Časté dotazy – látkové rolety

caste dotazy - obchodnikPokud zde nenajdete odpovědi, které hledáte, neváhejte nás, prosím, kontaktovat.

Jaké rozměry rolet si mohu objednat nebo zakoupit?

Všechny látkové rolety vyrábíme přesně na míru, tudíž skladem nemáme žádné “normované” rozměry. Velikosti interiérových rolet jsou limitovány max rozměry, které jsou uvedené u jednotlivých typů rolet v sekci “látkové rolety”

Zvládnu si rolety zaměřit a namontovat sám?

Zaměření a montáž rolet na okno zvládne téměř každý  – návody na zaměření a montáž vám můžeme zaslat emailem (připravujeme možnost stažení z našich stránek). Pokud si ale netroufáte, tak k vám rádi přijedeme a naši technici vám zaměření a odbornou montáž ochotně provedou.

Jaká je dodací doba?

Termíny dodání rolet se pohybují od 10 do 14 dnů od objednání, resp. uhrazení zálohy v případě dodávky bez montáže. Pokud si přejete látkové roletky namontovat našimi techniky, dodací lhůta je 2-3 týdny.

Mohu si vybrat látku?

V našem vzorníku naleznete různé typy látek – jednobarevné hladké, jednobarevné se vzorem, látky s dětskými motivy, screenové materiály a zatemňující látky. U každého typu nabízíme několik barevných odstínů. Látky na rolety jsou rozděleny do několika skupin, které určují cenu rolety.

Mohu si objednat látkovou roletku i s motorem?

Ano, nabízíme i tuto variantu. Vybírat můžete z motorů drátových i radiových. Zapojení motorů provádí naši odborně vyškolení pracovníci.

Umí látková roleta udělat v místnosti dokonalou tmu?

Ano, ale musí se jednat o roletový systém, který se skládá z hliníkové kazety, vodících lišt s kartáčky a spodní hliníkové lišty s kartáčkem. Samozřejmostí je zvolit blackoutovou látku.