Předokenní rolety (venkovní rolety)

Zavřené rolety na rodinném doměNYNÍ AKCE – SLEVA 30% NA PŘEDOKENNÍ ROLETY

Nabízíme skvělé jarní slevy na venkovní rolety ve výši 30%, tak této skvělé nabídky neváhejte využít a pořiďte si nové rolety do oken právě teď!!

Neváhejte nás kontaktovat!

Předokenní rolety (venkovní rolety)

Výroba rolet –  venkovní rolety vyrábíme na míru. Máme tým expertů, takže Vám naše venkovní rolety nejen vyrobíme, ale i namontujeme, ale  i zajistíme následný servis.

Naše společnost patří mezi nejzkušenější s nabídkou sortimentu předokenních rolet, pohonů a řízení. Předokenní rolety vyrábíme přímo na míru dle požadavku zákazníka. Naši technici se pravidelně zúčastňují školení na nejnovější technologie výroby rolet a ovládací elektroniky. Tak Vám úspěšně zajistí nejlepší řešení a dlouhodobou spokojenost se systémem ovládání rolet.

Proč si pořídit předokenní rolety – 7 hlavních důvodů, proč je musíte mít!

rolety_venkovni

 1. + pro vaše finance – šetří energii 
 2. + pro vaši bezpečnost – ochrání váš dům
 3. + pro váš komfort – efektivní zastínění
 4. + pro vaše soukromí – tiší hluk
 5. + pro vaše pohodlí – jednoduché ovládání
 6. + pro usnadnění práce – jednoduchá montáž
 7. + pro váš design – originální doplněk fasády

Venkovní rolety VYRÁBÍME sami v moderní hale ……

Výroba předokenních rolet probíhá přímo ve výrobní hale v sídle naší společnosti v Kladně. Veškerá výroba rolet je zakázková, tzn. že vše vyrábíme na míru dle požadavku zákazníka. Nejprve doporučujeme konzultaci na místě s naším odborníkem, který doporučí nejlepší možnost řešení. Vy si zvolíte barvu, jakou mají rolety mít, aby se Vám co nejvíce hodily k oknům či fasádě domu. Dál si vyberete, jak chcete rolety ovládat, zda ručně, motoricky na tlačítko nebo na dálkový ovladač nebo přes aplikaci.

Veškeré Vaše představy a požadavky se snažíme vyplnit a vyjít Vám maximálně vstříc. Spolupráce s odborníky, kteří rozumí své práci jedině oceníte.

Venkovní rolety Vám sami NAMONTUJEME….

Díky proškoleným pracovníkům montážního oddělení máme několik montážních skupin, které s několikaletými zkušenostmi provádí odbornou montáž našich předokenních rolet. Na místě montáže se dokáží vypořádat téměř s každou situací. Jsou to odborníci v pravém slova smyslu, kteří svou práci neodbydou a vše několikrát prozkouší, než předají k užívání zákazníkovi. Nabízíme tedy i následný servis a pravidelné servisní prohlídky.

Proč jsou venkovní rolety tak zajímavé?

 • Větší prosklená plocha – více světla – montáží před okno se světlá výška otvoru méně sníží. Tím se zvětší výška oken.
 • Předokenní schránka může být zabudována dodatečně. Schránka je umístěna na okenním rámu bez nutných změn na stávajícím okně.
 • Při montáži předokenní rolety odpadají dodatečné zednické práce.
 • Kreativní vytváření fasády – zvýrazňují svými možnostmi tvarů a variantami barev a nenechávají otevřená žádná přání architekta.

Proč mají být předokenní rolety z hliníku?

 • Stabilita – Hliník je stabilnější a odolnější než jiné materiály – tím je trvanlivější a bezúdržbový.
 • Výrobek s dlouhou životností, do kterého se vyplatí investovat.
 • Ekologie – výrobu šetrnou k přírodě zaručuje vypěňování roletových lamel pěnou neobsahující látky FCKW a nejnovější technologické postupy při lakování práškovými barvami neobsahující látky TGIC.
 • Hospodárnost – hliník nepodléhá korozi a tím je odolný vůči povětrnostním vlivům. Jeho povrchová úprava je stálá a trvanlivost barev dlouhodobá. Odpadá drahá obnova laků.
 • Komfort obsluhy bez hranic – od ručního ovládání páskem nebo šňůrou, přes komfortnější

TYPY PŘEDOKENNÍCH ROLET

PŘEDOKENNÍ ROLETY PRO DODATEČNOU MONTÁŽ

Rolety Předokenní

V případě, že stavba je již hotova – máme řešení. Samozřejmě existuje možnost instalace předokenní rolety na stávající stavbu. Box 45° venkovní rolety je viditelný, ale způsobů, jak a kam předokenní rolety namontovat je více. Předokenní rolety je možno montovat do výklenku přímo na okno nebo na fasádu. Způsob namontování předokenní rolety si můžete zvolit dle vzhledu domu nebo typu oken. Montáž na fasádu Vám nesníží otvor o navíjecí box, jako je tomu u montáži na okno.

