Časté dotazy

Vítejte na stránce s častými dotazy. Najdete zde odpovědi na nejčastěji kladené otázky týkající se našich produktů. Ušetřete čas a získávejte rychlé a jasné informace. Pokud zde nenajdete, co vás zajímá, kontaktujte nás.

Látkové rolety

Kde se vzal název rolet den a noc?

Tento velmi oblíbený typ látkového stínění funguje na principu střídání pruhů látek pomocí ovládacího řetízku. Jedna látka je vždy typu záclony, tedy průsvitná a druhá látka je kompaktní v různém barevném provedení i textuře. Můžete vybírat z velmi široké kolekce látek. Z tohoto důvodu nazýváme rolety den a noc, že mají možnost dvojího využití – přes den a přes noc.

Umí látková roleta udělat v místnosti dokonalou tmu?

Ano, ale musí se jednat o roletový systém, který se skládá z hliníkové kazety, vodících lišt s kartáčky a spodní hliníkové lišty s kartáčkem. Samozřejmostí je zvolit blackoutovou látku.

Co je lepší žaluzie nebo rolety?

To záleží na Vašich individuálních preferencích a potřebách. Venkovní žaluzie nabízejí větší kontrolu a lepší regulaci světla. Zatímco rolety do oken mohou poskytovat lepší zatemnění místnosti. Je to tedy otázka vkusu a funkčnosti, kterou preferujete.

Jak se čistí látkové rolety?

Většinu látkových rolet lze čistit pravidelným vysáváním nebo odstraněním prachu vlhkým hadříkem.

Jaké rozměry rolet si mohu objednat nebo zakoupit?

Všechny látkové rolety vyrábíme přesně na míru, tudíž skladem nemáme žádné „normované“ rozměry.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného řešení stínění?

Dejte nám vědět a naši specialisti
se vám budou věnovat.

Chci poradit