Časté dotazy – rolovací mříže

caste dotazy - obchodnikPokud zde nenajdete odpovědi, které hledáte, neváhejte nás, prosím, kontaktovat. Rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Jaká je záruka?

Záruku na naše roletové mříže poskytujeme v délce 24 měsíců.

Jaká je dodací lhůta?

Mříže dodáváme včetně montáže do 3 týdnů. Pří větších objemech či v době sezóny je třeba termín dodání domluvit individuálně.

Jsou vaše mříže bezpečnostní?

Rolovací mříže jsou považovány jako pasivní ochrana, nemají však bezpečnostní certifikát.

Z jakého materiálu jsou mříže vyrobeny?

Rolovací mříže vyrábíme z kvalitních ocelových pozinkovaných komponentů dovážených z Itálie a Francie.  Takže od nás budete mít kvalitní ocelové mříže s dlouhou životností.

Kolik stojí rolovací mříže?

Prosím podívejte se do sekce “Ceník rolovací mříže”. Nabízíme levné rolovací mříže, které jsou však velmi kvalitní. Pro konkrétní cenu je nutné uvést velikost stavebního otvoru, způsob ovládání, způsob montáže atd.

Nabízíte rolovací mříže i velkoodběratelům?

Ano. Zavolejte nám nebo nás navštivte na naší adrese, my Vám dáme k dispozici vzorky, katalogy, objednávkové formuláře a ceník. Samozřejmostí je návštěva našeho technika i přímo ve Vaší firmě. Termíny zhotovení roletové mříže jsou do 2 týdnů, v případě větších zakázek dle dohody. Platební podmínky – v hotovosti i převodem na základě námi vystavené faktury. Záleží jen na vzájemné dohodě. K našim velkoodběratelům patří výrobci oken, interiérová studia, zámečnictví i stavební firmy, tak proč ne právě Vy?

Co dělat v případě závady na rolovací mříži?

Pokud jsou mříže vyrobeny naší firmou, jsou skladem všechny potřebné náhradní díly. Stačí nás navštívit na naší adrese nebo zatelefonovat. Na Vaše přání zajedeme k Vám a mříž opravíme přímo na místě. V případě většího poškození Vám mříž odmontujeme nebo její část, opravíme u nás ve firmě a po dohodě s Vámi namontujeme zpět. V případě poruchy použijte nouzové odblokování, pro odpojení motoru a ruční nouzový provoz.

Proč investovat do mříží poháněních motorem?

Tato investice Vám přinese úsporu času a zvýšení pohodlí zvláště u větších mříží. Cena naší kovové mříže odpovídá kvalitě tohoto produktu.

Je možné provést motorizaci později?

Ano. Můžete motorizaci provést později. Tedy pokud to stavební situace umožňuje. Ideální je konzultovat s naším specialistou.