PŘEDOKENNÍ ROLETY PRO NOVOSTAVBY (podfasádní)

Venkovní rolety v novostavbách

Naše firma nabízí řešení předokenní rolety pro novostavby. Pokud stavíte dům nebo připravujete rozsáhlejší rekonstrukci vaší nemovitosti, je ideální řešení zabudovat předokenní rolety do prostoru překladu. Pro tyto účely dodáváme okenní rolety s hliníkovým nebo styroporovým boxem (90°) pro omítání. Viditelná je pouze tzv. revizní klapka. Box rolety tak není viditelný a pokud je roleta vytažená, téměř nepoznáte, že je na domě osazená. Pokud si objednáte vodící lišty v barvě okna je výsledek dokonalý. Vodící lišty pokud chcete zateplovat ostění, můžete zakrýt maximálně do poloviny aby bylo možné rolety servisovat.

VENKOVNÍ ROLETY S INTEGROVANOU SÍTÍ

Venkovní roleta s integrovanou sítí

Nabízíme venkovní rolety s integrovanou sítí proti hmyzu pro rolety dodatečně montované či na novostavby, která je zabudována v roletové schránce. Integrovaná síť Vás ochrání před nepříjemným hmyzem. Je vyrobena z pogumované tkaniny skelných vláken. Díky speciálním vodícím lištám může být roleta a síť proti hmyzu ovládána nejen nezávisle na sobě, ale také současně. Vzhledem k pérové hřídeli a dvěma úchytům ve spodní části vodících lišt zůstává síť proti hmyzu stále napnuta.

PŘEDOKENNÍ ROLETY DO PŘEKLADU HELUZ / VARIO

Rolety Venkovní rohový dům

Máme pro Vás řešení předokenní rolety pro novostavby s překlady Heluz a Vario. Tyto překlady byly vyvinuty jako nosné překlady s prostorem pro navíjení rolet. Překlad se jako kompaktní výrobek osadí nad otvor, vyrábí se v různých šířkách. Výhodou tohoto systému je, že rolety můžete instalovat kdykoliv i po dokončení stavby. Zároveň tento systém umožnuje zapustit vodítka do fasády a tak v případě otevřené rolety je plně vidět rám okna.

 Vložka Heluz pro předokenní rolety  Řez vložkou Heluz pro Venkovní rolety

ASYMETRICKÉ – ATYPICKÉ VENKOVNÍ ROLETY

Předokenní rolety atypickéV naší nabídce naleznete rolety pro atypická okna a pro zimní zahrady. Instalace rolet např. do obloukových, lichoběžníkových  či  trojúhelníkových oken není žádný problém.

Atypické rolety nabízíme ve 2 variantách, kde můžete mít box umístěný ve spodní části okna nebo naopak v horní části okna. Venkovní roleta se tak pohybuje buď shora dolů nebo zdola nahoru.

 

Využijte lépe svoje předokenní rolety

Bezdrátové nebo klasické řešení?

Venkovní roleta ovládání

Pro ovládání rolet lze použít obě řešení.

Drátové ovládáníPředokenní roleta s drátovám ovládánímRadiové ovládáníVenkovní roleta na dálkový ovladač

Klasické (“drátové”) řešení

Toto řešení vždy vyžaduje “drátové” propojení mezi ovládacím prvkem (spínačem, řídící jednotkou) a pohonem. Pokud je v systému i centrální ovladač, pak jsou navíc všechny ovládací prvky propojeny navzájem řídicím vedením.

Bezdrátové řešení

Bezdrátové ovládání Radio Technology Somfy umožňuje použít pohony s vestavěným přijímačem. Pak jedinou kabeláž představuje přívod síťového napětí 230 V k pohonu. Všechny ovladače v systému jsou napájeny z baterií a přívod elektrické energie nepotřebují. Stavební zásahy do interiéru Vašeho domova jsou tak minimální. Nové dálkové ovladače Somfy RTS nabízejí komfort, který odpovídá technologii 21. století: časové řízení pomocí scénářů, 20 kanálů, přehledný displej a mnoho dalšího. Nechte se inspirovat!

Šetřete čas!Detail ovladače na Předokenní rolety

Zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, kolik času ztratíte každodenním spouštěním a vytahováním rolet, pokud je máte vybaveny pouze popruhem nebo obyčejným tlačítkem, které musíte držet? Pokud předokenní rolety vybavíte pohonem a nejjednodušším elektronickým řízením, můžete na každé roletě ušetřit i 3 – 4 hodiny za rok!

Více pohodlí

Spouštějte a vytahujte rolety dotykem tlačítka: jednu, několik nebo všechny. Jenom v ložnici nebo v celém přízemí. Přímo od okna nebo od vstupních dveří. A také z garáže, budete-li chtít.

Ovládejte předokenní rolety samostatně, po skupinách nebo všechny najednou. Ručně nebo automaticky prostřednictvím časového programu, uloženého ve spínacích hodinách.

Mezipoloha Vám dává možnost jedním stiskem tlačítka spustit předokenní rolety do polohy, která Vám umožní pohodlně sledovat televizi nebo nechat pootevřené větrací štěrbiny. Mezipolohu si sami snadno zastavíte, lze ji kdykoli zrušit nebo změnit a předokenní rolety do ní spustíte jedním stiskem tlačítka.

