Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie

Přejete si mít v interiéru eleganci, luxus a navíc přírodní materiál?? Hliníkové žaluzie se Vám nehodí nebo nelíbí? Hledáte něco nevšedního a zajímavého?

Dřevěné žaluzie, které vyrábíme na míru jsou pro Vás to pravé!!

Dopřejte si kousek přírody i ve svém bytu či domě. Naše luxusní dřevěné žaluzie jsou určeny přímo na rám plastových oken či eurooken nebo na stěnu či strop v interiéru. Nabízíme dřevěné žaluzie s šířkou lamely 25 mm a 50 mm. Nabízené dřevěné žaluzie lze ovládat ručně pomocí řetízku nebo tyčkou a provázkem nebo komfortněji motorově na spínač či dálkové ovládání.

TYPY DŘEVĚNÝCH ŽALUZIÍ

Dřevěné žaluzie – 25mm

Naše interiérové dřevěné žaluzie mají lamelu v šíři 25mm. Tento typ žaluzií se hodí do všech typů oken (kromě střešních či šikmých oken).

Základem žaluzie je profil 25x25mm, který je standardně překrytý krycí  lištou. Lamely jsou vedeny silonovými bočními lanky, ale žaluzie je možné dodat i bez nich.

Dřevěné žaluzie se montují na okenní křídlo do zasklívací lišty, díky tomu nedojde k narušení rámu okna.

Ovládání žaluzie můžete zvolit ruční pomocí kuličkového řetízku nebo komfortně motoricky.

Rozměry dřevěné žaluzie s ručním ovládáním:

šíře min. 500mm

šíře max. 3000 mm

výška: max: 1980 mm

max. plocha: 3,6m2

Dřevěné žaluzie – 50mm

Dřevěné žaluzie s lamelou o šířce 50mm. Horní profil o velikosti 40x40mm je překrytý ozdobnou dřevěnou garnýží. Tyto dřevěné žaluzie jsou vhodná jako předěl místností nebo na velká okna. Přesné vedení lamel zajišťují boční silonová lanka. Žaluzii je možné dodat i bez bočního vedení.

Interiérové dřevěné žaluzie lze montovat před okenní otvory, na stěnu či strop.

Ovládání žaluzie je ruční pomocí řetízku.

Rozměry dřevěné žaluzie s ručním ovládáním:

šíře max. 2380 mm

výška: max: 3000 mm

max. plocha: 4m2

 

Jak se postupuje při objednávce

Dřevěné žaluzie můžete objednat dvěma způsoby – telefonicky nebo osobně na prodejně.

obrázek usmívající se obchodnice

Pokud máte zájem o žaluzie s montáží, náš obchodní pracovník si na vás vezme kontakt (jméno, adresu, telefon) a přidělí zakázku technikovi. Ten se do dvou pracovních dnů s vámi spojí a domluví si zaměření.

Na základě zaměření s vámi sepíše objednávku, podle které se žaluzie nejpozději do 2-3 týdnů vyrobí. Pak si s vámi dohodne termín montáže, žaluzie namontuje a vyzkouší.

Pokud máte zájem o dřevěné žaluzie bez montáže, je nelépe přijít do jedné za našich prodejen s požadovanými rozměry žaluzií ( dřevěné žaluzie Kladno, dřevěné žaluzie Praha, dřevěné žaluzie Plzeň, dřevěné žaluzie České Budějovice nebo dřevěné žaluzie Hradec Králové). Zde si vyberete lamely a typ žaluzií a obchodní pracovník s vámi sepíše objednávku a způsob odběru nebo dodání. Termín je v tomto případě jeden až dva týdny.

Platby (záloha a doplatek) probíhají hotově – zálohu ve výši minimálně 70% zaplatíte při zaměření, doplatek po montáži a vyzkoušení.