Časté dotazy – předokenní rolety

caste dotazy - obchodnikPokud zde nenajdete odpovědi, které hledáte, neváhejte nás, prosím, kontaktovat.

 

Jaká je dodací lhůta?

Venkovní rolety vyrábíme v termínu do 2 týdnů. Pokud si přejete dodávku i s montáží budou Vám nainstalovány do 3 týdnů. U zakázek, kde je potřeba výroba dalšího příslušenství (vynášecí profily atd.) se může termín o týden prodloužit.

Jaká je záruka?

Záruku na předokenní rolety poskytujeme 24 měsíců.

Jsou předokenní rolety bezpečnostní?

Předokenní rolety jsou považovány jako pasivní ochrana, nemají však bezpečnostní certifikát.

Z jakého materiálu jsou rolety vyrobeny?

Rolety vyrábíme z kvalitních hliníkových komponentů.

Jsou rolety určeny k zateplení?

Ano, rolety jsou určeny také k zateplení. Při měření bylo zjištěna až 30% úspora tepelné energie. Tuto hodnotu je třeba brát jako orientační, záleží na způsobu montáže, na typu oken a pod.

Kolik stojí rolety?

Prosím, podívejte se do sekce “Ceník předokenních rolet” Cena však závisí na několika parametrech, proto je lepší zatelefonovat nebo nás navštívit na prodejně a probrat možnosti.

Nabízíte rolety i velkoodběratelům?

Ano. Zavolejte nám nebo nás navštivte na naší adrese, my Vám dáme k dispozici vzorníky lamel, objednávkové formuláře a ceník. Samozřejmostí je návštěva našeho technika i přímo ve Vaší firmě. Termíny zhotovení jsou do 2 týdnů, v případě větších zakázek dle dohody. Platební podmínky – v hotovosti i převodem na základě námi vystavené faktury. Záleží jen na dohodě. K našim velkoodběratelům patří výrobci oken, interiérová studia i stavební firmy, tak proč ne právě Vy?

Co dělat v případě závady na roletě?

Pokud jsou rolety vyrobeny naší firmou, jsou skladem všechny potřebné náhradní díly. Stačí nás navštívit na naší adrese nebo zatelefonovat. Požadavky na servis však vždy požadujeme písemně. Na Vaše přání zajedeme k Vám domů a roletu opravíme přímo na místě. V případě většího poškození Vám roletu odmontujeme nebo její část, opravíme u nás ve firmě a po dohodě s Vámi namontujeme zpět.

Proč investovat do rolet poháněních motorem?

Tato investice Vám přinese úsporu času, zvýšení pohodlí a navíc bude Váš domov bezpečnější. Předokenní rolety poháněné motorem ve spojení s elektronickými řídícími jednotkami budete moci ovládat pouhým dotykem tlačítka a v době Vaší nepřítomnosti zajistí časová automatika ovládání za Vás a dům bude vypadat stále obydlený.Motor společně s aretačními závěsy také zabezpečí roletu proti násilnému nadzdvižení.

Je možné provést motorizaci později?

Ano. Můžete motorizaci provést později. V případě že použijete motory s integrovanými přijímači postačí přívod 220 V k těmto motorům. Tím minimalizujete stavební zásahy v interiéru.

Ztratí se naprogramované údaje při výpadku elektrického proudu?

Ne. Paměť je konstruována tak, aby byla všechna data při výpadku elektrického proudu uchována.

Mám systém ovládaný “drátově” pouze spínači. Lze ho technicky zdokonalit?

Ano. Je velmi jednoduché modernizovat váš systém, nahradit ho bezdrátovou technologií a centralizovat ovládání Vašich automatizovaných systém. A když budete chtít, můžete pro ještě větší komfort používat dálkové ovládání.

Jak je možné, že rolety v zimě nejde vytahovat?

Musíte dát velký pozor, aby nedošlo k přimrznutí rolety. Pokud se tomu stane, rozhodně ji nevytahujte, mohlo by dojít k poškození rolety a utržení závěsů.