Časté dotazy – vertikální žaluzie

caste dotazy - obchodnikPokud zde nenajdete odpovědi, které hledáte, neváhejte nás, prosím, kontaktovat. Rádi Vaše dotazy zodpovíme.

Jaká je dodací lhůta

Vertikální žaluzie látkové vyrábíme v termínu do jednoho týdne. Pokud si přejete dodávku i s montáží budou Vám nainstalovány do dvou týdnů. Pokud si přejete dodat žaluzie v kratším termínu, konzultujte to prosím s naším obchodním pracovníkem, který Vám v případě možnosti vyhoví bez příplatku.

Jaká je záruka

Záruku na žaluzie poskytujeme 24 měsíců.

Jaká je cena?

Podívejte se do sekce ceník – vertikální žaluzie.

Jak se čistí lamely na vertikální žaluzie (údržba vertikálních žaluzií)?

Lamely jsou ošetřeny antistatickou úpravou. Jako běžná údržba postačí jednou za čas lamely vyluxovat, popř. otřít vlhkým hadrem. Při větším znečištění je možné lamely namočit do vlažné vody s jemným pracím prostředkem (nikoliv a agresivním pracím práškem) například dětský šampon a za pomocí houbičky nebo jemnějšího kartáčku nečistotu odstranit. Při manipulaci s lamelou zabraňte jejímu zlomení. Vyčištěné lamely zavěste ještě vlhké zpět na své místo. Existují i specializované čistírny, ve kterých udělají tuto práci za Vás. Vzhledem k nízké ceně látek doporučujeme jednou za čas látky vyměnit.

Hodí se mi vertikální žaluzie do bytu?

Už dávno neplatí, že vertikální látkové žaluzie jsou záležitostí pouze komerčních prostor. Díky velkému množství barevných odstínů a typů lamel budou vhodnou dekorací i do Vašeho bytu či rodinného domu.

Nabízíte žaluzie i velkoodběratelům?

Ano. Zavolejte nám nebo nás navštivte na naší adrese, my Vám dáme k dispozici vzorníky žaluzií, objednávkové formuláře a ceník. Samozřejmostí je návštěva našeho technika i přímo ve Vaší firmě. Termíny zhotovení jsou do 1 týdne, v případě větších zakázek dle dohody. Platební podmínky – v hotovosti i převodem na základě námi vystavené faktury. Záleží jen na dohodě. K našim velkoodběratelům patří výrobci oken, interiérová studia i stavební firmy, tak proč ne právě Vy?

Co dělat v případě závady na žaluzii?

Pokud jsou žaluzie vyrobeny naší firmou, stačí nás navštívit na naší adrese. Na Vaše přání zajedeme k Vám domů a žaluzii opravíme přímo na místě. V případě většího poškození Vám žaluzii odmontujeme, opravíme a po dohodě s Vámi namontujeme zpět.

Z jakého materiálu jsou žaluzie vyrobeny?

Vertikální žaluzie jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů. Profil je vyroben z hliníkové slitiny s bílou povrchovou úpravou. Lamely jsou z polyesteru, bavlny nebo sklotextilu.

Jaké lamely jsou vhodné pro počítačové pracoviště?

Doporučujeme lamely s odrazovou vrstvou, oproti běžným látkám propouštějí max 12% světla. Dále jsou vhodné lamely typu blackout, které nepropouští světlo vůbec. Tuto variantu doporučujeme například do promítacích místností.