Ceník – garážová vrata

garážová vrata cenalogo - cesky vyrobek

Sekční garážová vrata se vyrábí přesně dle požadavku a zadání zákazníka. U nás máte možnost si zvolit rozměr jaký potřebujete, design, barvu a to bez většího příplatku jako počítají jiné firmy. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně garážových vrat, například potřebujete poradit s designem, technickými parametry či stavební připraveností na garážová vrata, Praha a okolí jsou místa, odkud to k nám na prodejnu máte nejblíže.

Garážová vrata vyrábíme vždy na míru na automatické výrobní lince. Všechna garážová vrata mají prostor mezi plechy vyplněný polyuretanovou pěnou v síle 40mm, takže za zateplená vrata u nás nepřiplácíte! Nevyrábíme vrata na sklad či typizované rozměry, ale vždy individuálně na přání zákazníka. Nic za to však nepřiplácíte!

Garážová vrata nabízíme v několika variantách provedení. Garážová vrata můžete mít jednak v jedné z osmi standardních barev podle vzorníku RAL nebo si můžete vybrat až ze šesti barev imitujících dřevo. Pokud by Vám naše barevná škála nestačila, lze po domluvě vyrobit garážová vrata v jakékoliv barvě podle vzorníku RAL.

Výsledný vzhled garážových sekčních vrat ovlivňují také další aspekty, mezi které patří design vrat – centrální drážka, hladký panel atd. ale i typ povrchu, který může být hladký, imitující dřevo nebo takzvaný stucco.

Kontaktujte nás tedy pro zpracování cenové kalkulace, kterou Vám velmi rádi zdarma zašleme do e-mailu nebo Vás navštívíme samozřejmě zdarma přímo na místě případné realizace a cenu Vám sdělíme okamžitě po zaměření stavebního otvoru. Můžeme říci, že nabízíme dostupná levná vrata, která budou moderním doplňkem Vaší garáže.

Nabízíme slevu na garážová sekční vrata i motor ve výši 30%.

Cena sekčních vrat se tedy odvíjí od Vašich požadavků, proto zde uvádíme pouze orientační ceny vybraných rozměrů vrat.

rozměr cena sleva cena po slevě
RSD01 2500x2150mm. barva bílá RAL9010, S-line20.776,-30%14.543,-
RSD02 5000x2150mm, barva bílá RAL9010, S-line38.584,-30%27.009,-

cena je uvedena bez DPH

příslušenstvícena sleva cena po slevě
pohon SE800 (do 11m2)5.194,-30%3.636,-
pohon SE1200 (do 16m2)5.936,-30%4.155,-
dálkový ovladač Transmitter 4 594,-30%  416,-

cena je uvedena bez DPH a pohon neobsahuje kolejnici

Pro přesnou kalkulaci na garážová vrata nás neváhejte kontaktovat! Všechna vrata jsou vyráběna na míru, nemáme žádné typizované rozměry. Naši obchodně techničtí pracovníci Vám rádi zpracují kalkulaci a s celkovým řešením vrat rádi poradí.

Zašlete nám rozměr a vaši představu vrat nebo nám zavolejte. Garážová vrata Praha a okolí, garážová vrata České Budějovice a okolí, garážová vrata Ústí nad Labem a okolí, garážová vrata Plzeň a okolí – to jsou nejčastější regiony, kam dodáváme a montujeme garážová vrata.

Pokud si chcete objednat garážová vrata, cena a kvalita vás příjemně překvapí.