Časté dotazy – screenové rolety

caste dotazy - obchodnikPokud zde nenajdete odpovědi, které hledáte, neváhejte nás, prosím, kontaktovat.

Jaký je rozdíl mezi předokenními roletami a screenovými roletami?

Předokenní rolety působí v zataženém stavu jako celistvý pancíř, přes který není vidět. Použitím screenové rolety omezíte prosvit slunečních paprsků do interiéru a nedochází tak k ohřívání místnosti. Ve staženém stavu je však skrz tkaninu vidět do exteriéru, takže zajistí optimální světelné podmínky pro práci i odpočinek. Ideálně se hodí do kanceláří.

Jaké používáte na rolety tkaniny?

Používají se výhradně kvalitní tkaniny ve variantě screen, satiné či soltis. Látky jsou pevné, omyvatelné, ododlné proti vlhkosti, extrémním teplotám a povětrnostním vlivům.

V jakých velikostech se screenové rolety vyrábí?

Prohlédněte si specifkaci jednotlivých typů screenových rolet na stránce scrennové rolety. Rolety se vyrábí na míru a největší šíře rolety je až 5000mm s výškou 5000mm, takže lze zastínit opravdu velké plochy.

Jaká je dodací lhůta?

Screenové rolety dodáváme v termínu do 4 týdnů.

Jaká je záruka?

Záruku na venkovní látkové rolety poskytujeme 24 měsíců.

Hodí se screenové rolety do interiéru?

Primárně jsou screenové rolety venkovní protisluneční prvek. Tím, že zamezí dopad slunečních paprsků na okenní tabuli, nedochází k ohřívání interiéru. Pokud je umístíte do interiéru, tato funkce přestává mít smysl. Sice zastíní, ale teplo Vám do místnosti prostoupí.