Časté dotazy – horizontální žaluzie

caste dotazy - obchodnik

Pokud zde nenajdete odpovědi, které hledáte, neváhejte nás, prosím, kontaktovat.

Jaká je dodací lhůta?

Žaluzie do plastových oken vyrábíme v termínu do jednoho týdne. Pokud si přejete dodávku i s montáží budou Vám nainstalovány do dvou týdnů. Pokud si přejete dodat žaluzie v kratším termínu, konzultujte to prosím s naším obchodním pracovníkem, který Vám v případě možnosti vyhoví bez příplatku.

Jaká je záruka?

Záruku na žaluzie poskytujeme 24 měsíců. Záruka se nevztahuje na neodbornou montáž nebo pokud dojde k poškození žaluzie vlivem chybné montáže zákazníkem.

Je možné u Vás koupit normované velikosti interierové žaluzie?

Bohužel ne. Každou žaluzii vyrábíme přesně na míru. Takto Vám zaručíme vždy přesně pasující žaluzii v jakékoliv barvě. Stačí udat rozměry v mm.

Jak postupovat pokud chci žaluzie objednat?

Stačí zavolat na naše telefonní číslo, sdělit nám Vaše jméno, adresu a telefon. Do 3 dnů Vás po telefonické dohodě navštíví náš montér, který zaměří potřebné rozměry vnitřní žaluzie a sepíše s Vámi objednávku. Do 14 dnů budete mít žaluzie na svých oknech. Platební podmínky – záloha minimálně 70% v hotovosti při sepsání objednávky, doplatek v hotovosti při převzetí.

Z jakých materiálů jsou horizontální žaluzie vyrobeny?

Lamely horizontálních žaluzií jsou vyrobeny z hliníku v mnoha barevných odstínech. Šířka lamely je 25 mm.

Jaké typy horizontálních žaluzií nabízíte?

ISSO žaluzie – určena pro plastová okna a eurookna, montáž na rám okna, ovládání řetízkem. Interiérové žaluzie – určená na dřevěná i plastová okna, montáž na rám okna, ovládání tyčkou a provázkem. Meziskelní žaluzie – určená pro “paneláková” a špaletová okna, montáž mezi skly nebo okny, ovládání tyčkou a provázkem.

Nabízíte žaluzie i velkoodběratelům?

Ano. Zavolejte nám nebo nás navštivte na naší adrese, my Vám dáme k dispozici vzorníky žaluzií, objednávkové formuláře a ceník. Samozřejmostí je návštěva našeho technika i přímo ve Vaší firmě, děláme žaluzie na míru. Termíny zhotovení jsou do 1 týdne, v případě větších zakázek dle dohody. Platební podmínky – v hotovosti i převodem na základě námi vystavené faktury. Záleží jen na dohodě. K našim velkoodběratelům patří výrobci oken, interiérová studia i stavební firmy, tak proč ne právě Vy?

Co dělat v případě závady na žaluzii?

Pokud jsou žaluzie vyrobeny naší firmou, jsou skladem všechny potřebné náhradní díly. Stačí nás navštívit na naší adrese. Na Vaše přání zajedeme k Vám domů a žaluzii opravíme přímo na místě. V případě většího poškození Vám žaluzii odmontujeme, opravíme u nás ve firmě a po dohodě s Vámi namontujeme zpět.

Lze zakoupit náhradní díly na horizontální žaluzie?

Samozřejmě nabízíme náhradní díly na žaluzie naší výroby. Pokud máte žaluzie jiného výrobce, nelze zaručit, že Vám naše díly do Vaší žaluzie budou pasovat.

Co jsou celostínící horizontální žaluzie?

Celostínící, resp. domykatelné žaluzie je mezi zákazníky oblíbený typ horizontálních žaluzií, který se vyznačuje větší schopností stínění. Tato schopnost je zajištěna jiným umístěním otvorů na lamele, kterými prochází textilní páska a vodící struny. Tyto průřezy jsou raženy ve spodní třetině lamely a při naklonění lamel zůstávají ukryty, tzn., že žaluzie působí celistvým dojmem bez jakýchkoliv otvorů.

Děláte žaluzie z lamely síly 0,18mm nebo 0,21mm – jaký je rozdíl?

Používáme sílu lamely 0,18mm. Její pevnost pro použití je dostatečná. Pevnost lamely je dosahována správným bombírováním na výrobním stroji. Rozdíl tří setin milimetru je zanedbatelná a jedná se spíše o marketingovou strategii některých firem. Velikost žaluzie do oken omezuje pevnost mechanické části. Pokud potřebujete velké plochy žaluzií, pak doporučuji jiný typ žaluzie např. vertikální.

Dokážu si horizontální žaluzie namontovat sám?

Montáž horizontálních žaluzií není nijak složitá. Poskytneme Vám návod, podle kterého montáž zvládnete sami. Důležité je žaluzie před výrobou správně zaměřit. Samozřejmě Vám nabízíme i službu dodávky žaluzií s montáží, kde se nemusíte o nic starat a naši technici udělají vše.