Ceník markýz

Nízká cena markýz? Ptáte se, jak je to možné? Můžeme nabídnout našim zákazníkům zajímavé a nízké ceny výsuvných markýz právě proto, že jsme přímí výrobci.

NYNÍ AKCE – SLEVA 30% NA VÝSUVNÉ MARKÝZY A POHONY MARKÝZ

Pokud vás zajímají venkovní výsuvné markýzy, ceník v kompletní podobě zde nenaleznete. Je to proto, že ceník je velmi obsáhlý a málokdo, kdo kupuje markýzu jednou za život se v něm správně orientuje. Pokud, ale zavoláte nebo napíšete email, máte cenu obratem a přesně dle Vašeho požadavku!

Využijte naší akční nabídky na venkovní markýzy se slevou. Nabízíme jedinečné slevy na výsuvné markýzy – 30% na markýzu a na pohony. Cena markýz Vás mile, jak doufáme, překvapí, díky tomu, že jsme přímí výrobci. Kontaktujte nás a výrazně ušetříte.

akce markyzy kladno 

Cena výsuvných markýz závisí vždy na několika parametrech – např. na typu markýzy (Athena, Elite, Helix 2 atd.) hlavně zda se jedná o klasické markýzy nebo kazetové markýzy a také na způsobu ovládání markýzy. Nabízíme možnost uplatnit množstevní slevu při odběru většího počtu markýz, například pro bytové domy, hotely a pod. Další parametr, který ovlivňuje cenu markýzy je, zda požadujete dodávku markýzy bez montáže nebo s montáží, případně pokud je to v panelovém domě například v 5. patře tak je třeba počítat s příplatkem za výškové práce.

Aby klient vždy obdržel cenovou nabídku, která odpovídá jeho konkrétním představám, neuvádíme zde ceny výsuvných markýz a cenové kalkulace zpracováváme vždy individuálně dle požadavku klienta.

Uvádíme zde pro Vás alespoň orientační ceny našich markýz –  Elite 300 a Helix 2.

Elite 300: š. 300 x v. 200cm – cena po 30% slevě – 15.217,- bez DPH

Helix 2: š. 300 x v. 200cm – cena po 30% slevě – 22.446,- bez DPH

 

pro větší rozměry markýzy jsou ceny následující:

Elite 300: š. 450 x v. 300cm – cena po 30% slevě – 21.680,- bez DPH

Helix 2: š. 450 x v. 300cm – cena po 30% slevě – 29.817,- bez DPH

 

Naši odborně vyškolení specialisté Vám ochotně zpracují cenovou kalkulaci výsuvné markýzy přesně dle Vašeho zadání. Neváhejte se na nás obrátit. Pro nejlepší výsledek zastínění terasy nebo jiného prostoru nezapomeňte na dostatečné přesahy.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.