Reference – venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie plní významnou stínící funkci a vytváří příjemné klima v interiéru, protože zamezí jeho přehřívání. Velkou výhodou venkovní žaluzie je možnost regulace průniku světla do místnosti díky naklápění lamel. Jsou tedy variabilnější oproti roletám, které tuto funkci nemají.

Připravili jsme pro Vás ukázky z realizací našich zakázek venkovních žaluzií, kterými se můžete inspirovat. Fotografie pro Vás pořizují naši šéfmontéři ihned po skončení montáže. Venkovní žaluzie nabízíme v několika variantách a naši odborníci Vám ochotně poradí, který typ by byl vhodný právě na Váš dům. Venkovní žaluzie jedinečně podtrhnou celkový vzhled dané budovy, jak se můžete přesvědčit na následujících fotografiích.

 

Akce – rodinný dům Unhošť – názorně si zde můžete prohlédnout, jak vypadá dům bez venkovních žaluzií a s nimi.

Ukázka dalších realizací venkovních žaluzií naší firmou

 

 

 

Pokud jsme Vám dodávali a montovali venkovní žaluzie, budeme velmi rádi, když své venkovní žaluzie vyfotíte a o fotografie se podělíte a zašlete nám je. Budou inspirací pro další zájemce, kteří se ještě rozhodují, zda venkovní žaluzie jsou to pravou volbou. Rádi Vaše fotografie uveřejníme.