Časté dotazy – venkovní žaluzie

caste dotazy - obchodnikPokud zde nenajdete odpovědi, které hledáte, neváhejte nás, prosím, kontaktovat. Rádi Vaše dotazy zodpovíme.

Jaký je rozdíl mezi venkovními žaluziemi a roletami?

Jedná se v obou případech o exteriérový stínící prvek, ale u venkovních žaluzií můžete regulovat světlo v místnosti pomocí naklápění lamel. Venkovní žaluzie můžete vytahovat, stahovat a naklápět. Předokenní rolety lze “jen” stahovat a vytahovat.

Jaká je dodací lhůta?

Venkovní žaluzie dodáváme v termínu do čtyř týdnů od objednání a složení minimálně 70% zálohy.

Jaká je záruka?

Záruku na exteriérové žaluzie poskytujeme 24 měsíců.

Jaké typy venkovních žaluzií nabízíte?

V nabídce máme venkovní žaluzie typ Z70, Z90 a C80.

Jak postupovat pokud chci venkovní žaluzie objednat?

Stačí zavolat na naše telefonní číslo, sdělit nám Vaše jméno, adresu a telefon. Potom Vás po telefonické dohodě navštíví náš obchodní pracovník, který zaměří potřebné rozměry a sepíše s Vámi objednávku. Platební podmínky – záloha minimálně 70% v hotovosti při sepsání objednávky, doplatek v hotovosti při převzetí.

Z jakých materiálů jsou žaluzie vyrobeny?

Lamely exteriérové žaluzie jsou vyrobeny z hliníku v mnoha barevných odstínech. Šířka lamely je dle typu venkovní žaluzie – 70mm, 80mm nebo 90 mm.

Jakým způsobem se mohou žaluzie ovládat?

Předokenní žaluzie můžete ovládat nekonečnou šňůrou, klikou, nebo pohonem se spínačem. Pro vyšší komfort je možno venkovní žaluzie ovládat dálkově nebo skupinově i s centrálním časovým spínačem.

Proč bych měl uvažovat právě o venkovní žaluzii?

Výhody venkovních žaluzií spočívají hlavně v tom, že jako venkovní zařízení poskytují ideální kontrolu nejen nad světlem, ale hlavně nad tepelnými zisky v místnosti. Současně snižují hladinu venkovního hluku v interiéru.

Jaké nabízíte barvy venkovních žaluzií?

Venkovní žaluzie nabízíme v základních barvách a v příplatkových barvách. Barevná škála je široká – prohlédněte si sekci vzorkovník venkovních žaluzií. Naši technici Vám vzorkovník rádi dovezou přímo na stavbu, abyste si v pohodlí mohli vybrat ten správný odstín.

Jaká je cena venkovních žaluzií?

Cena závisí na několika parametrech – na rozměru, typu venkovní žaluzie, na barvě, na typu ovládání atd. Zašlete nám zadání a Vaši představu a my Vám rádi zpracujeme kompletní nabídku, případně poradíme a doporučíme nejvhodnější typ.

Máte katalog venkovních žaluzií?

Samozřejmě, vytvořili jsme pro Vás ucelený přehled veškerých informací o venkovních žaluziích. Pokud chcete katalog zaslat poštou, kontaktujte nás. Případně si ho můžete prohlédnou v elektronické podobě – viz katalog venkovní žaluzie.

Pokud zde nenajdete odpovědi, které hledáte, neváhejte nás, prosím, kontaktovat.