Ceník markýz

Nízká cena markýz? To proto, že jsme výrobci.

Pokud vás zajímají venkovní výsuvné markýzy, ceník zde nenaleznete. Je to proto, že ceník je velmi obsáhlý a málokdo, kdo kupuje markýzu jednou za život se v něm správně orientuje. Pokud, ale zavoláte nebo napíšete email, máte cenu obratem a přesně dle Vašeho požadavku! Využijte naší akční nabídky na venkovní markýzy se slevou. Nabízíme jedinečné slevy na výsuvné markýzy – 30% na markýzu a na pohony. Cena markýz Vás mile, jak doufáme, překvapí, díky tomu, že jsme přímí výrobci. Kontaktujte nás a výrazně ušetříte.

akce markyzy kladno  

Cena výsuvných markýz závisí vždy na několika parametrech – např. na typu markýzy (Athena, Elite, Helix 2 atd.)hlavně zda se jedná o klasické markýzy nebo kazetové markýzy a také na množství markýz. Na větší množství poskytujeme množstevní slevy, například pro bytové domy, hotely a pod. dále pak cena markýz záleží na způsobu ovládání a požadovaném příslušenství, zda požaduje dodávku bez montáže nebo s montáží, případně pokud je to v paneláku například v 5. patře tak je třeba počítat s příplatkem.

Aby klient vždy obdržel cenovou nabídku, která odpovídá jeho konkrétním představám, neuvádíme zde ceny výsuvných markýz a cenové kalkulace zpracováváme vždy individuálně dle požadavku klienta. Cena markýzy

Naši odborně vyškolení specialisté Vám ochotně zpracují cenovou kalkulaci výsuvné markýzy přesně dle Vašeho zadání. Neváhejte se na nás obrátit. Pro nejlepší výsledek zastínění terasy nebo jiného prostoru nezapomeňte na dostatečné přesahy.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.