Image not available

Kontakt

Navštivte naši nejbližší prodejnu:


Univers Tech s.r.o. – sídlo společnosti
Americká 2772
272 01 Kladno
Česká republika

IČ: 27106985

DIČ: CZ27106985

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku,
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C,
vložka 96729.


 

Nahlášení servisu a reklamace

V případě požadavku na servis (záruční i nezáruční) zašlete, prosím, objednávku na e-mail: univers@univers.cz. Uveďte na sebe kompletní kontaktní údaje a pokud byl objednatelem někdo jiný, pak také kontakt na objednatele. Také nám uveďte podrobný a co nejpřesnější popis závady a číslo faktury za zboží. Bez těchto údajů není možné původní zakázku identifikovat.

Každá objednávka servisu musí být písemná. Telefonické objednávky nepřijímáme.

Provádíme servis pouze našich výrobků, cizí výrobky neservisujeme.

Doba pro vyřízení záručního servisu je 30 dní. Pro domluvení konkrétního data budete předem kontaktováni ze servisního oddělení. U nezáručních servisů vybíráme peníze ihned po jeho skončení v hotovosti.

Sazba za servisní práce:

500,- / hod práce pracovníka za každou započatou hodinu + dopravné 12,-/km x 2 cesty

Výjezd se zpravidla provádí ve dvou osobách. Ceny nezahrnují případné náhradní díly či komponenty. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Výdej zboží

Objednané zboží si lze vyzvednout na prodejně v době otvíracích hodin s tím, že pokud se jedná o objemnější zakázky (markýzy, vrata, rolety, pohony či další komponenty), je nutné se domluvit předem, aby bylo zboží na prodejnu včas připraveno.

POZOR – výroba a sklad je otevřen pouze do 15:30h.

Kontaktujte naše obchodní zástupce

Pokud máte dotazy technického rázu nebo potřebujete vypracovat cenovou nabídku na konkrétní sortiment, můžete se obrátit přímo na naše obchodně-technické pracovníky.

Kontakty na jednotlivé obchodníky naleznete << zde >>

Kontaktujte jednatele

V rámci zkvalitnění komunikace budeme velmi rádi za vaše připomínky, náměty, pochvaly, ale i případné stížnosti. Kontaktujte přímo pana jednatele na e-mail dalibor.stahlavsky@univers.cz nebo milan.stahlavsky@univers.cz

dalibor-stahlavsky milan-stahlavsky

Před naší firmou je Vám plně k dispozici firemní parkoviště s 15 parkovacími místy včetně stání pro tělesně postižené občany.