Časté dotazy

Vítejte na stránce s častými dotazy. Najdete zde odpovědi na nejčastěji kladené otázky týkající se našich produktů. Ušetřete čas a získávejte rychlé a jasné informace. Pokud zde nenajdete, co vás zajímá, kontaktujte nás.

Plisse

Jak vyčistit plissé? Lze ho prát?

Některé typy látek lze vyprat na 30°C a běžnou údržbou je vysání vysavačem s nástavcem na čalouněný nábytek. Vyhněte se však agresivním čistícím prostředkům.

Existuje plissé se zatemňovací látkou?

Ano, některá plissé jsou navrženy s vrstvou blackout materiálu, který odráží a absorbuje sluneční světlo více než jiné tkaniny a poskytuje tak větší zatemnění místnosti.

Z jakých materiálů plissé vyrábíte?

Plissé je vyrobeno ze 100% polyesteru v mnoha barevných odstínech.

Je lepší látková roleta nebo plissé?

Obě mají své výhody. Látková roleta se skládá z jednoho kusu rovné látky, zatímco látka na plissé má „harmonikovitý“ design. Výhodou plissé je, že si ho můžete na okně nastavit do libovolné polohy, protože ho lze ovládat z obou stran. Výhodou látkové rolety je, že ji lze vyrobit i ve větších rozměrech a tudíž jedním prvkem zastíníte větší plochu. Výběr látek je v obou případech velmi široký.

Je možné u Vás koupit typizované rozměry plissé na prodejně?

Bohužel ne. Každé plissé vyrábíme přesně na míru dle zaměření. Takto Vám zaručíme vždy přesně pasující plissé, u kterého si můžete vybrat barvu tkaniny, která se Vám líbí.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného řešení stínění?

Dejte nám vědět a naši specialisti
se vám budou věnovat.

Chci poradit