Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie (bambusové žaluzie)

 

Omlouváme se, ale v tuto chvíli dřevěné žaluzie či bambusové žaluzie nenabízíme. Děkujeme za pochopení.

 

Dopřejte si kousek přírody i ve svém bytu či domě. Naše luxusní dřevěné žaluzie (bambusové žaluzie) jsou určeny přímo na rám plastových oken či eurooken nebo na stěnu či strop v interiéru. Nabízíme bambusové žaluzie s šířkou lamely 25 mm a 50 mm. Bambusové – dřevěné žaluzie lze ovládat ručně pomocí řetízku nebo tyčkou a provázkem nebo komfortněji motorově na spínač či dálkové ovládání.

 

TYPY BAMBUSOVÝCH ŽALUZIÍ

Bambusové žaluzie – 25mm

Dřevěné žaluzie

Naše interiérové bambusové žaluzie mají proti dřevěným žaluziím tenkou lamelu 25mm, tudíž jsou lehčí a mají menší výšku nábalu při vytažené žaluzii. Tento typ žaluzií se hodí do všech typů oken (kromě střešních či šikmých oken).

Základem žaluzie je profil 25x25mm, který je standardně překrytý krycí bambusovou lištou. Lamely jsou vedeny silonovými bočními lanky, ale žaluzie je možné dodat i bez nich.

Bambusové žaluzie se montují na okenní křídlo do zasklívací lišty, díky tomu nedojde k narušení rámu okna.

Ovládání žaluzie můžete zvolit ruční pomocí kuličkového řetízku nebo komfortně motoricky.

 

Rozměry bambusové žaluzie s ručním ovládáním:

šíře min. 500mm

šíře max. 3000 mm

výška: max: 1980 mm

max. plocha: 3,6m2

 

Bambusové žaluzie – 50mm

Bambusová žaluzie s lamelou o šířce 50mm. Horní profil o velikosti 40x40mm je překrytý ozdobnou dřevěnou garnýží. Tyto dřevěné žaluzie jsou vhodná jako předěl místností nebo na velká okna. Přesné vedení lamel zajišťují boční silonová lanka. Žaluzii je možné dodat i bez bočního vedení.

Interiérové bambusové žaluzie lze montovat před okenní otvory, na stěnu či strop.

Ovládání žaluzie je ruční pomocí řetízku.

 

Rozměry bambusové žaluzie s ručním ovládáním:

šíře max. 2380 mm

výška: max: 3000 mm

max. plocha: 4m2

 

Jak se postupuje při objednávce

Bambusové žaluzie můžete objednat dvěma způsoby – telefonicky nebo osobně na prodejně.

obrázek usmívající se obchodnicePokud máte zájem o žaluzie s montáží, náš obchodní pracovník si na vás vezme kontakt (jméno, adresu, telefon) a přidělí zakázku technikovi. Ten se do dvou pracovních dnů s vámi spojí a domluví si zaměření.

Na základě zaměření s vámi sepíše objednávku, podle které se žaluzie nejpozději do 14 dnů vyrobí. Pak si s vámi dohodne termín montáže, žaluzie namontuje a vyzkouší.

Pokud máte zájem o dřevěné žaluzie bez montáže, je nelépe přijít do jedné za našich prodejen s požadovanými rozměry žaluzií ( dřevěné žaluzie Kladno, dřevěné žaluzie Praha, bambusové žaluzie Plzeň, dřevěné žaluzie České Budějovice, dřevěné žaluzie Ústí nad Labem). Zde si vyberete lamely a typ žaluzií a obchodní pracovník s vámi sepíše objednávku a způsob odběru nebo dodání. Termín je v tomto případě jeden týden.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově – zálohu ve výši 50% zaplatíte při zaměření, doplatek po montáži a vyzkoušení.