Markýzy

Výroba markýz –  vyrábíme markýzy na míru – Vy si vyberete, co na svou terasu či předzahrádku restaurace chcete – jak velkou markýzu, z jaké látky, s jakým ovládáním !!! U nás Vám vyrobíme vše podle Vašeho přání! Přijďte se k nám podívat

Výsuvné markýzy zajistí dokonalý vzhled pro terasu Vašeho rodinného domu, prodejny či jakéhokoliv jiného objektu. Je to velice elegatní a navíc funkční prvek proti slunečním paprskům. Vyrábíme je v mnoha různých typech provedení včetně jakýchkoliv nápisů nebo grafických znaků. Dokonce jsme schopni zajistit digitální potisk, můžeme tak na látku požadovat vytisknout jakoukoliv fotografii, logo či nápis.

 

<< TYPY VÝSUVNÝCH MARKÝZ >>

Výrobou markýz se zabýváme od prvopočátku existence naší společnosti, takže zkušenosti s výrobou výsuvných markýz máme opravdu velké a několikaleté.

Vyrábíme několik typů výsuvných markýz a používáme komponenty od osvědčených evropských výrobců. Naše nabídka zahrnuje výsuvné markýzy otevřené – Athena, Elite, Giant, a kazetové markýzy Helix 2, Pegasus, markýzy pro mobilní zastínění, zastínění zimních zahrad a široké možnosti výběru způsobu ovládání motorických markýz.

Markýzy nejčastěji dotváří prostor pro posezení na terase či na balkóně. Naše markýzy na terasu jsou spolehlivé a mnohokrát vyzkoušené. Ročně vyrobíme stovky markýz. Montujeme nebo prodáváme i přes naše partnery velkoobchodně. V letošním roce i v Německu a Rakousku či na Slovensku. Markýzy vyrábíme s výsuvem až 5m. Tyto velkoplošné markýzy jsou důkazem, že markýzám rozumíme a umíme je kvalitně vyrobit. V našem výrobním sortimentu naleznete jak nejlevnější markýzy jako typ Athena tak luxusní velkoplošné  markýzy kazetové Pegasus či Helix 2. Nabízíme široký sortiment značkových markýzových  látek a barev speciálně vyvinutých pro výrobu markýzy – cca 80 druhů látek – jednobarevných i pruhovaných máme skladem a jsme schopni objednat potah i na míru dle vzorníku, který čítá na 500 druhů látek.

 

NYNÍ AKCE – SLEVA 30% NA VÝSUVNÉ MARKÝZY A POHONY MARKÝZ

 

Snažíme se, aby pořízení tohoto stínění bylo co nejvíce přínosné pro jeho uživatele. Proto doporučujeme při investici do markýzy pořídit i kvalitní ovládání pomocí motoru a ovladače. Samozřejmě ji lze ovládat ručně pomocí kliky, ale nepřinese to tak vysoký komfort užívání jako když sedíte pohodlně na terase a dálkovým ovladačem a ovládáte z pohodlí křesla či lehátka dostatečný výsuv, aby bylo posezení co nejpříjemnější. Jistě si představíte situaci, kdy sedíte pohodlně v křesle, pijete kávu či dobrý drink, povídáte si s přáteli a jste nuceni se každou chvilku zvednout a povisunout markýzu klikou, protože Vám sluníčko svítí nepříjemně do očí a na terase se nedá vydržet. Proto doporučujeme a pokud Vám můžeme poradit z našich zkušeností, zakupte si markýzu i s motorem a ovladačem. Ale nebojte, i na Vaši stávající markýzu jsme schopni doinstalovat motor dodatečně. Je to jen na Vás, čemu dáváte přednost a jaké máte možnosti. Přejeme Vám, abyste co nejvíce využívali příjemného stínu, který naše terasové markýzy poskytují.

Pohony a ovládání markýz

Pro naše výsuvné terasové markýzy používáme kvalitní pohony a řízení Somfy, které je dle našeho názoru nejlepší volbou. Pro nejlevnější markýzy pak můžete volit standardní motory apod. Pozor, tyto motory však nelze použít na kazetové markýzy a nelze na ně aplikovat automatická řízení markýz.

 

somfy-logo-yellow