Více bezpečí

Nebaví Vás obíhat všechna okna a ručně spouštět předokenní rolety když opouštíte dům jen na chvíli? Zloději jsou ale rychlí. Nebo Vás chvíli poté, co jste odjeli z domova, trápí pochybnosti, jestli jste spustili opravdu všechny předokenní rolety? Přitom lze situaci řešit stiskem jediného tlačítka.

Ochrana proti vloupání – brzda, která je součástí pohonu, ve spojení s aretačními závěsy účinně brání násilnému nadzdvižení předokenní rolety.

Více ochrany

Předokenní rolety chrání Váš majetek. Ale i ony jsou přece jeho součástí! Nejnovější generace pohonů Somfy chrání Vaše předokenní rolety.

Na pohyb předokenní rolety vynakládáte pouze tolik síly, kolik je právě třeba.

Pokud je v cestě předokenní rolety překážka, pohon s rozpoznáním překážky se zastaví a automaticky vyhodnotí překážku.

Více ušetřené energie

Motorem poháněné předokenní rolety přinášejí u arkýřových oken 15 až 20 % zmenšení tepelných ztrát a chrání interiér před slunečním zářením.

Nové dálkové ovládače pro Vaše předokenní rolety.

 Dálkový ovladač na Venkovní rolety Dálkový ovladač pro Předokenní rolety Detail ovladače pro rolety venkovní Dálková ovladač pro rolety předokenní

Jaké výhody mají naše předokenní rolety proti jiným systémům?

 • Zatemnění – předokenní rolety zabezpečují zastínění nejen za horkých letních dnů, vnitřní prostory se mohou zatemnit i během dne pro klidný odpočinek nebo při sledování domácího kina.
 • Úspora energie – montáží před okno zvyšují předokenní rolety tepelnou izolaci. Vzniklým vzduchovým polštářem se šetří náklady na teplo a energii. Úspory za teplo činí 25 až 30.000,- Kč ročně v závislosti na velikosti domu..
 • Zvýšení ochrany – předokenní rolety zvyšují ochranu proti vloupání. Předokenní rolety fungují jako rychle použitelná ochrana proti dešti, krupobití a větru.
 • Zvuková ochrana efekt dvou stěn působí jako zvuková bariéra a tím snižuje vnější hluk. Předokenní rolety tlumí hluk až o 10 dB. Předokenní rolety Vám umožní klidný spánek.

 Tepelný most u starých oken Tepelná prostupnost u oken se zastaralými venkovními roletami Tepelná vodivost u předokenních rolet
 Nedostatečná izolace boxů Okna se zastaralými roletami Okna s roletami Univers

REFERENCE

Rodinný dům s Roletami předokenními

Připravili jsme pro Vás několik fotografií z realizací zakázek na předokenní rolety. Jedná se o vysoce funkční stínící prvek, který podtrhne jedinečnost každé budovy. Díky volbě barvy z našeho vzorkovníku lamel tak můžete zvolit tu nejvhodnější variaci. Rovněž si můžete prohlédnout několik fotografií z montáží předokenních rolet.

Jednotlivé typy rolet si můžete prohlédnout a vyzkoušet na jedné z našich prodejen – venkovní rolety Plzeň, venkovní rolety České Budějovice, venkovní rolety Kladno, venkovní rolety Praha  či venkovní rolety Hradec Králové.

<< Referenční fotografie rolet zde >>

Jak se postupuje při objednávce

Předokenní žaluzie můžete objednat dvěma způsoby – telefonicky nebo osobně na prodejně.Portrait of happy smiling businesswoman with okay gesture

Pokud máte zájem o předokenní rolety s montáží, náš obchodní pracovník Vás navštíví přímo na místě budoucí montáže. Tato konzultace je samozřejmě zdarma. Na základě zaměření s vámi obchodní zástupce připraví cenovou nabídku a následně sepíše objednávku, na základě které bude zahájena výroba. Dodací lhůta jsou 4 týdny od sepsání objednávky a zaplacení zálohy. V případě sezóny se může z kapacitních důvodů lhůta prodloužit.

Pokud máte zájem o venkovní rolety bez montáže, je nelépe přijít do jedné za našich prodejen s požadovanými rozměry venkovních rolet (venkovní rolety Kladno, venkovní rolety Praha, venkovní rolety Plzeň, venkovní rolety České Budějovice, venkovní rolety Hradec Králové). Zde si vyberete typ a obchodní pracovník s vámi sepíše objednávku s podmínkami platby a odběru. Termín odběru je 14dní. Na prodejně uhradíte zálohu ve výši minimálně 70% částky a doplatek peněz zaplatíte při vyzvednutí zboží.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově nebo převodem. Zálohu ve výši minimálně 70% zaplatíte přímo našemu obchodnímu zástupci při sepsání objednávky nebo Vám vystavíme zálohovou fakturu a zašleme Vám ji. Doplatek částky uhradíte po montáži a vyzkoušení hotově nebo převodem ve prospěch našeho účtu.