zimní zahrady a světlíky

Nabízíme tyto typy žaluzie plisé:plise

  • provedení plisé KLASIK

V této skupině jsou volně visící plisé s bočním vedením, s volně pohybujícím se horním i spodním profilem pomocí madel.

  • provedení plisé DEN/NOC

Toto provedení označuje plisé s dvěma látkami, které můžete samostatně ovládat.

  • provedení plisé FIX – NOVINKA 2017

Tanto typ plissé je složen z pevného horního profilu, který je upevněn k rámu okna a plisé se stahuje pomocí kuličkového řetízku od shora dolů. Tento typ je pro svou konstrukci vhodný pro větší plochy – až 9m2.

Plisé se montuje na okenní křídlo nebo před okenní otvor (stěna nebo strop). Prohlédněte si vzorkovník látek plisé, případně nás navštivte na jedné z prodejen a prohlédněte si vzorkovníky osobně. Rozhodně Vás osloví barevné variace jednotlivých látek – od světlých odstínů, do hněda, do žluta, do vínova atd. – nebudete vědět, kterou látku si vybrat dřív, jak je vzorník obsáhlý.

Hraniční rozměry plisé:

minimální šíře: 200 mm

maximální šíře: 1300 mm

minimální výška: 200 mm

maximální výška: 2200 mm

Širkový výběr látek

Na plisé nabízíme širokou škálu materiálů a barevného provedení látek.plise

Vybírat můžete z 250 látek, nabídka je exkluzivní. Základní nabídku naleznete v našem vzorkovníku plisé.

Na prodejnách máme vzorníky reálné, takže můžete vybírat dle svého vkusu a požadavku. Vybere si jistě každý. Neváhejte nás kontaktovat.

Jak se postupuje při objednávce

Žaluzie plisé si můžete objednat dvěma způsoby – telefonicky nebo osobně na prodejně.obrázek usmívající se obchodnice

Pokud máte zájem o plisé s montáží, náš obchodní pracovník si na vás vezme kontakt (jméno, adresu, telefon) a přidělí zakázku technikovi. Ten se s Vámi v nejbližších dnech spojí a domluví si termín zaměření.

Na základě zaměření s vámi sepíše objednávku, podle které se plisé nejpozději do 3 týdnů vyrobí. Pak si s vámi dohodne předpokládaný termín montáže, plisé namontuje a vyzkouší.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově – zálohu ve výši minimálně 70% zaplatíte při zaměření, doplatek po montáži a vyzkoušení.

Pokud máte zájem o plisé bez montáže, je nelépe přijít do jedné za našich prodejen s požadovanými rozměry (plisé Kladno, plisé Praha, plisé žaluzie Plzeň, plisé České Budějovice, plisé Hradec Králové). Zde s Vámi obchodní pracovník sepíše objednávku a způsob odběru nebo dodání. Termín je v tomto případě cca 14 dní.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově – zálohu ve výši minimálně 70% zaplatíte při objednání, doplatek při převzetí zboží.

Zaměření nebo zpracování cenové nabídky je možné domluvit telefonicky. Těšíme se na spolupráci.