České Budějovice

univers-ceske-budejovice

Univers Tech s.r.o. – prodejna

Fráni Šrámka 1229/1
(křižovatka ulic Pražská a F. Šrámka)

370 01 České Budějovice

Česká republika

 


Těšíme se na Vaši návštěvu:

Kateřina Anderlová

vedoucí prodejny České Budějovice

Email: ceske.budejovice@univers.cz
Telefon: 702 018 712

Nahlášení servisu a reklamace

V případě požadavku na servis (záruční i nezáruční) zašlete, prosím, objednávku na e-mail: univers@univers.cz. Uveďte na sebe kompletní kontaktní údaje a pokud byl objednatelem někdo jiný, pak také kontakt na objednatele. Také nám uveďte podrobný a co nejpřesnější popis závady a číslo faktury za zboží. Bez těchto údajů není možné zakázku identifikovat

Každá objednávka servisu musí být písemná. Telefonické objednávky nepřijímáme.

Doba pro vyřízení záručního servisu je 30 dní. Pro domluvení konkrétního data budete předem kontaktováni vedoucím servisního oddělení – p. Melenem. U nezáručních servisů vybíráme peníze ihned po jeho skončení v hotovosti.

Sazba za servisní práce:

   400,- / hod práce pracovníka + dopravné 12,-/km x 2 cesty

Touto částkou účtujeme každou započatou hodinu práce. Ceny nezahrnují případné náhradní díly či komponenty. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Výdej zboží

Objednané zboží si lze vyzvednout na prodejně v době otvíracích hodin s tím, že pokud se jedná o objemnější zakázky (markýzy, vrata, rolety, pohony), je nutné se domluvit předem, aby bylo zboží na prodejnu včas připraveno.

 

Kontaktujte naše obchodní zástupce

Pokud máte dotazy technického rázu nebo potřebujete vypracovat cenovou nabídku na konkrétní sortiment, můžete se obrátit přímo na naše obchodně-technické pracovníky.

Kontakty na jednotlivé obchodníky naleznete << zde >>

Kontaktujte jednatele

V rámci zkvalitnění komunikace budeme velmi rádi za vaše připomínky, náměty, pochvaly, ale i případné stížnosti. Kontaktujte přímo pana jednatele na e-mail dalibor.stahlavsky@univers.cz nebo milan.stahlavsky@univers.cz

dalibor-stahlavsky  milan-stahlavsky

Před naší firmou je Vám plně k dispozici firemní parkoviště s 15 parkovacími místy včetně stání pro tělesně postižené občany.